066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Замовлення бортової машини

Замовлення бортової машини Замовлення бортової машини

Замовлення бортової машини

Вантажне таксі "Абрикос" пропонує вам скористатися послугою "замовлення бортової машини". Такі автомобілі вам знадобляться для транспортування будь-яких вантажів, що мають велику довжину і масу від 1 до 20 тонн. В бортових машинах перевозять арматуру, труби, різні будматеріали, дерево, великогабаритне обладнання та інші вантажі.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Переваги бортового автомобіля

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Оренда бортової машини

Якщо вам необхідно перевезти будь-який великогабаритний вантаж, ідеальним варіантом стане оренда саме бортової машини у фірмі "Абрикос". Ми пропонуємо нашим клієнтам доступні ціни на цей вид послуг, тому що такі машини при великої місткості і маневреності, ощадливо витрачають паливо і не вимагають дорогого ремонту. Іноді доцільніше орендувати довгомірний бортовий автомобіль, ніж кілька маленьких вантажівок.

Адже таке авто перевезе весь ваш вантаж за один рейс, заощадивши гроші та час. Орендувати такий автомобіль набагато вигідніше, ніж купувати його. Такі автомобілі більшості компаній потрібні кілька разів на рік. Виняток становлять великі будівельні фірми, що займаються зведенням цілих житлових кварталів.

Доставка будматеріалів Доставка будматеріалів
Вантажники Вантажники
Вантажоперевезення Газель Вантажоперевезення Газель
Вивіз-утилізація Вивіз-утилізація
Правий і Лівий берег Правий і Лівий берег
Перевезення по області Перевезення по області
Всі послуги Всі послуги

Замовляйте автомобіль у "Абрикосі"

В нашій фірмі ви можете орендувати бортовий автомобіль із закритим або відкритим кузовом. Роблячи замовлення, обов'язково повідомте менеджеру, де саме буде відбуватися завантаження та розвантаження машини. Враховуйте, що радіус розвороту такого автомобіля близько 25 метрів.

За таких умов, ви повинні надати майданчик для маневрування відповідних розмірів і з міцним ґрунтом. Бортова вантажівка не зможе проїхати по поганий дорозі - для її руху необхідний асфальт, кам'янка або сухий гравій.

Як ми працюємо?

Якщо ви звернулися в нашу компанію, роботи із завантаження та транспортування будь-якого виду вантажу будуть виконані точно в строк. Наш автомобіль приїжджає в призначений час, відкидаються борта і за допомогою крана - маніпулятора або іншого обладнання вантаж вивантажують на майданчик. Тут він фіксується за допомогою кріплень та ременів.

Після завершення процесу розвантажування, борта піднімаються, і автомобіль відправляється в назначене місце. Ми пропонуємо перевезення вантажів по столиці та області! Довірте цю відповідальну роботу професіоналам.


2 відгуків клієнтів на сторінці: Замовлення бортової машини

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50