066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Вивіз старої техніки

Вивіз старої техніки Вивіз старої техніки

Вывоз/утилизация мусора

Телевізори, холодильники, пральні машини та інша побутова техніка, на жаль, не можуть служити нам вічно. Вона виходить з ладу або швидко застаріває. Якщо ви не хочете перетворювати свою квартиру в склад непотрібних речей, від непрацюючих побутових приладів краще позбуватися своєчасно. Вантажне таксі "Абрикос" готове оперативно вивезти стару побутову техніку з вашої квартири.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Вивезення старої техніки - позбавте себе від непотрібних клопотів

Самостійне вивезення старої техніки, яка відслужила вже свій вік, є значною проблемою для її власників. Холодильник, стара плита, пральна машина, ламповий телевізор та інші громіздкі предмети, мають велику вагу. Поодинці ці побутові прилади ви не зможете винести з квартири. Особливо складно, якщо в будинку немає вантажного ліфта або техніка не помістилася в нього.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Великогабаритне сміття не можна ставити біля баків для побутових відходів. Якщо ви просто залишите свій старий холодильник поруч з смітник, вас можу оштрафувати. Тому перед тим, як виносити техніку на вулицю, потрібно найняти вантажників та автомобіль, який вивезе її на звалище. Погодьтеся, занадто багато клопотів! Ви можете легко себе від них звільнити, якщо зателефонуйте нам! Компанія "Абрикос" готова швидко організувати вивезення та утилізацію будь-яких побутових приладів!

Як ми працюємо?

Якщо це необхідно, ми проводимо демонтаж непрацюючої техніки. Наприклад, відключаємо подачу води до пральної або посудомийної машин і проводимо інші необхідні роботи. Щоб під час переноски громіздка техніка не пошкодила стіни у вашій квартирі, гострі кути попередньо завертаються в плівку, картон або пінопласт. Дверцята та інші рухомі елементи закріплюються скотчем. Ми не ставимо перед собою завдання зберегти техніку - вона вже відслужили своє. Ми лиш прагнемо вберегти ремонт та інші предмети вашого інтер'єру від пошкоджень.

Доставка будматеріалів Доставка будматеріалів
Вантажники Вантажники
Вантажоперевезення Газель Вантажоперевезення Газель
Вивіз-утилізація Вивіз-утилізація
Правий і Лівий берег Правий і Лівий берег
Перевезення по області Перевезення по області
Всі послуги Всі послуги

Якщо техніка великогабаритна, для її перенесення використовується такелажне обладнання, яке ми маємо у своєму арсеналі споряджень. Якщо у вашому будинку немає ліфта, або він не працює, наші вантажники винесуть техніку вручну по сходах. Нас не лякає висока поверховість або відсутність ліфта. Незважаючи ні на які труднощі, робота буде зроблена вчасно.

Залежно від обсягів, наші менеджери самостійно підбирають вантажівку. У таксі "Абрикос" різноманітний автопарк, тому з пошуком автомобіля не виникає ніяких складнощів. Для вивезення невеликої кількості техніки використовується "Газель" - вона містка, маневрена і економна. Але в разі потреби можуть бути залучені автомобілі з більшою вантажопідйомністю.

Холодильники, газові плити, пральні машини та інші домашні "помічники" вивозяться на спеціальні місця на утилізацію. Часто вони використовуються як вторсировину у виробництві, тому техніку заборонено викидати на звалище для побутових відходів. Наша компанія давно організовує вивезення непрацюючої техніки і має на проведення цих робіт офіційний дозвіл.


2 відгуків клієнтів на сторінці: Вивіз старої техніки

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50