063-600-500-6 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 066-945-50-50
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення піаніно

Перевезення піаніно Перевезення піаніно

Перевезення піаніно

Коли господарі квартири ставлять в одну з кімнат піаніно, вони щиро вірять, що їм його більше ніколи не доведеться перевозити. Але життя йде, обставини змінюються, і власники громіздкого музичного інструменту стикаються з проблемою його перевезення.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Без допомоги досвідчених вантажників зробити це неможливо. Якщо вам потрібна перевезення піаніно, звертайтеся в вантажне таксі "Абрикос". Ми виконаємо цю роботу швидко і якісно.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНИК»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"100120140180250від 80
"1 км/грн"6.006.507.508.5010.0-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Особливості транспортування піаніно

Різкі перепади температур можуть нашкодити музичному інструменту. Тому за добу до транспортування в кімнаті потрібно відкрити вікна. Так само необхідно вчинити з приміщенням, в яке ви привезете піаніно. Відкрийте все навстіж і залиште там музичний інструмент. Він повинен "звикнути" до вологості і температури повітря у своєму новому будинку. Після перевезення на піаніно взагалі краще не грати кілька днів.

Нижче представлені тарифи, оцінивши їх ви можете розрахувати скільки коштуватиме послуга "перевезення піаніно по Києву".

Підготовка і вантаження інструменту

Піаніно, звичайно, не розбирається. Щоб воно не постраждало під час завантаження, ми закриваємо задню стінку тканиною, а весь інструмент обертаємо у декілька шарів термоусадочної плівки.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Коли всі роботи виконані, інструмент потрібно винести з кімнати і загрузити в машину. Якщо в будинку немає вантажного ліфта, це доводиться робити вручну, по сходах. У компанії "Абрикос" працюють вантажники, які впораються з будь-яким вантажем. Щоб роботу виконати швидше, для завантаження інструменту, який важить півтонни і більше, ми використовуємо лебідку, полози та інше спеціальне обладнання.

Вибір вантажного автомобіля

До вибору автомобілів для перевезення музичних інструментів ми підходимо дуже уважно. Це питання обов’язково обговорюють з менеджером.

Для перевезення піаніно по Києву відмінно підійдуть автомобілі представлені нижче, їх найчастіше замовляють на подібні вантажні перевезення.

Ви самостійно можете обрати автомобілі, який буде перевозити ваше піаніно в новий будинок. Для транспортування рідкісних музичних інструментів, які є антикваріатом і які мають історичну цінність, можна орендувати меблевий фургон. Всередині він оббитий тканиною, тому інструмент знаходиться в повній безпеці.

Для перевезення звичайного піаніно ми пропонуємо використовувати вантажну "Газель" - дуже вигідний і зручний варіант. Підлога кузова застеляється картоном, а сам інструмент закріплюється еластичними ременями. У вантажному таксі "Абрикос" працюють професійні водії, які дотримуються правил дорожнього руху і перевозять крихкі вантажі з особливою обережністю.

Перевезти піаніно з компанією "Абрикос" можна в будь-яку точку Києва та області. Ми готові транспортувати не лише інструмент, але й інші речі. У разі, якщо ви замовляєте квартирний переїзд, не забудьте вказати менеджеру, що у вам необхідно перевести піаніно. До речі, якщо цей інструмент віджив своє, ми можемо вивезти його та утилізувати. Так що, перевезення піаніно - це не проблема, якщо за роботу береться команда компанії "Абрикос".


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Спешим за город со
скидкой 100 гривен!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50