066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Вивіз сміття-мотлоху

Вивіз сміття-мотлоху Вивіз сміття-мотлоху

Вивіз сміття-мотлоху

Після завершення будівництва, ремонту або під час переїзду, у багатьох з нас виникає запитання: куди і як вивезти сміття? Адже в баки, які стоять у більшості дворів, дозволено викидати тільки пакети з побутовими відходами. А що ж робити, якщо потрібно позбутися від уламків цеглин, старих віконних рам або непотрібного дивана? У цьому випадку краще звернутися в вантажне таксі "Абрикос" - ми професійно займаємося вивезенням сміття по Києву та області вже багато років і знаємо всі нюанси надання такого виду послуг.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Дозвіл на вивезення сміття на звалище

Вивіз сміття по Києву вимагає також правильної утилізації. Сміття дозволено викидати тільки в спеціально відведених місцях. Адже несанкціоновані звалища можуть нашкодити довкіллю: забруднити лісовий ландшафт або зменшити русло річок. Тому так важливо, щоб компанії, яка займається вивозом будсміття, мала на це спеціальний дозвіл. У таксі "Абрикос" є необхідні папери на проведення цих робіт, а головне - великий досвід.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Довірте роботу професіоналам

Сміття може залишитися після капітального ремонту, здачі в експлуатацію нового будинку або будь-яких інших будівельних робіт. Щебінь, пісок, цегла, залізна арматура, дерев'яні дошки і безліч інших матеріалів вам потрібно буде вивезти з об'єкта. Зробити це своїми силами і без спецтехніки навряд чи можливо. Ви можете підготувати сміття для транспортування самостійно, а можете довірити цю роботу нашій компаній. Сміття упаковується і складається в кузов вантажівки. Якщо обсяги невеликі, всі роботи виконуються вручну. Для завантаження будівельного сміття з великою масою, ми використовуємо спецтехніку, що значно прискорює роботу. Якщо треба наша компанія надає пакети, коробки та іншу тару для пакування вантажу.

Вивезення всіх видів сміття з вантажним таксі Абрикос

Вантажне таксі по Києву "Абрикос" готове запропонувати вам вивезення будь-якого побутового сміття. Це може бути старий одяг і взуття, макулатура, побитий посуд та десятки інших речей, що відслужили своє. Зазвичай такий сміття накопичується в процесі підготовки переїзду: ви звільняєте квартиру від старого мотлоху. Також це сміття з'являється під час генерального прибирання купленої квартири: нові господарі позбавляються від десятка речей, які залишилися їм від попередніх власників. Після такого прибирання накопичується кілька десятків мішків зі сміттям. На жаль, на багатьох подвір'ях існує ліміт того, скільки пакетів можна викинути в бак. А складати їх поруч з ним категорично заборонено. У разі порушення, можна не тільки отримати осуд від сусідів, але і заробити штраф. Щоб уникнути цих неприємностей, Довірте вивезення побутового сміття нашої компанії. Ми швидко завантажимо сміття в машину і вивеземо їх на звалище.

Доставка будматеріалів Доставка будматеріалів
Вантажники Вантажники
Вантажоперевезення Газель Вантажоперевезення Газель
Вивіз-утилізація Вивіз-утилізація
Правий і Лівий берег Правий і Лівий берег
Перевезення по області Перевезення по області
Всі послуги Всі послуги

Звільніть свою оселю від непотрібної меблів і техніки

Вантажне таксі "Абрикос" готове вивезти з вашої квартири стару техніку, радянські меблі та інші великогабаритні речі, які вже прожили свій вік. Багато хто з нас не можуть наважитися на покупку нового дивана чи шафи тільки тому, що не знають, як і куди вивезти старий. Адже не можна непотрібну софу або пральну машину просто винести на вулицю і поставити біля сміттєвих баків!

Ми готові позбавити вас від цих турбот! Наші вантажники можуть самостійно демонтувати меблі та техніку. Щоб полегшити завантаження, меблі повністю розбираються та виносяться частинами. Для економії часу, ви можете провести демонтаж самостійно, а можете довірити його нам. Для вивезення великогабаритних вантажів у компанії "Абрикос" є необхідні автомобілі, екскаватори та інша техніка.

Ми не хочемо, щоб ви витрачали час і сили на те, щоб позбутися сміття. Довірте цю роботу нам. Ми виконаємо її швидко та якісно!


2 відгуків клієнтів на сторінці: Вивіз сміття-мотлоху

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50