066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення вагонки

Перевезення вагонки Перевезення вагонки

Перевезення вагонки

Вагонка сьогодні є одним із найзручніших видів оздоблювальних матеріалів. Вона використовується в основному для внутрішнього і рідше для зовнішнього оздоблення. За допомогою вагонки можна гарно і швидко оздобити інтер'єр. Крім того, вона прикрашає приміщення, добре тримає тепло в кімнаті і слугує хорошим звукоізоляційним матеріалом. Вагонка відноситься до негабаритного вантажу, проте її транспортування іноді викликає певні складності.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Види вагонки

Вагонка - це панелі, що мають з обох боків пази. Вона кріпиться саморізами або цвяхами і закривається зверху наступною панеллю. Існує два види вагонки: дерев'яна та пластикова. Дерев'яна виготовляють з ясена, бука, осики, вільхи, ялини та інших порід, а пластикову - з ПВХ. Саме пластиковою вагонкою обробляють стелі на балконах і верандах, фасади будівель і звіси покрівлі. Довжина рейок може бути різною, але не повинна перевищувати 6 м, а ширина становить не більше 150 мм.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Упаковка вагонки

Перед відправкою в магазини на виробництві вагонка невеликої довжини обов'язково упаковується. Панелі на автоматизованій пакувальній лінії збираються по кілька штук (зазвичай, по 10) і обертаються в термоусадочну плівку. Вона захищає вагонку від пилу, вологи, комах і ударів. Дерев'яна вагонка не так підвладна механічним пошкодженням, як пластикова. ПВХ при падінні на асфальт може тріснути. Довга дерев'яна вагонка не завжди упаковується.

Завантаження та перевезення вагонки

Транспортування вагонки, як і будь-якого іншого будівельного матеріалу, має свої особливості. Перевозити її можна на будь-яких вантажних автомобілях - вибір залежить від довжини рейок і обсягу конкретної партії.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Вантажне таксі Абрикос має великий автопарк, що складається з автомобілів і причепів різною вантажопідйомністю. Це дозволить вам вибрати оптимальний за розмірами автомобіль і не переплачувати за експлуатацію машини більшою вантажопідйомністю.

Якщо необхідно перевезти пластикову або дерев'яну вагонку в пачках, то для цього підійде вантажна газель. Для перевезення довгої вагонки, не оберненої в поліетилен, використовуються великовантажні автомобілі або причепи з відкритими бортами вантажопідйомністю до 10 тонн.

Завантажувати та розвантажувати вагонку можна по-різному. Для економії часу, звичайно ж, ви можете використати підйомний кран. Але така техніка зможе переносити тільки вагонку, перетягнену поліуретановими стрічками. Якщо вагонка не упакована, вантажити її доведеться вручну.

Панелі щільно укладаються в кузові один до одного і закріплюються за допомогою фіксуючих ременів. Якщо перевозиться велика партія, то борт кузова має бути посилений, а під вантаж додані гребінки протиковзання.

Якщо вам потрібно кілька пачок вагонки для домашнього ремонту, не варто економити і перевозити її на даху легкового автомобіля. По-перше, ви створюєте небезпеку для інших автолюбителів та пішоходів, а по-друге, в разі ДТП, вагонка може зламатися.


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50