066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Вибір вантажоперевізника

Вибір вантажоперевізника Вибір вантажоперевізника

Вибір вантажоперевізника

Коли виникає потреба у перевезенні вантажу, ми починаємо шукати підходящі варіанти перевізника. Допомогти з переїздом в нову квартиру, на дачу, доставити будівельні матеріали або обладнання, можуть багато організацій та приватники. А як перевезти меблі, перетягнути важке піаніно, або перевезти офіс за один день?

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Вирішити ці проблеми дуже просто - потрібно правильно обрати компанію, що здійснює вантажне таксі по Києву. Багато фірм пропонують швидко, якісно і недорого доставити вантаж або здійснити переїзд.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Серед них і наша компанія, яка пропонує повний спектр якісних послуг, приймаючи на себе всі турботи з перевезення вантажу. Що ж саме пропонують лідери на ринку вантажоперевезень?

1. Окрім надання транспорту і вантажників, фахівці компанії проведуть попередню оцінку потрібного автотранспорту, його особливостей, загальну масу вантажу. Забезпечать швидке розвантаження та переїзд.

Доставка будматеріалів Доставка будматеріалів
Вантажники Вантажники
Вантажоперевезення Газель Вантажоперевезення Газель
Вивіз-утилізація Вивіз-утилізація
Перевезення по області Перевезення по області
Всі послуги Всі послуги

2. Проведуть демонтаж меблів і предметів інтер'єру, з подальшим складанням та встановленням на місці доставки. Акуратно, оперативно доставлять за призначенням важкі (сейфи, піаніно) і громіздкі предмети.

3. Перенесуть (піднімуть) вантаж по поверхах, якщо вантажний ліфт відсутній, компактно складуть його у вантажний відсік автомобіля.

4. При офісному переїзді вантажники перенесуть оргтехніку, меблі, обладнання та документацію. В найкоротші терміни виконають перевезення, розвантажать і розташують меблі та оргтехніку в новому офісі. За бажанням замовника, виконають прибирання приміщення яке звільнилось, вивезуть непотрібні речі та сміття, здадуть "під ключ". Рішення цієї задачі можливо, при замовленні послуги вивезення будівельного сміття.

5. Перевезуть навіть великі екзотичні квіти та пальми, які часто прикрашають квартири, офіси і торгово-розважальні центри.

6. Літо – це час переїзду на дачі. В цій справі, вам так само допоможуть хороші фахівці. Доставлять необхідні речі та меблі, будівельні матеріали, розсаду майбутнього врожаю та інше. Восени перевезуть все назад в місто, квартиру або гараж.

7. У разі потреби здійснити значні вантажоперевезення виробничого устаткування, магазинів чи кафе, наші фахівці розрахують необхідну кількість транспортних одиниць, з урахуванням ваги, обсягу і характеру вантажу. Розмістять вантаж і техніку на новому місці.

Крім того, при здійсненні грузоперевезення, компанія Абрикос надасть:

довірте усі турботи перевезення меблів, офісного переїзду, перевезенні піаніно професіоналам своєї справи - вантажному таксі «Абрикос».


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50