066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення будівельного обладнання

Перевезення будобладнання Перевезення будобладнання

Перевезення Перевезення будівельного обладнання

Щоб будівельні роботи виконувалися чітко за планом, без затримок, на будівництво необхідно вчасно доставляти не тільки цеглини, цемент, але й будівельні інструменти. Зведення сучасних житлових комплексів неможливо без використання будівельного устаткування різного призначення. Вантажне таксі "Абрикос" виконує оперативну доставку і швидке розвантаження будь-яких будівельних інструментів.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

До будівельного інструменту відносять інструмент і обладнання для земляних, оздоблювальних, слюсарно монтажних робіт, зварювання та вимірювання різних показників. Кожен вид інструменту має своє призначення і свої особливості, але всі їх об'єднує одне - вони вимагають до себе дбайливого ставлення під час роботи і транспортування.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Що ми враховуємо?

Будівельні інструменти, обладнання і заводські вузли мають великі габарити. Тому для їх перевезення ми використовуємо автомобілі великої вантажопідйомності. Вони мають відкидні борти, що значно полегшує навантаження. Для перевезення конкретного інструменту індивідуально підбирається вантажівка. У нашій компанії є великий автопарк, тому ми дійсно можемо підібрати машину оптимальної вантажопідйомністю і розмірів.

Незважаючи на значні габарити, таке обладнання оснащене дуже "чутливою" електронікою. Щоб вона не постраждала при перевезенні, будівельний інструмент обов'язково фіксується в кузові з допомогою розпірок, стяжних ременів і дерев'яних куточків. Щоб пом'якшити удари, підлога кузова додатково покривається щільним картоном.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення вантажів Перевезення вантажів
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Нижче представлені тарифи, оцінивши їх ви можете розрахувати скільки коштуватиме послуга "перевезення будінструментів".

Будь-який будівельний інструмент варто перевозити в заводській упаковці, у футлярах або чохлах. Якщо вони відсутні, наші працівники самостійно упаковують обладнання в бульбашкову плівку, картон та інші матеріали, які, до речі, ми підбираємо самостійно.

3авантаження та перевезення

Якщо інструмент, який потрібно перевезти, має невеликі розміри, то ми його переносимо за допомогою такелажного обладнання, завантажуємо в автомобіль і швидко доставляємо в пункт призначення.

Але нерідко у клієнтів виникає потреба перевезти окремі вузли, які встановлені на виробництвах. Вони мають дуже великі розміри, тому необхідно розбирати дверні отвори, щоб їх винести, і наймати велику вантажівку. Це завдання складне, але можливе для компанії "Абрикос". У такому разі працівники підприємства самостійно виконують демонтаж обладнання, маркують і упаковують деталі. Для прискорення процесу наша компанія може надити допомогу в демонтажі та підготовці будь-якого обладнання до перевезення.

Для перевезення по Києву відмінно підійдуть автомобілі представлені нижче, їх найчастіше замовляють на подібні вантажні перевезення.

Перевезення будь-якого будівельного інструменту та обладнання компанія "Абрикос" здійснює по Києву й області в короткі строки. Вам тільки потрібно залишити заявку і докладно розповісти нашому менеджеру, що саме необхідно перевезти. Ми складемо оптимальний маршрут і в призначений час привеземо ваш вантаж у пункт призначення.


3 відгуків клієнтів на сторінці: Перевезення будобладнання

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50