грузовое такси Абрикос

Вивезення сміття - мотлоху

Після завершення будівництва, ремонту або під час переїзду, у багатьох з нас виникає запитання: куди і як вивезти сміття? Адже в баки, які стоять у більшості дворів, дозволено викидати тільки пакети з побутовими відходами. А що ж робити, якщо потрібно позбутися від уламків цеглин, старих віконних рам або непотрібного дивана? У цьому випадку краще звернутися в вантажне таксі "Абрикос" - ми професійно займаємося вивезенням сміття по Києву та області вже багато років і знаємо всі нюанси надання такого виду послуг.

Дозвіл на вивезення сміття на звалище

Вивіз сміття по Києву вимагає також правильної утилізації. Сміття дозволено викидати тільки в спеціально відведених місцях. Адже несанкціоновані звалища можуть нашкодити довкіллю: забруднити лісовий ландшафт або зменшити русло річок. Тому так важливо, щоб компанії, яка займається < a href = "https://abricos.kiev.ua/musor.html" Title = "вивезення будсміття" > вивезенням будсміття < / а >, мала на це спеціальний дозвіл. У таксі "Абрикос" є необхідні папери на проведення цих робіт, а головне - великий досвід.

Довірте роботу професіоналам

Сміття може залишитися після капітального ремонту, здачі в експлуатацію нового будинку або будь-яких інших будівельних робіт. Щебінь, пісок, цегла, залізна арматура, дерев'яні дошки і безліч інших матеріалів вам потрібно буде вивезти з об'єкта. Зробити це своїми силами і без спецтехніки навряд чи можливо. Ви можете підготувати сміття для транспортування самостійно, а можете довірити цю роботу нашій компаній. Сміття упаковується і складається в кузов вантажівки. Якщо обсяги невеликі, всі роботи виконуються вручну. Для завантаження будівельного сміття з великою масою, ми використовуємо спецтехніку, що значно прискорює роботу. Якщо треба наша компанія надає пакети, коробки та іншу тару для пакування вантажу.

Вивезення всіх видів сміття з вантажним таксі Абрикос

Вантажне таксі за Києвом "Абрикос" готове запропонувати вам вивезення будь-якого побутового сміття. Це може бути старий одяг і взуття, макулатура, побитий посуд та десятки інших речей, що відслужили своє. Зазвичай такий сміття накопичується в процесі підготовки переїзду: ви звільняєте квартиру від старого мотлоху. Також це сміття з'являється під час генерального прибирання купленої квартири: нові господарі позбавляються від десятка речей, які залишилися їм від попередніх власників. Після такого прибирання накопичується кілька десятків мішків зі сміттям. На жаль, на багатьох подвір'ях існує ліміт того, скільки пакетів можна викинути в бак. А складати їх поруч з ним категорично заборонено. У разі порушення, можна не тільки отримати осуд від сусідів, але і заробити штраф. Щоб уникнути цих неприємностей, Довірте вивезення побутового сміття нашої компанії. Ми швидко завантажимо сміття в машину і вивеземо їх на звалище.

Звільніть свою оселю від непотрібної меблів і техніки

Вантажне таксі "Абрикос" готове вивезти з вашої квартири стару техніку, радянські меблі та інші великогабаритні речі, які вже прожили свій вік. Багато хто з нас не можуть наважитися на покупку нового дивана чи шафи тільки тому, що не знають, як і куди вивезти старий. Адже не можна непотрібну софу або пральну машину просто винести на вулицю і поставити біля сміттєвих баків!

Ми готові позбавити вас від цих турбот! Наші вантажники можуть самостійно демонтувати меблі та техніку. Щоб полегшити завантаження, меблі повністю розбираються та виносяться частинами. Для економії часу, ви можете провести демонтаж самостійно, а можете довірити його нам. Для вивезення великогабаритних вантажів у компанії "Абрикос" є необхідні автомобілі, екскаватори та інша техніка.

Ми не хочемо, щоб ви витрачали час і сили на те, щоб позбутися сміття. Довірте цю роботу нам. Ми виконаємо її швидко та якісно!

(044) 222-97-97
(066) 945-50-50
(068) 045-50-50
(093) 045-50-50

Скільки коштує ваш замовлення?

Итого 0 грн.
Потрібна машина Авто
, на
годинч.
Їхати за Київ на відстань
км.,
І ще
вантажників, на
годинч.

Як з вами зв'язатись?

Всього 0 грн.

Медіа

Контакты

  • 044-222-97-97
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50
Написати лист
Написати відгук

© АБРИКОС
вантажоперевезення
Україна, м. Київ
2009-2020