063-600-500-6 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 066-945-50-50
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення будматеріалів у мішках

Перевезення будматеріалів у мішках Перевезення будматеріалів у мішках

Перевезення будматеріалів у мішках

Сьогодні будівництво житлових будинків і офісних будівель проводиться дуже швидко. Щоб дотримуватися термінів і не порушувати погоджений план, доставка всіх будматеріалів на місце робіт має бути правильно налагоджена. Багато сучасних будівельних матеріалів перевозяться в мішках.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Це дуже зручно, але щоб вони не зіпсувалися і були придатні для будівництва, перевозити їх потрібно з дотриманням правил безпеки. Вантажне таксі «Абрикос» готове організувати транспортування будь-якого обсягу сухих будівельних сумішей.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНИК»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"100120140180250від 80
"1 км/грн"6.006.507.508.5010.0-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Нижче представлені тарифи, оцінивши їх ви можете розрахувати скільки коштуватиме послуга "перевезення будматеріалів у мішках".

Види упаковки

Будівельні суміші можуть бути упаковані в пакети масою до 5 кг, мішків - до 50 кг та біг-беги - вагою до 2 тонн. В Європі, до речі, суміші фасуються по 25 кг. Клієнт сам обирає обсяг, який йому треба для будівництва. Наприклад, для ремонту в квартирі вам буде достатньо одного мішка цементу, а для будівництва будинку знадобляться тонни сухих сумішей.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Більшість сипучих будівельних матеріалів фасуються у багатошарові паперові мішки. Цей універсальний екологічно чистий матеріал не дає волозі проникати всередину, але разом з тим дозволяє вмісту "дихати". Залежно від виробника, мішки можуть бути склеєними і зшитими. Останні коштують дорожче, але і відрізняються більшою міцністю. Крейда і гіпс також повинні бути упаковані в щільні поліетиленові пакети.

Що перевозять в мішках?

Завантаження та перевезення

Під час вантажно-розвантажувальних робіт необхідно стежити, щоб цілісність упаковки не була порушена. Навіть якщо на мішку з'явиться невеликий поріз, всередину почне проходити волога, і сипуча суміш незабаром затвердне і буде непридатна для будівництва. Щоб цього не сталося, мішки не можна кидати під час завантаження.

Сипучі будівельні суміші дуже бояться вологи, тому їх варто, на далекі відстані, перевозити у вантажних автомобілях із закритим кузовом. Щільний тент в будь-яку пору року буде захищати вантаж від опадів. Перш ніж починати завантаження, необхідно переконатися, що в кузові немає гострих предметів, які можуть розпороти мішок з цементом або алебастром під час руху.

Для перевезення по Києву відмінно підійдуть автомобілі представлені нижче, їх найчастіше замовляють на подібні вантажні перевезення.

Для більшої безпеки компанія "Абрикос" перевозить у кузові мішки з сипучими будівельними сумішами на дерев'яних піддонах. Завдяки їм повітря легко циркулює, і суміші, які знаходяться всередині, "дихають". Великі обсяги мішків, зазвичай, на заводі укладаються на піддони та перетягуються еластичними ременями. Якщо ж потрібно перевезти невеликий обсяг вантажу, на піддони наші вантажники укладають їх самостійно.

Завантаження сипучих сумішей може проводитися вручну або за допомогою крана-маніпулятора. Головне, щоб вантаж був компактно покладений у кузові і закріплений. Для додаткової безпеки упаковки з сумішами ми накриваємо поліетиленовою плівкою.

Сухі будівельні суміші компанія "Абрикос" готова оперативно доставити в будь-яку точку міста Києва та області. Головне, щоб для їх зберігання був підготовлений чистий критий майданчик з хорошою вентиляцією. Тут цемент, гіпс, штукатурка зможуть зберігатися тривалий час до початку будівництва.


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Спешим за город со
скидкой 100 гривен!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50