066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення побутової техніки

Перевезення техніки Перевезення техніки

Перевезення техніки

Одним із складних завдань, яке належить вирішити під час переїзду, є перевезення побутової та офісної техніки. У разі якщо правила транспортування порушені, техніка може отримати пошкодження та вийти з ладу. Тому важливо, щоб підготовкою до переїзду та перевезенням техніки займалися професіонали. Таксі "Абрикос" має досвід у транспортуванні крихких вантажів і готова гарантувати збереження будь-якої техніки під час переїзду.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Наші правила перевезення техніки

Нижче представлені тарифи, оцінивши їх ви можете розрахувати скільки коштуватиме послуга "перевезення техніки".

Якщо вам потрібно перевезти техніку по Києву або області, просто зателефонуйте у вантажне таксі «Абрикос». Ми зможемо забрати техніку зі складу в магазині або приїхати до вас в офіс, або додому, провести демонтаж, завантаження і транспортування її на нове місце.

Перевезення газової плити Перевезення газової плити
Перевезення холодильника Перевезення холодильника
Перевезення кондиціонера Перевезення кондиціонера
Перевезення тренажера Перевезення тренажера
Всі послуги Всі послуги

Нас не лякають обсяги вантажу, що перевозиться, і габарити окремих предметів. Наприклад, для завантаження важкого холодильника, пральної машини, або ксерокса ми використовуємо такелажне обладнання. Якщо холодильник занадто високий, ми підберемо таку машину, в кузов якої він поміститься у вертикальному положенні.

Для перевезення по Києву відмінно підійдуть автомобілі представлені нижче, їх найчастіше замовляють на подібні вантажні перевезення, також якщо потрбне перевезення меблів по місту.

Наша компанія має великий автопарк, тому ми можемо підібрати автомобіль, який оптимально відповідатиме параметрам вашого переїзду. Якщо потрібно перевезти великий офіс, ми пропонуємо вам автомобіль вантажопідйомністю понад 3 тонни. Для квартирного переїзду і перевезення стандартного набору побутової техніки підійде вантажна "Газель".

Чим більший автомобіль, тим дорожче замовнику обходиться його оренда. Ми це знаємо, саме тому намагаємося підібрати вантажівку оптимального розміру. До речі, всі машини, які пропонує компанія "Абрикос" для перевезення будь-якої техніки, оснащені спеціальними стяжними ременями, за допомогою яких фіксується крихкий вантаж.

Вантажне таксі "Абрикос" працює на ринку вантажоперевезень вже давно. Ми має достатній досвід, в тому числі, і у перевезенні різної техніки та готові здійснити перевезення будь-якого її виду в стислі терміни.

Просто зателефонуйте нашому менеджеру, уточніть ціни, маршрут, інші параметри вашого замовлення і чекайте! Вантажники таксі "Абрикос" приїжджають вчасно, в строк і працюють швидко та якісно.


3 відгуків клієнтів на сторінці: Перевезення техніки

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50