066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Підйом-спуск по поверхах

Підйом-спуск по поверхах Підйом-спуск по поверхах

Підйом - спуск по поверхах

Під час переїзду або ремонту, часто доводиться вирішувати непросте завдання - піднімати або спускати будматеріали або великогабаритні меблі. Добре, якщо в будинку є вантажний ліфт. На ньому можна підняти цеглу, мішки з цементом, труби та дошки, а також диван, розібрану шафу-купе або інші меблі.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

А що робити, якщо ліфта в будинку немає? Звертатися у вантажне таксі Абрикос. Ми зможемо підняти і спустити по поверхах абсолютно будь-який вантаж.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Вартість замовлення

Вартість кожного замовлення складається з декількох показників. Фінальна ціна за надання послуг буде залежити від поверховості, маси вантажу та його габаритів. Наприклад, мішки з сухими сумішами або цегла розраховуються на вагу, а вартість підйому фанери, гіпсокартону, оцинкованого листа залежить від його розмірів і кількості штук.

Також на вартість впливає вид вантажу: техніка, меблі, будматеріали. Дуже важливо, чи зможе машина під'їхати до вашої будівлі, яке дорожнє покриття і інші нюанси, про які вам розкажуть наші менеджери і заразом можуть підказати ціну на перевезення меблів чи іншого вантажу.

Підйом меблів на поверх Підйом меблів на поверх
Підйом вантажу на поверх Підйом вантажу на поверх
Всі послуги Всі послуги

Що ми можемо підняти і опустити?

Для компанії "Абрикос" немає нездійсненних завдань. Ми готові перенести будь-які будматеріали, тверді і сипучі. Наші вантажники піднімають їх на поверх і відразу розміщують у приміщенні, так як вам зручно. Також ми готові занести до вас в квартиру або офіс диван, стінку, шафу і іншу меблі абсолютно будь-яких розмірів.

Ми переносимо вручну піаніно. Далеко не кожна компанія готова взятися за настільки важку роботу. Але ми виконуємо таку послугу і маємо чималий досвід в перенесенні громіздких музичних інструментів. Також ми готові винести все будівельне сміття, яке залишилось після ремонту. Ми все робимо швидко і якісно!

Для спуску і підйому по поверхах у "Абрикоса" є спеціальне такелажне обладнання, яке ми використовуємо для перенесення піаніно, банкоматів, сейфів та інших важких предметів.

Під час спуску і підйому по поверхах наші вантажники чітко дотримуються правил техніки безпеки. Тому нашим фахівцям ви можете довірити будь-який вантаж. Роботу будуть виконувати двоє-троє вантажників, які знають, як виносити вантаж, щоб він не упав і не зачепив стіну або сходи.

Ніякої самодіяльності!

Підйом і спуск музичних інструментів, холодильника, посудомийної або пральної машини, розібраних меблів не рекомендується виконувати самостійно або залучати для цього випадкових людей, що не мають спеціального обладнання і навичок. Спроби заощадити в цих питаннях призводять до неприємностей - вантаж несподівано падає і розбивається, ламається, виходить з ладу.

Не економте на таких важливих речах. Зверніться в вантажне таксі "Абрикос". Ми зможемо приїхати у зручний для вас час, в тому числі у свято і вихідний, за будь-якою адресою по Києву та області і підняти вручну вантаж на будь-який поверх або знести його вниз до машини. Ми також підберемо оптимальний автомобіль для вашого вантажу і доставимо його туди куди ви забажаєте. З професіоналами завжди працювати зручно, легко і дуже спокійно!


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50