063-600-500-6 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 066-945-50-50
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення граніту

Перевезення граніту Перевезення граніту

Перевезення граніту

Попри те, що сьогодні на ринку представлені найрізноманітніші штучні будівельні матеріали, які відрізняються високими експлуатаційними характеристиками, багато людей продовжують обирати граніт. У чому полягають переваги цього природного матеріалу і як правильно його перевозити? Граніт є природним каменем, що складається зі слюди, кварцу й польового шпату.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Властивості і застосування граніту

Від того, яких кристалів в ньому більше, залежить колір граніту. Він може бути сірий, рожевий, червоний, чорний. Граніт відрізняється особливою міцністю, волого- та вогнестійкістю. А ще граніт не боїться холодних зим і не тріскається в сильні морози. Навіть при тривалій експлуатації, він не стирається і не втрачає свого вигляду. І головна перевага цього каменю - ціна. Він коштує дешевше, ніж більшість популярних облицювальних матеріалів.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНИК»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"100120140180250від 80
"1 км/грн"6.006.507.508.5010.0-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Граніт має чудові властивості, його давно застосовують у будівництві. З граніту будують паркани і мости, колони і сходи, їм покривають підлогу у величезних холах, паркові доріжки, площі та набережні. З нього роблять арки, каміни і стільниці. Як бачимо, область застосування граніту величезна. Але завжди виникає резонне питання: як же привезти граніт цілим та неушкодженим місця будівництва?

Гранітні слеби

Величезні гранітні плити, які отримують при розпилі каменю, називаються слеби. Саме в слябах і перевозиться граніт. Сляби бувають різних розмірів - усе залежить від вихідних розмірів кам'яної глиби та можливостей обладнання, яким вона розпилюється. Слеби різних виробників відрізняються шириною, довжиною та товщиною.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Виробник відразу проводить підготовку гранітної плити до роботи. Її спочатку розпилюють алмазними пилами на рівні блоки, а потім шліфують та полірують. При транспортуванні головне не пошкодити його поверхню - адже подряпини з гранітної плити прибрати неможливо.

Упаковка граніту

Незважаючи на свою міцність, граніт дуже ламкий матеріал, саме тому дуже важливо його правильно запакувати. Гранітні плити кладуться один до одного і упаковують в щільний гофрокартон. Після цього коробки щільно обгортають захисною плівкою. Зазвичай для цього застосовують спеціальну газова камеру, де під впливом температури і при високому тиску плівка максимально щільно прилягає до картону. Після цього блоки перетягують еластичними ременями, і граніт завантажують на спеціальні піддони.

Завантаження граніту

Граніт має велику вагу, тому для навантаження піддонів необхідно використовувати кран або інше спеціальне обладнання. Для перевезення граніту зазвичай задіють автомобілі з відкритим кузовом – завантажити граніт в закриту вантажівку набагато складніше. Для транспортування граніту ідеально підійде кран-маніпулятор, який одночасно може виконувати функції підйомного пристрою та вантажного автомобіля.

Залежно від розміру, гранітні плити можуть перевозитися горизонтально в піддонах або вертикально на спеціальних підставках. Ці підставки повинні бути зроблені тільки з металу, міцно з'єднані з кузовом машини (бажано приварені) і обов'язково вищими за розмір плит.

У будь-якому разі, вантаж в кузові повинен бути добре закріплений. Щоб зменшити вібрацію, вже встановлені плити можна обкласти картоном або м'якою тканиною. Під час руху плити не повинні "гуляти". Якщо це станеться внаслідок коливань, вантажівку може занести, і вона перевернеться.

Під час завантаження і розвантаження працівники повинні дотримуватися правил безпеки і обережно поводитися з гранітом. Навіть від невеликого удару на плиті можуть утворитися сколи або піти тріщини.

Замовити перевезення і завантаження граніту ви можете за вказаними телефонами на нашому сайті або залишивши онлайн заявку на зворотний дзвінок.


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Спешим за город со
скидкой 100 гривен!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50