066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення ванни

Перевезення ванни Перевезення ванни

Перевезення ванни

Якщо у вас в будинку або квартирі проводиться капітальний ремонт ванної кімнати, це означає, вам не обійтися без покупки ванни. На сьогоднішній день ванну не так складно вибрати – в магазинах величезний асортимент вітчизняної та зарубіжної сантехніки. Труднощі виникають тоді, коли вам необхідно перевезти її своєї квартири чи будинку. Адже при недотриманні правил транспортування ванна може тріснути або розбитися.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Види ванн та їх особливості

Сучасні ванни бувають декількох видів, особливості кожної з яких потрібно обов'язково врахувати під час перевезення.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення вантажів Перевезення вантажів
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Упаковка ванни

Щоб ванна доїхала до будинку покупця не ушкодженою, її необхідно добре запакувати. Не рекомендується знімати в магазині заводську упаковку. Якщо ж ви забираєте останній екземпляр з вітрини, то зверніть увагу, щоб вам її добре запакували. Внутрішню поверхню ванни потрібно покрити плівкою високої щільності, потім загорнути її ще у декілька шарів пузирчастої плівки і в крафт-папір. У ванну також необхідно покласти щільну тканину і добре закріпити її скотчем.

Звичайно краще дорогі види ванн перевозити в дерев'яному каркасі. Ванна ставиться у великий дерев'яний ящик і закріплюється за допомогою пінопласту. Тільки потрібно враховувати те, що для завантаження такого каркасу в кузов знадобиться використовувати спеціальну техніку.

Завантаження та транспортування ванни

Ванни перевозяться тільки у вантажних автомобілях - адже покласти її на заднє сидіння або в багажник легкового автомобіля навряд чи вийде. Розмір кузова залежить від габаритів ванни. У вантажну "Газель" точно поміститься звичайна прямокутна ванна, а от гідромасажна або джакузі для приватного будинку -малоймовірно.

Навіть якщо ванна добре запакована, її завантажувати необхідно дуже обережно - невеликий удар може пошкодити емаль. Кидати ванну під час вантажно-розвантажувальних робіт неприпустимо!

Якщо потрібно доставити чавунну ванну, вагою в центнер, для її завантаження доведеться використовувати спеціальну техніку. Якщо ви купили акрилову, сталеву або кварилову ванну, то з її завантаженням прекрасно впораються і декілька вантажників.

Найголовніше, щоб кузов був оснащений еластичними ременями, за допомогою яких ванна міцно закріплюється. Для надійності ванну можна також зафіксувати дерев'яними брусками. Для перевезення ванн, особливо якщо вони дуже дорогі, можна використовувати меблеві фургони, в яких стіни оббиті поролоном та м'якою тканиною.

Зверніть увагу на те, щоб в кузові ванна не стикалася з іншими предметами. Для цього її додатково огороджують щільним картоном або пінопластом. Ванна досить дорога покупка. Тому краще її перевезення довіряти вантажному таксі Абрикос! Наші фахівці не просто перевезуть ванну, але і доставлять її безпосередньо до місця встановлення.


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50