грузовое такси Абрикос

Перевезення ванни

Перевезення ванни

Якщо у вас в будинку або квартирі проводиться капітальний ремонт ванної кімнати, це означає, вам не обійтися без покупки ванни. На сьогоднішній день ванну не так складно вибрати – в магазинах величезний асортимент вітчизняної та зарубіжної сантехніки. Труднощі виникають тоді, коли вам необхідно перевезти її своєї квартири чи будинку. Адже при недотриманні правил транспортування ванна може тріснути або розбитися.

Види ванн та їх особливості

Сучасні ванни бувають декількох видів, особливості кожної з яких потрібно обов'язково врахувати під час перевезення.

  • Найбільш надійними, як і раніше, є чавунні ванни. Вони покриваються спеціальною емаллю і при правильній експлуатації прекрасно служать 25-30 років. У таких ванн є один серйозних недолік - вони важать 100 кг і вище. Наважуючись на таку покупку, потрібно відразу думати, як ви будете перевозити і встановлювати таку ванну.
  • Сталеві ванни важать менше, ніж чавунні, і служать не гірше. Щоб подовжити термін служби, її покривають антикорозійного емаллю. Завантажити і встановити таку ванну зможуть дві-три людини.
  • Акрилові ванни. Ці ванни виробляються з легкого пластичної матеріалу, який здатний довго зберігати температуру води. Такі ванни важать приблизно 30 кг, тому їх перевезти та установити дуже легко.
  • Ванни з акрила з'явилися відносно недавно. Матеріал, з якого вони вироблені, такий же легкий і гнучкий, як акрил, і значно міцніший. Важать такі ванни приблизно так само, як і акрилові.

Упаковка ванни

Щоб ванна доїхала до будинку покупця не ушкодженою, її необхідно добре запакувати. Не рекомендується знімати в магазині заводську упаковку. Якщо ж ви забираєте останній екземпляр з вітрини, то зверніть увагу, щоб вам її добре запакували. Внутрішню поверхню ванни потрібно покрити плівкою високої щільності, потім загорнути її ще у декілька шарів пузирчастої плівки і в крафт-папір. У ванну також необхідно покласти щільну тканину і добре закріпити її скотчем.

Звичайно краще дорогі види ванн перевозити в дерев'яному каркасі. Ванна ставиться у великий дерев'яний ящик і закріплюється за допомогою пінопласту. Тільки потрібно враховувати те, що для завантаження такого каркасу в кузов знадобиться використовувати спеціальну техніку.

Завантаження та транспортування ванни

Ванни перевозяться тільки у вантажних автомобілях - адже покласти її на заднє сидіння або в багажник легкового автомобіля навряд чи вийде. Розмір кузова залежить від габаритів ванни. У вантажну "Газель" точно поміститься звичайна прямокутна ванна, а от гідромасажна або джакузі для приватного будинку -малоймовірно.

Навіть якщо ванна добре запакована, її завантажувати необхідно дуже обережно - невеликий удар може пошкодити емаль. Кидати ванну під час вантажно-розвантажувальних робіт неприпустимо!

Якщо потрібно доставити чавунну ванну, вагою в центнер, для її завантаження доведеться використовувати спеціальну техніку. Якщо ви купили акрилову, сталеву або кварилову ванну, то з її завантаженням прекрасно впораються і декілька вантажників.

Тарифи на автомобіль вказані з урахуванням пробігу автомобіля до п'яти кілометрів по Києву. Якщо тривалість маршруту перевищує яку, зверніться до оператора мобільного і він із задоволенням вас проконсультує по вашому тарифу.

МІНІ-БУС (2)

110
110
6,5
0,8 т.
5-6 м³
ЗАМОВИТИ

БУС-СТАНДАРТ (3)

120
120
6,5
1,5 т.
10-11 м³
ЗАМОВИТИ

ГАЗЕЛЬ-СТАНДАРТ (2)

140
140
7,0
1,5 т.
9-12 м³
ЗАМОВИТИ

Найголовніше, щоб кузов був оснащений еластичними ременями, за допомогою яких ванна міцно закріплюється. Для надійності ванну можна також зафіксувати дерев'яними брусками. Для перевезення ванн, особливо якщо вони дуже дорогі, можна використовувати меблеві фургони, в яких стіни оббиті поролоном та м'якою тканиною.

Зверніть увагу на те, щоб в кузові ванна не стикалася з іншими предметами. Для цього її додатково огороджують щільним картоном або пінопластом. Ванна досить дорога покупка. Тому краще її перевезення довіряти вантажному таксі Абрикос! Наші фахівці не просто перевезуть ванну, але і доставлять її безпосередньо до місця встановлення.

(044) 222-97-97
(066) 945-50-50
(068) 045-50-50
(093) 045-50-50

Скільки коштує ваш замовлення?

Итого 0 грн.
Потрібна машина Авто
, на
годинч.
Їхати за Київ на відстань
км.,
І ще
вантажників, на
годинч.

Як з вами зв'язатись?

Всього 0 грн.

Медіа

Контакты

  • 044-222-97-97
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50
Написати лист
Написати відгук

© АБРИКОС
вантажоперевезення
Україна, м. Київ
2009-2020