063-600-500-6 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 066-945-50-50
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення драбини

Перевезення драбини Перевезення драбини

Перевезення драбини

Багато років люди користувалися приставленими до стіни, стовпа або дерева сходами. Але стандартні сходи вже не настільки практичні у побуті, хоча іноді дуже потрібні. Зараз існують більш зручні різного виду розкладні споруди, такі як драбини. Ними користуються скрізь: на будівництві, у квартирах та будинках та в бібліотеках. Їх можна компактно скласти і тоді вони займуть мінімум місця в будинку або підсобному приміщенні.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Драбина - це незамінний помічник людини для роботи на висоті. Вони набагато безпечніші і зручніші, ніж звичайні сходи. Такі вироби, як правило, дуже легкі, оскільки їх виготовляють зі спеціального алюмінієвого сплаву.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНИК»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"100120140180250від 80
"1 км/грн"6.006.507.508.5010.0-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Переваги перевезення драбини з компанією «Абрикос»

Виробники, що займаються сходовою продукцією пропонують споживачам дуже багато різних варіантів сходів. Якщо Вам необхідно перевести будь-який вид такої продукції, то можете звертатися до нас, в компанію "Абрикос". Ми за розумну ціну довеземо Ваш вантаж у зазначений час і місце.

Якщо ви оберете для перевезення драбини по Києву або області саме нашу команду, то ми Вас не підведемо. Наша компанія багато років займається послугами вантажоперевезення. Тисячі клієнтів вже скористалися нашою доставкою.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Перевозимо будь-який інструмент для висотних робіт: драбини, універсальні драбини, будівельні помости, риштування, вишки. Завдяки досвіду роботи, ми знаємо, як правильно перевозити такий поширений тип побутового та будівельного приладдя.

Ми перевозимо не тільки драбини, а й сучасні багатофункціональні сходи з платформами.
У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта. Оператор компанії зможе підібрати вантажне таксі, яке повністю відповідатиме параметрам Вашого вантажу. Ціна на таку послугу включає подачу автомобіля і погодинний мінімальний тариф. Вона не однакова на вантажні таксі з різною вантажопідйомністю, що дуже вигідно нашим клієнтам.

Для перевезення драбини підійде автомобіль навіть з невеликою вантажопідйомністю. Це суттєво заощаджує гроші наших замовників. У нашій компанії можна замовити не тільки послугу вантажоперевезення по Києву, а і досвідчених вантажників.

Як замовити перевезення драбини в таксі Абрикос

Просто зателефонуйте нам на один з вказаних номерів телефону на сайті нашої компанії. Звертайтеся до нас, і ми швидко доставимо Ваш вантаж у заміський будинок або квартиру. Економте свої гроші і час з компанією "Абрикос"!


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Спешим за город со
скидкой 100 гривен!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50