063-600-500-6 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 066-945-50-50
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Вивезення старих меблів

Вивезення старих меблів Вивезення старих меблів

Вывоз/утилизация мусора

Переїзд - це чудова можливість не тільки розпочати жити і працювати на новому місці, але і позбутися від непотрібних меблів. Дивани, поліровані стінки і серванти з роками втрачають вигляд, виходять із моди або стають непридатні для використання. Якщо ви вирішили позбутися такого непотребу, зверніться в таксі "Абрикос" - ми зробимо це швидко і якісно.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Вивезення старих меблів по Києву та Області

Не всякі старі меблі варто зберігати десятиліттями і передавати її з покоління в покоління. Антикварний столик позаминулого століття - це, звичайно, сімейна реліквія. А полірована стінка, куплена в радянський час, або продавлений диван навряд чи забезпечують якусь цінність. Навпаки, від таких речей краще позбавлятися, адже вони не тільки псують інтер'єр, але і накопичують багаторічний пил. При неправильному догляді або просто від часу в них можуть завестись паразити.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНИК»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"100120140180250від 80
"1 км/грн"6.006.507.508.5010.0-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Найкращий привід позбутися радянської меблів - це переїзд. Перед тим, як починати завантаження меблів, вирішите: чи потрібна вона вам на новому місці чи ні. Від старих предметів інтер'єру потрібно позбутися навіть у тому випадку, якщо ви не міняєте місце проживання. За фінансової можливості краще купити сучасний диван, стінку чи комод - такі оновлення є корисними не тільки для вашого інтер'єру, але і для душевного стану.

Довірте роботу нам
З утилізацією старих меблів у вас можуть виникнути складності. Адже в більшості дворів заборонено виносити дивани, крісла та інші громіздкі предмети до баків, призначеним для побутових відходів. За порушення заборони можуть оштрафувати. Щоб цього не сталося, необхідно для вивезення великогабаритного сміття наймати спеціальну машину за окрему плату. Правда, в цьому випадку, доведеться самостійно вантажити меблі. Чи є у вас на цей час? Якщо ні, довірте цю роботу нам.

Доставка з магазину Доставка з магазину
Послуги вантажників Послуги вантажників
Вивезення-утилізація Вивезення-утилізація
Перевезення по області Перевезення по області
Всі послуги Всі послуги

Вантажники компанії "Абрикос" проведуть демонтаж всіх меблів, від яких ви бажаєте позбутися. Вони знімуть шафи, розберуть стінку, сервант та диван. Це займе трохи часу, але суттєво полегшить завантаження. До речі, якщо виносити меблі в зібраному вигляді, можна подряпати стіни і двері в квартирі. Щоб цього не сталося, всі предмети ми намагаємося максимально демонтувати.

Залежно від обсягів вантажу, який потрібно перевезти, наші менеджери підбирають оптимальний автомобіль. Ми прагнемо, щоб ви не переплачували за експлуатацію занадто великої машини, тому приділяємо цьому питанню значну увагу.

Після демонтажу, наші працівники швидко винесуть меблі з квартири і завантажать її в авто. При розрахунку вартості послуг враховується поверховість, наявність вантажного ліфта і парковки. Але немає обставин, які нам можуть завадити виконати поставлене завдання.


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Спешим за город со
скидкой 100 гривен!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50