066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Доставка будматеріалів

Доставка будматеріалів Доставка будматеріалів

Доставка з будівельного магазину

У процесі будівництва будинку та квартирного ремонту немає дрібниць. Тут важливо все - вибір надійних робітників, купівля якісних будматеріалів та замовлення вантажного таксі, яке вчасно доставить їх на об’єкт. Компанія "Абрикос" має достатньо досвіду в сфері перевезення всіх видів будматеріалів і гарантує їх збереження.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Перевезення будматеріалів з магазину

Вантажним таксі "Абрикос" зручно скористатися в тому випадку, якщо ви купили великий обсяг будматеріалів і не можете привезти їх на власному легковому автомобілі або не маєте бажання чекати, коли їх привезе служба доставки.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Наша вантажівка забере товар з магазину, у будь-який зручний для вас час, і доставить його за відповідною адресою. Ми пропонуємо послуги з перевезення вантажів по Києву та області.

Нижче представлені докладні тарифи, оцінивши їх ви можете розрахувати вартість послуги "Доставка будматеріалів з магазину".

Вибір автомобіля для перевезення будматеріалів

Менеджери нашої фірми підберуть для перевезення вашого вантажу оптимальну вантажівку. Відомо, що чим більше авто, тим дорожча буде вартість її оренда. Саме тому ми прагнемо обрати для вас такий автомобіль, який буде повністю відповідати параметрам вашого вантажу. Наша компанія має достатньо різноманітний автопарк, і ми підбираємо автомобіль для кожного конкретного замовлення.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення вантажів Перевезення вантажів
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Найчастіше ми використовуємо вантажні "Газелі" - зручні, маневрені автомобілі, які економно витрачають паливо. Таку машину досить легко запаркувати на стоянках біля будівельних супермаркетів і у дворах житлових будинків. Вона проїжджає під низькими арками і мостами, що також дуже зручно в процесі доставки будівельних вантажів.

Для транспортування матеріалів, які бояться вологи, ми використовуємо автомобілі із закритим кузовом. Якщо перевозиться крихкий вантаж, дно кузова застеляються декількома шарами картону і використовують еластичні ремені, якими оснащені багато наших вантажівок.

Для перевезення по Києву відмінно підійдуть автомобілі представлені нижче, їх найчастіше замовляють на подібні вантажні перевезення.

Для перевезення великих обсягів цегли, піску, щебеню компанія "Абрикос" використовує автомобілі великої вантажопідйомності з відкритим кузовом. Завантаження проводять за допомогою спецтехніки, а розвантаження - навалом.

Наші менеджери обирають автомобілі залежно від побажань клієнта та обсягу замовлення. Вам потрібно тільки зв'язатися з нами і докладно надати інформацію менеджеру, що і куди перевезти. Він обере автомобіль, погодить з вами дату і час доставки, складе оптимальний маршрут. Ми намагаємося так розробляти маршрут, щоб автомобіль знаходився мінімальну кількість часу в дорозі та не витрачав його стоячи в заторах. Ми економимо не тільки ваш час, але й гроші!

Що ми перевозимо?

Будматеріали ми перевозимо з дотриманням правил безпеки і гарантуємо, що плитка не пошкодиться, дерево не деформується, цемент у мішку не промокне і не перетвориться на камінь. В наший фірмі є великий досвід перевезення саме таких вантажів, тому ми гарантуємо їх повну цілісність та безпеку.


1 відгуків клієнтів на сторінці: Доставка будматеріалів

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50