грузовое такси Абрикос

Перевезення піаніно

Перевезення піаніно

Коли господарі квартири ставлять в одну з кімнат піаніно, вони щиро вірять, що їм його більше ніколи не доведеться перевозити. Але життя йде, обставини змінюються, і власники громіздкого музичного інструменту стикаються з проблемою його перевезення. Без допомоги досвідчених вантажників зробити це неможливо. Якщо вам потрібна перевезення піаніно, звертайтеся в вантажне таксі "Абрикос". Ми виконаємо цю роботу швидко і якісно.

Особливості транспортування піаніно

Різкі перепади температур можуть нашкодити музичному інструменту. Тому за добу до транспортування в кімнаті потрібно відкрити вікна. Так само необхідно вчинити з приміщенням, в яке ви привезете піаніно. Відкрийте все навстіж і залиште там музичний інструмент. Він повинен "звикнути" до вологості і температури повітря у своєму новому будинку. Після перевезення на піаніно взагалі краще не грати кілька днів.

Нижче представлені тарифи, оцінивши їх ви можете розрахувати скільки коштуватиме послуга "перевезення піаніно по Києву".

КАТЕГОРІЯ
ТАРИФУ
1 час по
Києву
(грн)
1 км ➦ за
Київом
(грн)
Макс.
довжина
кузова
Макс.
об'єм
кузова
«МІНІ»
ЗАМОВИТИ
110 6,50 2,4 м. 5 м³
«СТАНДАРТ»
ЗАМОВИТИ
120 6,50 3,0 м. 10 м³
«ГАЗЕЛЬ-3М»
ЗАМОВИТИ
140 7,00 3,0 м. 9 м³
«МАКСІ»
ЗАМОВИТИ
150 7,00 4,0 м. 13 м³
«ГАЗЕЛЬ-4М»
ЗАМОВИТИ
170 7,50 4,0 м. 14 м³
«ГІПЕР»
ЗАМОВИТИ
190 8,00 4,0 м. 18 м³
«3-ТОННИК»
ЗАМОВИТИ
220 8,50 4,2 м. 20 м³
«5-ТОННИК»
ЗАМОВИТИ
390 15,0 6,0 м. 36 м³
«Вантажник»
ЗАМОВИТИ
80 80
грн/год
- -
«+»
Безготівковий
розрахунок
Оплата на
карту
Виклик
оцінювача
Послуга
експедитора

Підготовка і вантаження інструменту

Піаніно, звичайно, не розбирається. Щоб воно не постраждало під час завантаження, ми закриваємо задню стінку тканиною, а весь інструмент обертаємо у декілька шарів термоусадочної плівки.

Коли всі роботи виконані, інструмент потрібно винести з кімнати і загрузити в машину. Якщо в будинку немає вантажного ліфта, це доводиться робити вручну, по сходах. У компанії "Абрикос" працюють вантажники, які впораються з будь-яким вантажем. Щоб роботу виконати швидше, для завантаження інструменту, який важить півтонни і більше, ми використовуємо лебідку, полози та інше спеціальне обладнання.

Вибір вантажного автомобіля

До вибору автомобілів для перевезення музичних інструментів ми підходимо дуже уважно. Це питання обов’язково обговорюють з менеджером.

Для перевезення піаніно по Києву відмінно підійдуть автомобілі представлені нижче, їх найчастіше замовляють на подібні вантажні перевезення.

Тарифи на автомобіль вказані з урахуванням пробігу автомобіля до п'яти кілометрів по Києву. Якщо тривалість маршруту перевищує яку, зверніться до оператора мобільного і він із задоволенням вас проконсультує по вашому тарифу.

МІНІ-БУС (2)

110
110
6,5
0,8 т.
5-6 м³
ЗАМОВИТИ

БУС-СТАНДАРТ (3)

120
120
6,5
1,5 т.
10-11 м³
ЗАМОВИТИ

ГАЗЕЛЬ-СТАНДАРТ (2)

140
140
7,0
1,5 т.
9-12 м³
ЗАМОВИТИ

Ви самостійно можете обрати автомобілі, який буде перевозити ваше піаніно в новий будинок. Для транспортування рідкісних музичних інструментів, які є антикваріатом і які мають історичну цінність, можна орендувати меблевий фургон. Всередині він оббитий тканиною, тому інструмент знаходиться в повній безпеці, і навіть не постраждає при невеликому ДТП.

Для перевезення звичайного піаніно ми пропонуємо використовувати вантажну "Газель" - дуже вигідний і зручний варіант. Підлога кузова застеляється картоном, а сам інструмент закріплюється еластичними ременями. У вантажному таксі "Абрикос" працюють професійні водії, які дотримуються правил дорожнього руху і перевозять крихкі вантажі з особливою обережністю.

Транспортировка пианино
Послуга: Транспортування піаніно
Транспортування піаніно

Коли господарі квартири ставлять в одну з кімнат піаніно, вони щиро вірять, що їм його більше ніколи не доведеться перевозити. Але життя йде, обставини змінюються, і власники громіздкого музичного інструменту стикаються…


Перевезти піаніно з компанією "Абрикос" можна в будь-яку точку Києва та області. Ми готові транспортувати не лише інструмент, але й інші речі. У разі, якщо ви замовляєте квартирний переїзд, не забудьте вказати менеджеру, що у вам необхідно перевести піаніно. До речі, якщо цей інструмент віджив своє, ми можемо вивезти його та утилізувати. Так що, перевезення піаніно - це не проблема, якщо за роботу береться команда компанії "Абрикос".

(044) 222-97-97
(066) 945-50-50
(068) 045-50-50
(093) 045-50-50

Скільки коштує ваш замовлення?

Итого 0 грн.
Потрібна машина Авто
, на
годинч.
Їхати за Київ на відстань
км.,
І ще
вантажників, на
годинч.

Як з вами зв'язатись?

Всього 0 грн.