066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення речей

Перевезення речей Перевезення речей

Перевозка вещей

Багато з тих, хто не встиг купити власне житло, змушені періодично переїжджати з однієї квартири на іншу. Щоб не ускладнювати наступний переїзд, люди намагаються не купувати меблі та великогабаритну техніку, а знімати квартири, обладнані всім необхідним. Тим не менш, з часом речей стає все більше, і одного разу ви розумієте, що для наступного переїзду вам знадобиться професійна мувінгова компанія. Вантажне таксі «Абрикос» готове запропонувати організацію "невеликого" переїзду - перевезення побутової техніки і дрібногабаритних речей.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Підготовка до перевезення речей

Якщо ви прагнете заощадити свої кошти, все майно до транспортування ви можете підготувати самостійно. Якщо ж зовсім немає часу, довірте цю роботу нам. Вам не потрібно шукати пакети і коробки для упаковки – компанія для перевезення забезпечить всім необхідним.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Щоб крихкі речі не постраждали, їх потрібно ретельно підготувати до транспортування. Так вази, посуд, рамки з фотографіями та інші предмети які б'ються варто загортати в крафт-папір і поліетилен і завантажувати у великі пластикові контейнери або картонні коробки, у яких дно проклеюється скотчем.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення вантажів Перевезення вантажів
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Всередині такого контейнеру всі речі потрібно зафіксувати за допомогою картону і зім'ятим папером. Щоб предмети не постраждали при завантаженні і перевезенні, на упаковці обов'язково ставиться маркування "крихке".

Одяг, книги, постільну білизну та інші предмети, що не б'ються краще упакувати в пакети й мішки, вони займають в кузові менше місця, і їх легше переносити, ніж картонні коробки. Нижче представлені тарифи, оцінивши їх ви можете розрахувати скільки коштуватиме послуга "перевезення речей".

Перевезення речей

Крім перевезення дрібних речей, "Абрикос" може підготувати до перевезення пральну машину, холодильник, телевізор. Працівники нашої компанії упаковують побутову техніку за всіма правилами та переносять обережно в авто. Ми гарантуємо, що вона не пошкодиться під час перевезення.

Вибір машини і завантаження

Для перевезення по Києву відмінно підійдуть автомобілі представлені нижче, їх найчастіше замовляють на подібні вантажні перевезення.

Машина обирається в залежності від кількості і розмірів речей. Якщо необхідно перевезти холодильник або пральну машину, ми пропонуємо замовнику автомобіль, в кузов якого техніка поміститься у вертикальному положенні. Адже якщо ви будете перевозити холодильник або машину горизонтально, в систему може потрапити рідина, що призведе до поломки. Побутова техніка обов'язково фіксується в кузові спеціальними пасками.

Для перевезення пакетів і коробок використовуються автомобілі з меншою вантажопідйомністю. Ідеальний варіант - вантажопасажирська "Газель". В неї не тільки помістяться речі, але і розмістяться всі члени родини. Це дозволить заощадити час і фінанси при переїзді.

Під час завантаження всі коробки з крихким вантажем обов'язково розміщають на дні кузова, а зверху розташовують пакети з м'якими речами. На дно також можна поставити горщики з кімнатними рослинами і зафіксувати їх іншими предметами.

Менеджери нашої фірми дуже уважно ставляться до вибору машини для переїзду. Щоб замовник не переплачував, йому обирається автомобіль, в якому розміститься все ваше майно, і не залишиться вільного місця. Адже чим більше вантажівка, тим дорожче його оренда. Кузови наших автомобілів чисті та закриті тентом, а це означає, що ваші речі не забрудняться і не намокнуть під час перевезення.

Звернутися до послуг компанії "Абрикос" означає, довірити свій переїзд надійним вантажникам та водіям. Ваші речі не пошкодяться і всі роботи будуть виконані оперативно. Автомобіль приїжджає в точно вказаний час - вам не доведеться чекати наших робітників. Маршрут перевезення речей по місту та області розробляється так, щоб вантажівка не потрапив в затори і не затрималася в дорозі. Ми пропонуємо нашим клієнтам ідеальний сервіс і демократичні ціни. Довіряйте будь-який переїзд професіоналам!


0 відгуків клієнтів на сторінці: Перевезення речей

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50