066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Розміщення меблів

Розміщення меблів Розміщення меблів

Розстановка меблів

Вантажне таксі "Абрикос" пропонує вам скористатися послугою "розстановка меблів". Ми готові приїхати у зручний для вас час і розставити будь-яку кількість меблів різних видів в одній або в кількох кімнатах. Якщо ви перевезли речі з однієї квартири на іншу, але у вас зовсім немає часу розпакувати і розставити їх по кімнатах, зверніться до нас.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Розстановка меблів у квартирі та будинку

Просто розкажіть нашому менеджеру, де і які меблі та інші предмети інтер'єру повинні стояти. При необхідності ми швидко змонтуємо диван, шафи та інші корпусні меблі і розставимо їх. В нашій компанії працюють досвідчені вантажники, які можуть пересунути предмети, що мають велику вагу. Так, для них не складає труднощів переставити, наприклад, піаніно чи важкий комод з дерева.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Вам особливо знадобляться послуги вантажників, якщо ви переїхали в приватний дім і потрібно розставити меблі на двох-трьох поверхах. Якщо меблі перевозилися в нерозібраному вигляді, її буде не так просто самостійно підняти і розставити.

Розстановка меблів в офісі

Також ми готові розставити меблі в офісному приміщенні. Столи, шафи, крісла, дивани та інші предмети наші вантажники занесуть і роставлять в офісі. Якщо у вас є важкий сейф, ми також його піднімемо й поставимо на заздалегідь вказане вами місце. Для перенесення сейфів, банкоматів та інших предметів, які важать більше центнера, ми використовуємо такелажне обладнання. Його наявність значно прискорює і полегшує роботу.

Доставка будматеріалів Доставка будматеріалів
Вантажники Вантажники
Вантажоперевезення Газель Вантажоперевезення Газель
Вивіз-утилізація Вивіз-утилізація
Перевезення по області Перевезення по області
Всі послуги Всі послуги

Високу якість робіт

Наші вантажники працюють акуратно, і ми гарантуємо, що вони не зіпсують ваш новий ремонт. Щоб не подряпати підлогу, ми піднімаємо меблі за допомогою ременів і акуратно переносимо її. Наші робочі уважно стежать за тим, щоб при перенесені шафи чи дивану, не зачепити стіну або двері. Якщо це зробити не акуратно, на стіні може залишитися смуга, або на меблях з'являться відколи або подряпини.

В "Абрикосі" ви можете замовити як організацію всього переїзду так і вибрати якусь одну послугу. Наприклад, ми можемо підготувати все ваше майно до транспортування, завантажити її в автомобіль, перевезти, зібрати на новому місці і розставити усе за вашими бажанням. Якщо ви хочете заощадити або почали займатися переїздом самостійно, але не встигаєте його закінчити, то роботу, що залишилися, ми виконаємо самі. Так, розстановка меблів може зайняти цілий день. Якщо ви не маєте на це часу, то ці роботи ми виконаємо самостійно, швидко, якісно і без проблем.

Наша компанія працює у вихідні та святкові дні. Ми перевозимо вантажі по Києву та області. Ви можете замовити у нас, наприклад, перевезення меблів з столиці у передмістя. Ми привеземо її за вказаною адресою, зберемо, піднімемо на поверх і розставимо. Наші робочі цінують час клієнтів, тому вони дуже пунктуальні і ніколи не спізнюються. Компанія пропонує доступні ціни на всі види послуг і високий сервіс.


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50