066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Послуга з розвантаження автомобіля

Розвантаження з автомобіля Розвантаження з автомобіля

Розвантаження меблів з вантажного автомобіля

Вантажне таксі "Абрикос" пропонує своїм клієнтам послуги з розвантаження з авто м'яких та корпусних меблів, будівельних матеріалів і будь-якої побутової техніки. Ми приймаємо замовлення щодо розвантаження будь-яких обсягів та виконуємо їх швидко і якісно.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Звертайтеся в нашу компанію, якщо до вас прийшов контейнер з речами з іншого міста, і у вас немає часу на його розвантаження. Також телефонуйте нам, якщо вам повинні доставити побутову техніку або меблі з магазину, і ви хочете, щоб куплені товари швидко підняли в квартиру. Звертайтеся до нас, якщо ви переїжджаєте і самі завантажили машину, а ось розвантажити її та підняти речі на поверх у вас немає часу.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Для вантажного таксі "Абрикос" немає нездійсненних завдань. Ми приїдемо в зазначений час без запізнень і швидко завантажимо будь-який обсяг вантажу в автомобіль. Довірте цю роботу професіоналам, і ви залишитеся задоволені!

Наші вантажники приїжджають завжди вчасно та виконують розвантаження автомобілів дуже швидко і якісно. Ми бережемо час наших клієнтів та не витрачаємо його дарма. Якщо вам потрібно перевезти вантаж, замовте автомобіль в компанії "Абрикос", яка має значний автопарк машин з різною вантажопідйомністю.

Доставка будматеріалів Доставка будматеріалів
Вантажники Вантажники
Вантажоперевезення Газель Вантажоперевезення Газель
Вивіз-утилізація Вивіз-утилізація
Перевезення по області Перевезення по області
Всі послуги Всі послуги

Ви маєте можливість замовити у нашій компанії організацію переїзду "від а до я" або можете обрати лише одну послугу - розвантаження/вивантаження авто, підйом/спуск вантажів, збирання/розбирання меблів, перевезення. Потрібно тільки зателефонувати в "Абрикос" і надати інформацію нашому менеджеру про те, які саме послуги вам потрібні.

Високу якість послуг

Компанія "Абрикос" гарантує високу якість надання послуг. При розвантаженні наші працівники дотримуються правил безпеки. Вони стежать, щоб коробки та згортки з вантажем не пошкодилися під час перевезення. Існує чітке та непорушне правило: вантажникам строго заборонено кидати вантаж. Саме тому у розвантаженні беруть участь мінімум два вантажники. Якщо обсяг великий, а роботи потрібно провести у стислі терміни, ми відправляємо бригаду з чотирьох-п'яти осіб.

Якщо потрібно вивантажити рояль, великий диван, важку шафу з масиву дерева та інші предмети зі значною вагою, ми використовуємо такелажне або інше спеціальне обладнання. Воно є в арсеналі нашої компанії, тому вирачати час на його пошуки і оренду нам не доводиться.

Працюємо по Києву та області

Наша пропозиція актуальна для мешканців Києва та області. Якщо ви живете в передмісті, ми можемо забрати ваш товар зі столичного магазину, доставити його за потрібною адресою, розвантажити з машини і підняти на поверх. Або ж ми можемо приїхати до вашого населеного пункту і розвантажити авто.

Ми пропонуємо нашим замовникам дуже привабливі ціни. Порівняйте і зрозумієте, що вам вигідніше замовити "Абрикос" зі столиці, ніж користуватися послугами місцевих компаній.

Для перевезення меблів і побутової техніки ми пропонуємо вантажівки із закритим кузовом, для транспортування піску, цегли, щебеню - машини з відкритим кузовом. Механіки компанії стежать за їх станом, тому наші автомобілі завжди на ходу і ніколи не підводять.

Зверніть увагу, що вам буде набагато вигідніше замовити у нас і автомобіль і його розвантаження, ніж замовляти транспортування в одній компанії, а розвантаження в іншій. Довіряйте перевезення ваших речей вантажному таксі "Абрикос", працюйте з професіоналами - вам точно сподобається!


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50