066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення вивісок

Перевезення вивісок Перевезення вивісок

Перевезення вивісок

У наш час повсякденне життя вже неможливо уявити без різного роду вивісок. Ними прикрашають фасади компаній, магазинів, офісів. Вони існують різних форм і змісту, а також виготовляються з різного матеріалу. Металеві й з пластику, не світлові і неонові, привертають день і ніч покупців у магазини, нових клієнтів в офіси.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Розташовані вивіски, як правило, поруч з входом, щоб інформувати про підприємство чи організацію, які знаходяться всередині.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Вивіска - це візитна картка будь-якої будівлі або приміщення. Це свого роду зовнішня реклама, яка ще виконує й іміджеву функцію. Тому власники великих компаній і підприємств у вивіску вкладають чималі гроші і це має сенс. Так як вивіски бувають досить об’ємними, то доволі часто виникають труднощі з її перевезенням та розміщенням.

Якщо вивіска не великогабаритна, то її ще можна спробувати перевезти власними силами. Однак якщо вивіски світлові, то вони дуже делікатні для перевезення. Перевезти таку вивіску самостійно досить складно, а, іноді, практично неможливо. Для їх виготовлення використовують метал і виконують підсвічування люмінесцентними лампами.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Якщо вам необхідно перевезти вивіску цілою і неушкодженою, щоб на новому місці вона довго могла радувати клієнтів, то в такому випадку краще звернутися до професіоналів, наприклад, в компанію "Абрикос".

Чому краще звертатися за послугою перевезення вивіски в компанію "Абрикос"?

Наша команда багато років працює на ринку вантажоперевезень по Києву та області. Ми не тільки перевеземо вивіску, але і за бажанням клієнта проводимо її демонтаж і упаковку високоякісним пакувальним матеріалом. Це допоможе уникнути її пошкоджень при транспортуванні.

Перевезення вивіски не повинно зіпсувати її зовнішній вигляд. Тому наша компанія "Абрикос" має можливість надати вам вантажне таксі будь-якої вантажопідйомності. Також ви можете обрати для перевезення малотоннажний автомобіль і суттєво зекономити свої кошти.

Наша компанія використовує виключно індивідуальний підхід до своїх клієнтів. Їх побажання та вимоги для нас закон.

Як замовити вантажоперевезення від компанії «Абрикос»?

Вам просто необхідно зателефонувати на один із зазначених номерів телефону на нашому сайті і замовити послугу. Оператор уточнить всі деталі і оформить замовлення.

Можливо просто залишити заявку і оператор компанії зателефонує у зручний для вас час. Компанія "Абрикос" готова до співпраці з вами! Чекаємо вашого дзвінка!


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50