грузовое такси Абрикос

Перевезення з Епіцентру

Перевезення з Епіцентру

Одна з головних стадій будь-якого ремонту - закупівля будматеріалів, сантехніки і меблів. У Києві дуже багато магазинів, що пропонують асортимент цих товарів. Але багато киян бажають купувати все це у величезних будівельних супермаркетах. Тут можна придбати відразу все для будівництва, оздоблювальних робіт та інтер'єру, значно заощадивши час. Один з найпопулярніших великих будівельних гіпермаркетів в Києві - "Епіцентр". Тут можна за один день знайти все необхідне, але є одна серйозна проблема - доставка покупок.

Завантаження, перевезення та розвантаження будматеріалів з "Епіцентру"

Багато киян скаржаться на те, що доставка в "Епіцентрі" працює не так добре, як багатьом хотілося б. Замовлені матеріали доводиться довго чекати, через що виникають незаплановані перерви між ремонтними роботами.

У Києві кілька гіпермаркетів "Епіцентр", але всі вони розташовані на виїзді з міста, тому навіть якщо вантаж невеликий, його не вийде донести самостійно до зупинки громадського транспорту. Навіть наявність власного автомобіля не вирішує цю проблему. Пара мішків з цементом, банки з фарбою і рулони шпалер в легкову машину помістяться. А от якщо потрібно перевезти щось великогабаритне - гіпсокартон, дошки, двері, ламінат, лінолеум, великий обсяг сипучих сумішей – тут без вантажівки не обійтися.

КАТЕГОРІЯ
ТАРИФУ
1 час по
Києву
(грн)
1 км ➦ за
Київом
(грн)
Макс.
довжина
кузова
Макс.
об'єм
кузова
«МІНІ»
ЗАМОВИТИ
110 6,50 2,4 м. 5 м³
«СТАНДАРТ»
ЗАМОВИТИ
120 6,50 3,0 м. 10 м³
«ГАЗЕЛЬ-3М»
ЗАМОВИТИ
140 7,00 3,0 м. 9 м³
«МАКСІ»
ЗАМОВИТИ
150 7,00 4,0 м. 13 м³
«ГАЗЕЛЬ-4М»
ЗАМОВИТИ
170 7,50 4,0 м. 14 м³
«ГІПЕР»
ЗАМОВИТИ
190 8,00 4,0 м. 18 м³
«3-ТОННИК»
ЗАМОВИТИ
220 8,50 4,2 м. 20 м³
«5-ТОННИК»
ЗАМОВИТИ
390 15,0 6,0 м. 36 м³
«Вантажник»
ЗАМОВИТИ
80 80
грн/год
- -
«+»
Безготівковий
розрахунок
Оплата на
карту
Виклик
оцінювача
Послуга
експедитора

Швидка доставка

Якщо вам потрібно доставити покупки з гіпермаркету "Епіцентр", зверніться в вантажне таксі «Абрикос». Ми привеземо будь-які об'єми і види будівельних матеріалів, спорттовари, побутову техніку, меблі, товари для домашнього та офісного інтер'єру, саду та городу та багато іншого.

Просто зателефонуйте нам і повідомте, на яку годину потрібно, щоб під'їхала машина. Для перевезення вантажів з "Епіцентру" ми використовуємо автомобілі із закритим кузовом. Адже важливо, щоб техніка, меблі, будматеріали були добре захищені щільним тентом від дощу і пилу.

Завантаження та розвантаження

Наші робочі швидко завантажать будматеріали, куплені в "Епіцентрі", і так само оперативно розвантажать і піднімуть їх на поверх. Під час вантажно-розвантажувальних робіт дотримуються правил безпеки. Ми гарантуємо, що вантаж не отримає ушкоджень. У нас є великий досвід у перевезенні керамічної плитки, сантехніки, техніки, меблів та інших крихких предметів.

Не витрачайте сили, не наражайте на небезпеку здоров'я, а просто зателефонуйте до "Абрикос". Наші вантажники впораються з поставленим завданням дуже швидко. У нас є і такелажне обладнання, тому ми готові здійснити завантаження предметів, що мають велику масу.

Тарифи на автомобіль вказані з урахуванням пробігу автомобіля до п'яти кілометрів по Києву. Якщо тривалість маршруту перевищує яку, зверніться до оператора мобільного і він із задоволенням вас проконсультує по вашому тарифу.

МІНІ-БУС (2)

110
110
6,5
0,8 т.
5-6 м³
ЗАМОВИТИ

БУС-СТАНДАРТ (3)

120
120
6,5
1,5 т.
10-11 м³
ЗАМОВИТИ

ГАЗЕЛЬ-СТАНДАРТ (2)

140
140
7,0
1,5 т.
9-12 м³
ЗАМОВИТИ

Гіпермаркети "Епіцентр" розташовані на виїзді з міста, тому в них часто роблять покупки не тільки жителі столиці, а й з найближчих міст. Компанія "Абрикос" здійснює вантажоперевезення по столиці та області в будь-яких напрямках. Якщо ви живете, наприклад, в Борисполі, Вишгороді, Обухові, Броварах і плануєте відправитися в "Епіцентр" на закупи, не шукайте вантажоперевізника у своєму місті. Це невигідно і незручно. Просто зателефонуйте в "Абрикос", і вантажний автомобіль в зазначений час забере ваші покупки і доставить їх у будь-яку точку області.

(044) 222-97-97
(066) 945-50-50
(068) 045-50-50
(093) 045-50-50

Скільки коштує ваш замовлення?

Итого 0 грн.
Потрібна машина Авто
, на
годинч.
Їхати за Київ на відстань
км.,
І ще
вантажників, на
годинч.

Як з вами зв'язатись?

Всього 0 грн.