066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Завантаження вантажів в автомобіль

Завантаження вантажів в автомобіль Завантаження вантажів в автомобіль

Завантаження вантажів в автомобіль

Ви плануєте переїзд і маєте завантажити побутову техніку, меблі, предмети інтер'єру і коробки з дрібними речами в автомобіль? Ви купили диван або шафу, але працівники магазину не можуть в потрібний вам час перенести вантаж в кузов автомобіля?

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Ви придбали будівельні матеріали, але у вас немає фізичної можливості самостійно загрузити їх у машину? Тоді звертайтесь до нас! Компанія "Абрикос" працює понад десять років на столичному ринку, і за цей час напрацювала успішний досвід в організації переїздів та транспортуванні різних вантажів.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Для вантажного таксі "Абрикос" немає нездійсненних завдань. Ми прибудемо в зазначений час без запізнень і швидко завантажимо будь-який обсяг вантажу в автомобіль. Довірте цю роботу професіоналам, і ви залишитеся задоволені!

Завантаження меблів і техніки

Ми готові завантажити в автомобіль та перевезти будь-які меблі. Шафи, дивани та інші великогабаритні предмети рекомендується перевозити в розібраному вигляді. У разі звернення до послуг нашої компанії ми повністю підготуємо меблі до транспортування (демонтажування), таким чином їх перевозити набагато безпечніше.

Доставка будматеріалів Доставка будматеріалів
Вантажники Вантажники
Вантажоперевезення Газель Вантажоперевезення Газель
Вивіз-утилізація Вивіз-утилізація
Перевезення по області Перевезення по області
Всі послуги Всі послуги

Крім того, в такому вигляді, вони займатимуть набагато менше місця в кузові авто. Якщо ж з певних причин не має можливості їх розбирати - ми завантажимо її так.

Для такого виду вантажів на дно кузова обов'язково кладеться декілька шарів картону - він пом'якшує удари під час транспортування. Великогабаритні предмети фіксуються з допомогою еластичних ременів, які кріпляться до широких рейок, які прибиті по периметру кузова. Скло і дзеркала ставляться на ребро і так само фіксуються з допомогою таких ременів. Дерев'яні стінки шаф, як правило, збираються в стоси і транспортуються горизонтально на підлозі.

Під час вивантаження меблів наші вантажники дотримуються правил безпеки. Загалом меблі працівники переносять вдвох чи втрьох і стежать за тим, щоб вони не зачепилися і не пошкодилися об борт або інші речі.

Це особливо важливо при завантаженні полірованих предметів інтер'єру - на глянсовому лаку навіть від невеликих ударів залишаються дуже помітні сліди. При завантаженні матраца, дивана чи крісел наші вантажники стежать за тим, щоб не зачепити їх за кути кузова. Якщо це станеться, обшивка може порватися.

Варто зазначити, що така техніка як холодильники, пральні та посудомийні машини в кузов авто завантажуються з особою обережністю. Ця громіздка техніка не любить зайвих рухів. Саме тому ми намагаємося її не перевертати і перевозити у вертикальному положенні.

Якщо авто або холодильник сильно нахилити на бік, технічні рідини, що знаходяться в системі, можуть змішатися, витекти, що неминуче призведе до поломки. Якщо побутова техніка має значну вагу, для її завантаження використовується спеціальне обладнання.

Грузим будівельні матеріали

Також ми пропонуємо вантаження будь-яких видів і обсягів будівельних матеріалів. Ми можемо завантажити в автомобіль цемент, пісок, цеглу, пиломатеріали, кахель, тротуарну плитку, лаки, суміші, фарби. Якщо обсяги невеликі, завантаження здійснюється вручну.

Якщо належить транспортування матеріалів для будівництва одного або кількох будинків для того, щоб пришвидшити роботу ми використовуємо крани-маніпулятори, навантажувачі та іншу спецтехніку.


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50