066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Підйом-спуск по поверхах

Підйом-спуск по поверхах Підйом-спуск по поверхах

Підйом - спуск по поверхах

Під час переїзду або ремонту, часто доводиться вирішувати непросте завдання - піднімати або спускати будматеріали або великогабаритні меблі. Добре, якщо в будинку є вантажний ліфт. На ньому можна підняти цеглу, мішки з цементом, труби та дошки, а також диван, розібрану шафу-купе або інші меблі.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

А що робити, якщо ліфта в будинку немає? Звертатися у вантажне таксі Абрикос. Ми зможемо підняти і спустити по поверхах абсолютно будь-який вантаж.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Вартість замовлення

Вартість кожного замовлення складається з декількох показників. Фінальна ціна за надання послуг буде залежити від поверховості, маси вантажу та його габаритів. Наприклад, мішки з сухими сумішами або цегла розраховуються на вагу, а вартість підйому фанери, гіпсокартону, оцинкованого листа залежить від його розмірів і кількості штук.

Також на вартість впливає вид вантажу: техніка, меблі, будматеріали. Дуже важливо, чи зможе машина під'їхати до вашої будівлі, яке дорожнє покриття і інші нюанси, про які вам розкажуть наші менеджери і заразом можуть підказати ціну на перевезення меблів чи іншого вантажу.

Доставка будматеріалів Доставка будматеріалів
Вантажники Вантажники
Вантажоперевезення Газель Вантажоперевезення Газель
Вивіз-утилізація Вивіз-утилізація
Правий і Лівий берег Правий і Лівий берег
Перевезення по області Перевезення по області
Всі послуги Всі послуги

Що ми можемо підняти і опустити?

Для компанії "Абрикос" немає нездійсненних завдань. Ми готові перенести будь-які будматеріали, тверді і сипучі. Наші вантажники піднімають їх на поверх і відразу розміщують у приміщенні, так як вам зручно. Також ми готові занести до вас в квартиру або офіс диван, стінку, шафу і іншу меблі абсолютно будь-яких розмірів.

Ми переносимо вручну піаніно. Далеко не кожна компанія готова взятися за настільки важку роботу. Але ми виконуємо таку послугу і маємо чималий досвід в перенесенні громіздких музичних інструментів. Також ми готові винести все будівельне сміття, яке залишилось після ремонту. Ми все робимо швидко і якісно!

Для спуску і підйому по поверхах у "Абрикоса" є спеціальне такелажне обладнання, яке ми використовуємо для перенесення піаніно, банкоматів, сейфів та інших важких предметів.

Під час спуску і підйому по поверхах наші вантажники чітко дотримуються правил техніки безпеки. Тому нашим фахівцям ви можете довірити будь-який вантаж. Роботу будуть виконувати двоє-троє вантажників, які знають, як виносити вантаж, щоб він не упав і не зачепив стіну або сходи.

Ніякої самодіяльності!

Підйом і спуск музичних інструментів, холодильника, посудомийної або пральної машини, розібраних меблів не рекомендується виконувати самостійно або залучати для цього випадкових людей, що не мають спеціального обладнання і навичок. Спроби заощадити в цих питаннях призводять до неприємностей - вантаж несподівано падає і розбивається, ламається, виходить з ладу.

Не економте на таких важливих речах. Зверніться в вантажне таксі "Абрикос". Ми зможемо приїхати у зручний для вас час, в тому числі у свято і вихідний, за будь-якою адресою по Києву та області і підняти вручну вантаж на будь-який поверх або знести його вниз до машини. Ми також підберемо оптимальний автомобіль для вашого вантажу і доставимо його туди куди ви забажаєте. З професіоналами завжди працювати зручно, легко і дуже спокійно!


1 відгуків клієнтів на сторінці: Підйом-спуск по поверхах

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50