063-600-500-6 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 066-945-50-50
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Промисловий переїзд

Промисловий переїзд Промисловий переїзд

Промисловий переїзд

Час часто вносить свої корективи в роботу великих підприємств і дрібних компаній. І кожна з них хоча б один раз стикалася з необхідністю переїзду. Одне з найскладніших завдань, яке може виникнути у власника бізнесу - перевезення магазину або супермаркету.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Адже потрібно упакувати не лише весь товар, а й вітрини, холодильники (якщо мова йде про продуктовий магазин), стійки із касами. Вантажне таксі «Абрикос» пропонує організацію промислового переїзду з одного магазину в інший.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНИК»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"100120140180250від 80
"1 км/грн"6.006.507.508.5010.0-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Bсі нюанси переїзду з одного магазину в інший

Спочатку із замовником працює наш менеджер. Він приїжджає в магазин і на місці визначає завдання, які належить вирішити. Важливо все: який товар і яке обладнання потрібно перевезти, обсяг вантажу, віддаленість кінцевого пункту призначення, наявність швидкопсувного товару. Обговорюють, який вантаж замовник буде готувати до транспортування самостійно, а який - виконавець.

Підготовчий етап перевезення магазину

Компанія "Абрикос" самостійно підбирає транспорт для перевезення вантажу. В нашої компанії є значний автопарк, тому ми намагаємося запропонувати замовнику таку вантажівку, щоб здійснювати мінімальну кількість рейсів.

Міні-переїзд Міні-переїзд
Квартирний переїзд Квартирний переїзд
Перевезення офісу Перевезення офісу
Дачний переїзд Дачний переїзд
Переїзд складу Переїзд складу
Всі послуги Всі послуги

Також ми готові надати всі види пакувальних матеріалів: поліетилен, бульбашкову плівку, картонні коробки різних розмірів, пластикові контейнери, мішки і матерчаті сумки.

Якщо в магазині є сейф або банкомат, ми використовуємо для їх перенесення і завантаження такелажне обладнання, яке також є в арсеналі нашої компанії.

Демонтуємо, пакуємо, вантажимо

Зазвичай замовники самостійно готують товар до транспортування. Якщо у вас немає на це часу, і переїзд потрібно здійснити швидко, наші вантажники виконають цю задачу. Всі предмети акуратно упаковуються в коробки і маркуються.

Після цього починається демонтаж меблів та вітрин. Скло знімається, проклеюється малярним скотчем хрест на хрест і загортається в поліетиленову плівку. Дерев'яні стінки та полиці однакового розміру формуються в стопки по кілька штук, завертаються в папір і перетягуються еластичної стрічкою.

Фурнітура від меблів складається в окрему коробку. Всі згортки обов'язково маркуються. Якщо цього не зробити, під час зборки меблів на новому місці, можна втратити багато дорогоцінного часу.

Так само ретельно до транспортування готується техніка. Її упаковують в заводські коробки або картон, який закріплюється скотчем. Під час завантаження холодильники та печі не рекомендується перевертати - їх перевозять у робочому положенні.

Якщо обсяг перевезеного вантажу великий, паралельно з упаковкою починаються вантажні роботи. У таких випадках на об'єкт відправляється відразу 2 бригади вантажників. Одні продовжують готувати речі до перевезення, а інші акуратно вантажать обладнання, меблі та інші предмети у кузов, закріплюють всередині і перевозять на нове місце.


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Спешим за город со
скидкой 100 гривен!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50