066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Підйом меблів на поверх

Підйом меблів на поверх Підйом меблів на поверх

Підйом меблів по поверхах

Одне з непростих завдань, яке доводиться вирішувати під час переїзду - підйом меблів на поверх. Добре, якщо в вашому домі є вантажний ліфт. В нього поміститься диван, розібрана стінка, піаніно, не говорячи вже про більш дрібні предметах інтер'єру.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Але якщо такого ліфта немає або він не працює, то потрібно піднімати меблі та техніку вручну. Якщо ви не хочете нашкодити своєму здоров'ю і втратити дорогоцінний час, довірте цю роботу нашій команді.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Що ми піднімаємо?
Команда вантажників компанії "Абрикос" може підняти абсолютно будь-який вантаж:

Як зробити замовлення?

Вам треба зв’язатися з нами за телефоном, який вказаний на сайті, і розповісти менеджеру який вантаж необхідно підняти. Чим детальніше ви розповісте про його розміри і вагу, тим буде краще. Обов'язково вкажіть, на який поверх необхідно підняти вантаж, чи є в будинку ліфт, і чи достатньо широкі отвори в під'їзді. Якщо вантаж занадто великий, він може просто не пройти в під'їзд і тоді його доведеться демонтувати, а для цього знадобиться додатковий час.

Доставка будматеріалів Доставка будматеріалів
Вантажники Вантажники
Вантажоперевезення Газель Вантажоперевезення Газель
Вивіз-утилізація Вивіз-утилізація
Правий і Лівий берег Правий і Лівий берег
Перевезення по області Перевезення по області
Всі послуги Всі послуги

Менеджер підбере зручний для вас день і час для підйому меблів. Ми працюємо не лише у будні, але ще і у вихідні та святкові дні. Отже, якщо вам потрібно перевезти і підняти меблі в суботу або неділю, зверніться в компанію "Абрикос". Ми бережемо гроші і час наших клієнтів, тому пропонуємо вам приємні ціни і ніколи не запізнюємося.

Як ми працюємо?

Ми несемо відповідальність за вантаж, тому піднімаємо його по поверхах дуже акуратно. Навіть добре запаковані меблі можуть отримати ушкодження від невеликого удару і втратити презентабельний вигляд. Щоб на улюбленому столі не з'явилися подряпини, а на комоді або шафі - відколи, наші вантажники стежать, щоб не зачепити дверні отвори або стіну.

Якщо меблі до перевезення готує наша компанія, то ми її обов'язково демонтуємо і пакуємо. Якщо ж ви до переїзду готувались самостійно і привезли зібрані меблі, то ми можемо або розібрати її, або підняти, не розбираючи. Все залежить від конкретних обставин і кількості вільного часу.

Для підйому габаритних вантажів ми використовуємо такелажне обладнання та інші пристрої, за допомогою яких предмети вагою кілька десятків кілограмів, можна легко і безпечно тягнути вгору по сходах. Це обладнання у нас є в наявності, тому не потрібно додатково витрачати час на його пошуки.

Підйом меблів по поверхах - справа не з легких. Але в нашій компанії працюють сильні і витривалі вантажники, які впораються з будь-яким завданням і піднімуть меблі будь-якої ваги. Не забувайте, що спроби самостійно підняти шафу, піаніно або диван можуть призвести до серйозних проблем зі здоров’ям – можна легко "зірвати" спину, отримати вивих, розтягнення або перелом.

А лікування вам обійдеться набагато дорожче, ніж оплата послуг нашої компанії. Звертайтеся в "Абрикос" - ми пропонуємо приємні ціни і працюємо по Києву і області.


1 відгуків клієнтів на сторінці: Підйом меблів на поверх

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50