066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення труб

Перевезення труб Перевезення труб

Перевезення труб

Перевезення труб різного діаметру з пластику або металу автомобільним транспортом є однією з найскладніших послуг вантажоперевезення. Для цього має бути спеціальне надійне кріплення, правильно покладені і розміщені труби в кузові вантажної автівки. Водій, що перевозить такий вантаж, повинен мати спеціальну підготовку, а вантажники компанії бути забезпеченими відповідним такелажним обладнанням та досвідом роботи у такій сфері.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Наразі труби потрібні всім, як приватним підприємцям, які працюють в торговельній або виробничій сфері так і звичайним людям в індивідуальному порядку.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Оскільки в Києві та області стрімко зводяться нові об'єкти, то послуга вантажоперевезення користується значним попитом. Якщо Вам необхідно замовити перевезення пластикових або залізних труб для сантехніки, каналізації чи опалення, то ми, компанія "Абрикос", до ваших послуг.

Переваги перевезення труб з вантажним таксі «Абрикос»

Ми працюємо без посередників, тому і ціни на перевезення будь-яких вантажів вигідніші, ніж у інших вантажоперевізників, що працюють на ринку послуг.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення вантажів Перевезення вантажів
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Наша компанія вже багато років надає не лише послуги вантажоперевезення труб, а й, за бажанням клієнта, послуги досвідчених вантажників, які виконують всі необхідні для замовника роботи, пов'язані з перевезенням. Команда професіоналів своєї справи гарантує Вам високий рівень обслуговування.

До кожного клієнта і замовлення у нас виключно індивідуальний підхід. Тому ми професійно організуємо доставку труб на Ваш об'єкт, причому на дуже вигідних умовах. Такі послуги є одним з напрямів спеціалізації компанії.

У разі надання послуг щодо перевезення циліндричних і довгомірних вантажів, по Києву та області, ми особливу увагу приділяємо безпеці кріплення вантажу.

Ми маємо власний автопарк, що дозволяє підібрати вантажне таксі з відповідною вантажопідйомністю. Деякі труби, ізольовані, мають спеціальне покриття, яке не повинно у жодному разі пошкодитися при завантаженні або перевезенні. Наша компанія "Абрикос" забезпечує не тільки ощадливість доставки, а і її максимальну безпеку.

Як замовити послугу перевезення труб в Києві?

Для того, щоб замовити необхідну послугу з вантажоперевезення в компанії "Абрикос" Вам потрібно зателефонувати на один із номерів компанії. Наш оператор розрахує вартість послуги перевезення труб, а також обговорить з Вами точні строки доставки вантажу.

Також можна залишити заявку на сайті компанії, тоді ми самі зателефонуємо вам і узгодимо всі деталі замовлення. Компанія "Абрикос" виконає перевезення вашого вантажу швидко, вигідно і без ризику! Чекаємо вашого дзвінка!


2 відгуків клієнтів на сторінці: Перевезення труб

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50