грузовое такси Абрикос

Перевезення стільців

Перевезення стільців

Стільці є, мабуть, одним з не багатьох предметів, які не потрібно демонтувати перед транспортуванням. Але якщо ви плануєте переїзд, це зовсім не означає, що стільці не треба спеціально готувати до перевезення. Якщо їх просто закинути в кузов, вони можуть пошкодитися, деформуватися або взагалі зламатися. Що потрібно зробити, щоб цього уникнути? Звичайно можна підготувати їх до перевезення самостійно. А можна довірити рішення цієї проблеми професіоналам - вантажному таксі "Абрикос".

Підготовку до перевезення стільців

Стільці та інші дрібні предмети інтер'єру потрібно упакувати і винести з приміщення в першу чергу. Громіздкі меблі та велика побутова техніка зазвичай розбирають в останню чергу, тому що для проведення таких робіт потрібно місце.

Весь стілець потрібно закрити пакувальними матеріалами. Обов'язково упакуйте тканинні елементи - сидіння і спинку. Якщо на них потрапить пил, або волога, то залишаться плями, від яких буде важко позбавитись. Ніжки також потрібно упакувати в декілька шарів поліетилену та бульбашкової плівки. Вона повинна захистити поверхню від подряпин та інших ушкоджень. Особливо це важливо зробити, якщо стільці, які перевозяться, зроблені з дерева. Адже дерево боїться вологи і після тривалого перебування під дощем, або снігом може деформуватися і роздутися. Стільці, як правило, завантажують в кузов в останню чергу, тому вони можуть простояти на вулиці кілька годин.

Пакувальні матеріали на стільцях обов'язково закріплюються скотчем. Клейку стрічку жаліти не потрібно - стілець має приїхати цілим і неушкодженим. Якщо ви звернетеся в нашу компанію, вам не доведеться витрачати час на пошук щільного паперу і бульбашкової плівки – наше вантажне таксі надасть вам всі необхідні пакувальні матеріали.

КАТЕГОРІЯ
ТАРИФУ
1 час по
Києву
(грн)
1 км ➦ за
Київом
(грн)
Макс.
довжина
кузова
Макс.
об'єм
кузова
«МІНІ»
ЗАМОВИТИ
1106,502,4 м.5 м³
«СТАНДАРТ»
ЗАМОВИТИ
1206,503,0 м.10 м³
«ГАЗЕЛЬ-3М»
ЗАМОВИТИ
1407,003,0 м.9 м³
«МАКСІ»
ЗАМОВИТИ
1507,004,0 м.13 м³
«ГАЗЕЛЬ-4М»
ЗАМОВИТИ
1707,504,0 м.14 м³
«ГІПЕР»
ЗАМОВИТИ
1908,004,0 м.18 м³
«3-ТОННИК»
ЗАМОВИТИ
2208,504,2 м.20 м³
«5-ТОННИК»
ЗАМОВИТИ
39015,06,0 м.36 м³
«Вантажник»
ЗАМОВИТИ
8080
грн/год
--
«+»
Безготівковий
розрахунок
Оплата на
карту
Виклик
оцінювача
Послуга
експедитора

Завантаження стільців

Коли наші вантажники виносять стільці та інші меблі для перевезення з приміщення, вони стежать, щоб вона не зачепила стіну, або дверний отвір і не порушилася герметичність упаковки. Стільці важать небагато, тому з їхнім завантаженням легко можуть впоратися одна-дві людини.

Стільці ставляться в кузов у останню чергу. Бажано їх не класти на бік, а поставити на ніжки і зафіксувати іншими предметами. Якщо стілець покласти на бік, під час руху він може зрушити з місця і подряпати інші меблі, або прорвати матрац ліжка. Для економії місця в кузові багато моделей стільців ми ставимо один на одного. Такі "піраміди" обов'язково фіксуються еластичними мотузками. В наших автомобілях вздовж кузова всередині є спеціальні рейки, до яких можна прив'язати мотузку, надійно зафіксувавши вантаж.

Тарифи на автомобіль вказані з урахуванням пробігу автомобіля до п'яти кілометрів по Києву. Якщо тривалість маршруту перевищує яку, зверніться до оператора мобільного і він із задоволенням вас проконсультує по вашому тарифу.

МІНІ-БУС (2)

110
110
6,5
0,8 т.
5-6 м³
ЗАМОВИТИ

БУС-СТАНДАРТ (3)

120
120
6,5
1,5 т.
10-11 м³
ЗАМОВИТИ

ГАЗЕЛЬ-СТАНДАРТ (2)

140
140
7,0
1,5 т.
9-12 м³
ЗАМОВИТИ

Для перевезення стільців і інших меблів використовуються автомобілі із закритим кузовом. Зазвичай для проведення офісних і квартирних переїздів використовується вантажна "Газель". Але якщо обсяг вантажу занадто великий, ми готові підібрати автомобіль більшої вантажопідйомності. Якщо вам потрібно перевезти стільці із однієї квартири на іншу, або забрати їх зі складу в магазині і доставити в будь-яку точку Києва чи області, звертайтеся в вантажне таксі "Абрикос". У нас є великий досвід у проведенні переїздів будь-якої складності.

(044) 222-97-97
(066) 945-50-50
(068) 045-50-50
(093) 045-50-50

Скільки коштує ваш замовлення?

Итого 0 грн.
Потрібна машина Авто
, на
годинч.
Їхати за Київ на відстань
км.,
І ще
вантажників, на
годинч.

Як з вами зв'язатись?

Всього 0 грн.