063-600-500-6 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 066-945-50-50
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення скла / дзеркал

Перевезення скла / дзеркал Перевезення скла / дзеркал

Перевезення скла і дзеркал

Щоб переїзд пройшов без втрат, важливо приділити особливу увагу упаковці крихких предметів. Для безпечного транспортування скла і дзеркал існує декілька видів спеціальної протиударної плівки та інших пакувальних матеріалів. Головне, не полінуватися: все це купити перед майбутнім перевезенням та правильно використати.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Підготовку до перевезення

На упаковку дзеркал і скляних дверцят з шаф піде чимало часу, але не потрібно поспішати. Якщо в шафу вставлено скло, його краще витягти і перевозити окремо. Спочатку потрібно зняти всю фурнітуру, скласти її в пакет і підписати. Потім акуратно витягнути скло і добре запакувати. Його слід спочатку обернути плівкою, потім закрити картоном і знову замотати плівкою. На згортку обов'язково крупно написати: "Крихке!" або "Скло!"

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНИК»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"100120140180250від 80
"1 км/грн"6.006.507.508.5010.0-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Кутам потрібно приділити особливу увагу, адже часто під час перевезення вони не витримують ударів і відколюються. На них можна надіти шматки пінопласту або приклеїти скотчем щільні кулі з зім'ятої газети. Будь-який додатковий захист пом'якшить удар під час перевезення. Якщо немає можливості зняти фурнітуру, то скло або дзеркало потрібно спочатку замотати в плівку, а потім у тканину - відмінно підійде ковдра.

Будь-які сторонні предмети, що знаходяться на крихкій поверхні - металеві ручки і кріплення становлять додаткову загрозу. Від них може піти тріщина. Перед тим, як запаковувати скло, потрібно перевірити всі кріплення. Якщо вони слабкі, то скло під час транспортування може просто випасти.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Щоб скло не тріснуло при перевезенні, його потрібно проклеїти скотчем хрест на хрест - це дозволить знизити вібрацію. Краще потім змити сліди скотчу зі старого скла, ніж замовляти нове. Скло потрібно упакувати в пачки по чотири штуки, переклавши папером. Так їх набагато зручніше вантажити в машину і перевозити - вони не гнуться і фіксують один одного.

Як переносити скло і дзеркала?

Якщо висота скла невелика, то донести до машини його зможе одна людина. Скло обов'язково потрібно тримати двома рукам приблизно по середині. Якщо воно довге, то переносити його доведеться вдвох. При цьому потрібно тримати не за край, а ближче до центру. Інакше скло може просто зламатися навпіл в руках вантажників.

Дзеркала, які важать понад 40 кілограмів, переносять за допомогою вакуумних присосок. Вони кріпляться тільки на чисте, сухе і ідеально рівне скло! У цьому випадку без допомоги фахівців не обійтися.

Важливо пам'ятати, що скло боїться різких перепадів температур. Не можна його відразу виносити із теплої кімнати на мороз чи з холоду заносити в квартиру. Скло має прогрітися природним шляхом. Тому рекомендується його якийсь час потримати в під'їзді або холі будівлі і дати "звикнути" до нової температури.

Вибір та підготовка машини

Вантажні автомобілі в компанії Абрикос ,призначені для перевезення великого скла і дзеркал ,оснащені спеціальними "пірамідами". Крихкий вантаж встановлюється на такій конструкції і акуратно закріплюється ременями. "Піраміда" відмінно фіксує скло, пом'якшує удари і знижує коливання.

Якщо машина не обладнана такою спеціальної конструкцією, то пам'ятайте, що дзеркала і скла перевозяться тільки стоячи на ребрі - ні в якому разі їх не можна класти горизонтально. Їх міцно закріплюють біля борту машини чи ставлять між іншими пласкими довгими предметами. Для безпеки вантажу на підлогу кузова можна покласти ковдри і подушки. Незважаючи на свою простоту, ці правила транспортування крихких предметів дуже важливі. Адже якщо ними знехтувати, в кінцевий пункт призначення замість гарного дзеркала, можуть приїхати тільки уламки.


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Спешим за город со
скидкой 100 гривен!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50