063-600-500-6 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 066-945-50-50
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Вакансії

Вакансії таксі АбрикосКомпанія Абрикос почала свою роботу в 2009 році і вже більше 11 років ми здійснюємо вантажоперевезення по Києву і за його межами. За цей час ми отримали багато позитивних відгуків від наших клієнтів і заслужили репутацію надійної компанії. Ми стежимо за якістю нашої роботи, розвиваємось і прагнемо бути кращими на ринку вантажних перевезень.

Сучасні автомобілі - це наша перевага

перед іншими перевізниками. Ми як ніхто знаємо, що швидкість і якість перевезення залежить від технічного стану і справності машини. В наш автопарк ми набираємо автомобілі різних категорій і вантажопідйомності.

Компанія Абрикос надає своїм клієнтам

транспортні послуги з перевезення меблів, будівельних матеріалів, техніки, обладнання та інших вантажів. А також займаємося організацією офісних і квартирних переїздів, доставкою і розвезенням товару.

Ми працюємо з професійними водіями і вантажниками

Завдяки великому досвіду роботу і бажанню задовольнити запити клієнтів, у нас високий рейтинг на ринку вантажних перевезень.

Наша компанія набирає в штат професійних виконавців. Ми цінуємо вміння користуватися сучасними гаджетами, месенджерами і мобільними додатками. Знаємо, що добре злагоджена робота професіоналів, робить наші послуги з вантажоперевезень якісними і надійними.

У нас високі вимоги, оскільки ми цінуємо довіру до нас наших клієнтів і тримаємо репутацію як надійна і відповідальна компанія у сфері вантажних транспортних послуг.

Відділ Співпраціа
Відділ Співпраці
Відділ Співпраціа
Відділ Співпраці
Вакансия ВОДИТЕЛЬ
Вакансія ВОДІЙ
Вакансія ВАНТАЖНИК
Вакансія ВАНТАЖНИК

Якщо у вас є бажання з нами працювати, розвиватися, ви прагнете добре заробляти і важливим критерієм вашого характеру є відповідальність і чесність, ми будемо раді з вами співпрацювати! Перейдіть до розділу вакансії, яка вас цікавить, ознайомтеся з інформацією та заповніть анкету.


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Спешим за город со
скидкой 100 гривен!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50