грузовое такси Абрикос

Перевезення речей

Перевезення речей

Багато з тих, хто не встиг купити власне житло, змушені періодично переїжджати з однієї квартири на іншу. Щоб не ускладнювати наступний переїзд, люди намагаються не купувати меблі та великогабаритну техніку, а знімати квартири, обладнані всім необхідним. Тим не менш, з часом речей стає все більше, і одного разу ви розумієте, що для наступного переїзду вам знадобиться професійна мувінгова компанія. Вантажне таксі «Абрикос» готове запропонувати організацію "невеликого" переїзду - перевезення побутової техніки і дрібногабаритних речей.

Підготовка до перевезення речей

Якщо ви прагнете заощадити свої кошти, все майно до транспортування ви можете підготувати самостійно. Якщо ж зовсім немає часу, довірте цю роботу нам. Вам не потрібно шукати пакети і коробки для упаковки – компанія для перевезення забезпечить всім необхідним.

Щоб крихкі речі не постраждали, їх потрібно ретельно підготувати до транспортування. Так вази, посуд, рамки з фотографіями та інші предмети які б'ються варто загортати в крафт-папір і поліетилен і завантажувати у великі пластикові контейнери або картонні коробки, у яких дно проклеюється скотчем. Всередині такого контейнеру всі речі потрібно зафіксувати за допомогою картону і зім'ятим папером. Щоб предмети не постраждали при завантаженні і перевезенні, на упаковці обов'язково ставиться маркування "крихке".

Одяг, книги, постільну білизну та інші предмети, що не б'ються краще упакувати в пакети й мішки, вони займають в кузові менше місця, і їх легше переносити, ніж картонні коробки.

Нижче представлені тарифи, оцінивши їх ви можете розрахувати скільки коштуватиме послуга "перевезення речей".

КАТЕГОРІЯ
ТАРИФУ
1 час по
Києву
(грн)
1 км ➦ за
Київом
(грн)
Макс.
довжина
кузова
Макс.
об'єм
кузова
«МІНІ»
ЗАМОВИТИ
1106,502,4 м.5 м³
«СТАНДАРТ»
ЗАМОВИТИ
1206,503,0 м.10 м³
«ГАЗЕЛЬ-3М»
ЗАМОВИТИ
1407,003,0 м.9 м³
«МАКСІ»
ЗАМОВИТИ
1507,004,0 м.13 м³
«ГАЗЕЛЬ-4М»
ЗАМОВИТИ
1707,504,0 м.14 м³
«ГІПЕР»
ЗАМОВИТИ
1908,004,0 м.18 м³
«3-ТОННИК»
ЗАМОВИТИ
2208,504,2 м.20 м³
«5-ТОННИК»
ЗАМОВИТИ
39015,06,0 м.36 м³
«Вантажник»
ЗАМОВИТИ
8080
грн/год
--
«+»
Безготівковий
розрахунок
Оплата на
карту
Виклик
оцінювача
Послуга
експедитора

Крім перевезення дрібних речей, "Абрикос" може підготувати до перевезення пральну машину, холодильник, телевізор. Працівники нашої компанії упаковують побутову техніку за всіма правилами та переносять обережно в авто. Ми гарантуємо, що вона не пошкодиться під час перевезення.

Вибір машини і завантаження

Для перевезення по Києву відмінно підійдуть автомобілі представлені нижче, їх найчастіше замовляють на подібні вантажні перевезення.

Машина обирається в залежності від кількості і розмірів речей. Якщо необхідно перевезти холодильник або пральну машину, ми пропонуємо замовнику автомобіль, в кузов якого техніка поміститься у вертикальному положенні. Адже якщо ви будете перевозити холодильник або машину горизонтально, в систему може потрапити рідина, що призведе до поломки. Побутова техніка обов'язково фіксується в кузові спеціальними пасками.

Для перевезення пакетів і коробок використовуються автомобілі з меншою вантажопідйомністю. Ідеальний варіант - вантажопасажирська "Газель". В неї не тільки помістяться речі, але і розмістяться всі члени родини. Це дозволить заощадити час і фінанси при переїзді.

Тарифи на автомобіль вказані з урахуванням пробігу автомобіля до п'яти кілометрів по Києву. Якщо тривалість маршруту перевищує яку, зверніться до оператора мобільного і він із задоволенням вас проконсультує по вашому тарифу.

МІНІ-БУС (2)

110
110
6,5
0,8 т.
5-6 м³
ЗАМОВИТИ

БУС-СТАНДАРТ (3)

120
120
6,5
1,5 т.
10-11 м³
ЗАМОВИТИ

ГАЗЕЛЬ-СТАНДАРТ (2)

140
140
7,0
1,5 т.
9-12 м³
ЗАМОВИТИ

Під час завантаження всі коробки з крихким вантажем обов'язково розміщають на дні кузова, а зверху розташовують пакети з м'якими речами. На дно також можна поставити горщики з кімнатними рослинами і зафіксувати їх іншими предметами.

Менеджери нашої фірми дуже уважно ставляться до вибору машини для переїзду. Щоб замовник не переплачував, йому обирається автомобіль, в якому розміститься все ваше майно, і не залишиться вільного місця. Адже чим більше вантажівка, тим дорожче його оренда. Кузови наших автомобілів чисті та закриті тентом, а це означає, що ваші речі не забрудняться і не намокнуть під час перевезення.

Звернутися до послуг компанії "Абрикос" означає, довірити свій переїзд надійним вантажникам та водіям. Ваші речі не пошкодяться і всі роботи будуть виконані оперативно. Автомобіль приїжджає в точно вказаний час - вам не доведеться чекати наших робітників. Маршрут перевезення речей по місту та області розробляється так, щоб вантажівка не потрапив в затори і не затрималася в дорозі. Ми пропонуємо нашим клієнтам ідеальний сервіс і демократичні ціни. Довіряйте будь-який переїзд професіоналам!

Перевозка сумок / чемоданов
Послуга: Перевезення сумок / валіз
Перевезення сумок / валіз

Багато з тих, хто не встиг купити власне житло, змушені періодично переїжджати з однієї квартири на іншу. Щоб не ускладнювати наступний переїзд, люди намагаються не купувати меблі та великогабаритну техніку, а…


Перевозка аквариума
Послуга: Перевезення акваріума
Перевезення акваріума

Багато з тих, хто не встиг купити власне житло, змушені періодично переїжджати з однієї квартири на іншу. Щоб не ускладнювати наступний переїзд, люди намагаються не купувати меблі та великогабаритну техніку, а…


(044) 222-97-97
(066) 945-50-50
(068) 045-50-50
(093) 045-50-50

Скільки коштує ваш замовлення?

Итого 0 грн.
Потрібна машина Авто
, на
годинч.
Їхати за Київ на відстань
км.,
І ще
вантажників, на
годинч.

Як з вами зв'язатись?

Всього 0 грн.