грузовое такси Абрикос

Перевезення будматеріалів у мішках

Перевезення будматеріалів у мішках

Сьогодні будівництво житлових будинків і офісних будівель проводиться дуже швидко. Щоб дотримуватися термінів і не порушувати погоджений план, доставка всіх будматеріалів на місце робіт має бути правильно налагоджена. Багато сучасних будівельних матеріалів перевозяться в мішках.

Це дуже зручно, але щоб вони не зіпсувалися і були придатні для будівництва, перевозити їх потрібно з дотриманням правил безпеки. Вантажне таксі «Абрикос» готове організувати транспортування будь-якого обсягу сухих будівельних сумішей.

Нижче представлені тарифи, оцінивши їх ви можете розрахувати скільки коштуватиме послуга "перевезення будматеріалів у мішках".

Види упаковки

Будівельні суміші можуть бути упаковані в пакети масою до 5 кг, мішків - до 50 кг та біг-беги - вагою до 2 тонн. В Європі, до речі, суміші фасуються по 25 кг. Клієнт сам обирає обсяг, який йому треба для будівництва. Наприклад, для ремонту в квартирі вам буде достатньо одного мішка цементу, а для будівництва будинку знадобляться тонни сухих сумішей.

Більшість сипучих будівельних матеріалів фасуються у багатошарові паперові мішки. Цей універсальний екологічно чистий матеріал не дає волозі проникати всередину, але разом з тим дозволяє вмісту "дихати". Залежно від виробника, мішки можуть бути склеєними і зшитими. Останні коштують дорожче, але і відрізняються більшою міцністю. Крейда і гіпс також повинні бути упаковані в щільні поліетиленові пакети.

КАТЕГОРІЯ
ТАРИФУ
1 час по
Києву
(грн)
1 км ➦ за
Київом
(грн)
Макс.
довжина
кузова
Макс.
об'єм
кузова
«МІНІ»
ЗАМОВИТИ
1106,502,4 м.5 м³
«СТАНДАРТ»
ЗАМОВИТИ
1206,503,0 м.10 м³
«ГАЗЕЛЬ-3М»
ЗАМОВИТИ
1407,003,0 м.9 м³
«МАКСІ»
ЗАМОВИТИ
1507,004,0 м.13 м³
«ГАЗЕЛЬ-4М»
ЗАМОВИТИ
1707,504,0 м.14 м³
«ГІПЕР»
ЗАМОВИТИ
1908,004,0 м.18 м³
«3-ТОННИК»
ЗАМОВИТИ
2208,504,2 м.20 м³
«5-ТОННИК»
ЗАМОВИТИ
39015,06,0 м.36 м³
«Вантажник»
ЗАМОВИТИ
8080
грн/год
--
«+»
Безготівковий
розрахунок
Оплата на
карту
Виклик
оцінювача
Послуга
експедитора

Що перевозять в мішках?

  • цемент;
  • бетонні суміші;
  • алебастр;
  • штукатурку;
  • гіпс;
  • крейду.

Завантаження та перевезення

Під час вантажно-розвантажувальних робіт необхідно стежити, щоб цілісність упаковки не була порушена. Навіть якщо на мішку з'явиться невеликий поріз, всередину почне проходити волога, і сипуча суміш незабаром затвердне і буде непридатна для будівництва. Щоб цього не сталося, мішки не можна кидати під час завантаження.

Сипучі будівельні суміші дуже бояться вологи, тому їх варто, на далекі відстані, перевозити у вантажних автомобілях із закритим кузовом. Щільний тент в будь-яку пору року буде захищати вантаж від опадів. Перш ніж починати завантаження, необхідно переконатися, що в кузові немає гострих предметів, які можуть розпороти мішок з цементом або алебастром під час руху.

Для перевезення по Києву відмінно підійдуть автомобілі представлені нижче, їх найчастіше замовляють на подібні вантажні перевезення.

Для більшої безпеки компанія "Абрикос" перевозить у кузові мішки з сипучими будівельними сумішами на дерев'яних піддонах. Завдяки їм повітря легко циркулює, і суміші, які знаходяться всередині, "дихають". Великі обсяги мішків, зазвичай, на заводі укладаються на піддони та перетягуються еластичними ременями. Якщо ж потрібно перевезти невеликий обсяг вантажу, на піддони наші вантажники укладають їх самостійно.

Тарифи на автомобіль вказані з урахуванням пробігу автомобіля до п'яти кілометрів по Києву. Якщо тривалість маршруту перевищує яку, зверніться до оператора мобільного і він із задоволенням вас проконсультує по вашому тарифу.

МІНІ-БУС (2)

110
110
6,5
0,8 т.
5-6 м³
ЗАМОВИТИ

БУС-СТАНДАРТ (3)

120
120
6,5
1,5 т.
10-11 м³
ЗАМОВИТИ

ГАЗЕЛЬ-СТАНДАРТ (2)

140
140
7,0
1,5 т.
9-12 м³
ЗАМОВИТИ

Завантаження сипучих сумішей може проводитися вручну або за допомогою крана-маніпулятора. Головне, щоб вантаж був компактно покладений у кузові і закріплений. Для додаткової безпеки упаковки з сумішами ми накриваємо поліетиленовою плівкою.

Сухі будівельні суміші компанія "Абрикос" готова оперативно доставити в будь-яку точку міста Києва та області. Головне, щоб для їх зберігання був підготовлений чистий критий майданчик з хорошою вентиляцією. Тут цемент, гіпс, штукатурка зможуть зберігатися тривалий час до початку будівництва.

(044) 222-97-97
(066) 945-50-50
(068) 045-50-50
(093) 045-50-50

Скільки коштує ваш замовлення?

Итого 0 грн.
Потрібна машина Авто
, на
годинч.
Їхати за Київ на відстань
км.,
І ще
вантажників, на
годинч.

Як з вами зв'язатись?

Всього 0 грн.