066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Збирання-розбирання меблів

Збирання-розбирання меблів Збирання-розбирання меблів

Складання-розбирання меблів

Під час будь-якого переїзду, багатьом з нас доводиться перевозити меблі. Рідко хто переїжджає на нове місце з однією лише валізою речей. Перевезення меблів не така проста задача, як здається на перший погляд. Адже гарнітур, шафа, стінку, диван потрібно розібрати до гвинтика, упакувати, завантажити в автомобіль, перевезти на нове місце і там вже заново зібрати.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Якщо ви не впевнені, що зможете зробити це швидко і якісно, зверніться в компанію "Абрикос". Послуги складання і розбирання меблів в Києві та інших українських містах є однією з популярних та затребуваних послуг.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Основні правила

1. Будь-які меблі, за винятком малогабаритних, ми перевозимо в розібраному вигляді. Звичайно, її демонтаж потребуватиме додаткового часу, але це дозволить орендувати компактнішу вантажівку. Крім того, ймовірність, що меблі в розібраному вигляді отримають механічні пошкодження, набагато менше, ніж у зібраному.

2. Кожна деталь меблів ретельно упаковується в поліетилен, бульбашкову плівку, картон, крафт-папір. Вони захищають її від пошкоджень. Щоб деталі можна було легше переносити, їх збирають в стоси по декілька штук. Особливу увагу ми приділяємо упаковці крихких деталей. Дзеркала і скляні полички обов'язково проклеюються малярської стрічкою і завертаються в плівку і папір.

Доставка будматеріалів Доставка будматеріалів
Вантажники Вантажники
Вантажоперевезення Газель Вантажоперевезення Газель
Вивіз-утилізація Вивіз-утилізація
Правий і Лівий берег Правий і Лівий берег
Перевезення по області Перевезення по області
Всі послуги Всі послуги

3. Ми знаємо, що основна деталь будь-якого предмету меблів - фурнітура. Адже без неї вона втрачає свій презентабельний вигляд і не може нормально функціонувати. Тому наші фахівці знімають всі ручки, кріплення, доводчики і упаковують їх в окремий згорток.

4. Будь-які види меблів компанія "Абрикос" перевозить тільки у вантажівках з закритим кузовом, який захищає вантаж від пилу і опадів.

5. Для перевезення ми використовуємо легкі маневрені автомобілі, які ощадливо витрачають паливо. Тому на послуги з перевезення, розбирання меблів наша компанія може запропонувати клієнтам доступні ціни.

Обережність - головне правило

Наші працівники під час розбирання і завантаження меблів дуже обережні та уважні. Ми знаємо, що кидати згортки з деталями меблів категорично заборонено. Ними не можна також чіпляти дверні проходи і стіни.

Також наші фахівці знайомі з конструкцією кухонних гарнітурів, стінок, шаф - купе, спалень, комодів, столів від вітчизняних та зарубіжних виробників, тому ми гарантуємо, що їх розбирання буде здійснюватися строго за інструкцією.

Для перевезення меблів ми використовуємо автомобілі різної вантажопідйомності та особливу увагу приділяємо безпеці перевезень. Ми пропонуємо нашим клієнтам автомобілі з посиленими бортами та із закритим кузовом, оснащеним спеціальними фіксуючими ременями.

Таксі "Абрикос" надає також послуги по збиранню меблів у новому приміщенні. Ми якісно розбираємо і пакуємо меблі перед переїздом, тому її монтаж займає мінімум часу. Наша фірма надає такі послуги по місту Києву та всієї області. Довірте свій переїзд команді професіоналів!


2 відгуків клієнтів на сторінці: Збирання-розбирання меблів

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50