063-600-500-6 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 066-945-50-50
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення сумок / валіз

Перевезення валіз Перевезення валіз

Перевезення сумок/валіз

Кожна людина у своєму житті стикається з необхідністю перевезти сумки і валізи в аеропорт, на залізничну станцію або автовокзал. Типова ситуація виникає при переїзді з орендованої квартири у власну. У таких випадках речей багато і самотужки їх перевезти немає можливості.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

За наявності власного автомобіля, звичайно, можна спробувати здійснити перевезення по Києву своїми силами. Але перш ніж прийняти остаточне рішення, необхідно добре все обдумати і зважити.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНИК»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"100120140180250від 80
"1 км/грн"6.006.507.508.5010.0-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Самостійне перевезення сумок і валіз

Якщо у Вас є легковий автомобіль, а речей для перевезення багато, то навряд чи це можливо зробити за один раз. По-перше, доведеться декілька разів їздити, а по-друге потрібно чимало палива для авто. Крім цього, деякі речі необхідно перевозити в горизонтальному або тільки вертикальному положенні для надійності.

Коли все зважити і порахувати, то можна прийти до більш розумного виходу. На сьогоднішній день на ринку послуг вантажоперевезень працюють багато компаній і, щоб перевезти по Києву або області сумки і валізи в потрібне місце, простіше звернутися за допомогою в одну з них, наприклад, в компанію "Абрикос". Доручивши виконання роботи нам, ви зможете істотно заощадити не тільки гроші та час, але і сили.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Чому для перевезенням великих сумок/валіз краще звертатися до вантажного таксі Абрикос

Наша компанія має багаторічний досвід роботи на ринку таких послуг. Ми постійно розвиваємося і працюємо над поліпшенням якості перевезення вантажів. Виконуємо всі вимоги та побажання наших клієнтів.

Перевезти сумки і валізи по Києву для нас не складно, а для Вас дуже вигідно. У нашому власному автопарку є вантажні таксі різної вантажопідйомності, тому ми підбираємо авто, яке максимально буде відповідати параметрам вашого вантажу.

У нашій компанії "Абрикос" ви можете замовити не тільки вантажне таксі з досвідченим водієм, але і послуги вантажників.

Як замовити послугу перевезення великих сумок/валіз?

Для замовлення послуги перевезення сумок/валіз вам необхідно зателефонувати до нашої компанії і зробити замовлення. На сайті компанії вказані всі тарифи на вантажні перевезення, а за допомогою онлайн-калькулятора ви зможете розрахувати вартість вашого перевезення самостійно.

У нас доступні ціни та висока якість надання послуг нашим клієнтам. Будемо дуже раді співпраці з Вами! Чекаємо вашого дзвінка!


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Спешим за город со
скидкой 100 гривен!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50