066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення будматеріалів

Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів

Перевезення будматеріалів

Київ – це місто де весь час щось будують або ремонтують. Тому велика кількість киян замовляє таку послугу як перевезення та доставка будівельних матеріалів по Києву. Отримати кваліфіковану консультацію від наших фахівців ви завжди можете, зателефонувавши за номером.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Найчастіше замовляють

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Перш ніж замовити перевезення будматеріалів з будівельного магазину або замовити пряму доставку від постачальника, ознайомитеся з тарифами на найбільш затребувані автомобілі. При замовленні такої послуги ви завжди можете розрахувати тарифи на інші автомобілі з більшою тоннажністю і місткістю.

Нижче представлені тарифи, оцінивши їх ви можете розрахувати скільки коштуватиме послуга "перевезення будівельних матеріалів".

Доставка будматеріалів Доставка будматеріалів
Доставка з Епіцентру Доставка з Епіцентру
Перевезення будобладнання Перевезення будобладнання
Перевезення гіпсокартону Перевезення гіпсокартону
Перевезення ДСП, МДФ, ОСБ Перевезення ДСП, МДФ, ОСБ
Перевезення труб Перевезення труб
Перевезення дверей Перевезення дверей
Перевезення фанери, ДВП Перевезення фанери, ДВП
Перевезення ванни Перевезення ванни
Всі послуги Всі послуги

Перевезення щебеню
Щебінь потрібен для того щоб закласти фундамент, залити терасу або тротуар. Вантажне таксі Абрикос швидко і за доступними цінами перевезе щебінь як по Києву, так і по області за найдоступнішим тарифами. Додатково можна замовити послуги вантажників яку допоможуть вам з завантаженням і вивантаженням щебеню.

Перевезення цегли
Цегла один з найпопулярніших будматеріалів як у масштабних так і в невеликих будівництвах. Для перевезення цегли звертайтеся до нашого менеджеру, і він підбере для Вас найвигіднішу машину залежно від обсягів вантажу.

Перевезення піску
Перевезення піску – це найбільш популярна послуга нашої компанії. Вантажне таксі Абрикос перевозить пісок як у мішках, так і насипом в кузові за допомогою бортових машин с великою вантажопідйомністю. Разом з цією послугою бажано замовляти більше двох вантажників або заздалегідь подбати про завантаження та розвантаження піску.

Перевезення покрівельних матеріалів
Перевезення черепиці, шиферу, метало черепиці замовляють як для покрівлі невеликих дач, так і у великий кількості для покрівлі приватних будинків. Покрівельні матеріали дуже крихкі і вимагають акуратного завантаження / розвантаження і зазвичай перевозяться на піддонах або палетах, надійно закріплених у кузові автомобіля.

Для перевезення по Києву відмінно підійдуть автомобілі представлені нижче, їх найчастіше замовляють на подібні вантажні перевезення.

Перевезення труб і арматури
Труби і арматура - це будівельні матеріали, для перевезення яких необхідно використовувати довгі бортові автомобілі, які доступні для замовлення в нашому автопарку. Адекватно оцінюйте потрібну кількість вантажників, особливо якщо труби або арматура упаковані в пачки по декілька штук. Такі "упаковки" можуть важити від 100 кг. кожна.

При перевезенні труб важливу роль відіграє довжина кузова вантажного автомобіля. Адже дуже часто вони мають довжину понад 3 метри. Тому вам варто звернути свою увагу на Буси і Газелі з подовженою базою, які представлені на сторінці нашого автопарку.

Перевезення цементу
Перевезення цементу здійснюється у фасованому вигляді в 25-50 кілограмових мішках. Вантажне таксі Абрикос може перевезти як невеликі партії з декількох мішків, так і величезні партії із заводу або складу на будову.

Перевезення деревини
Дошки, палети, ліси, дрова та іншу деревину перевозити найпростіше. Для економічного вибору автомобіля рекомендуємо адекватно оцінювати габарити вантажу, що перевозиться, і його обсяг. Це допоможе підібрати автомобіль з оптимальними габаритами і вантажопідйомністю. Вас приємно порадують наша оперативність, вартість перевезення та доставка будівельних матеріалів по Києву чи області!

4 відгуків клієнтів на сторінці: Перевезення будматеріалів

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50