063-600-500-6 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 066-945-50-50
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення кухонної стільниці

Перевезення стільниці Перевезення стільниці

Перевезення кухонної стільниці

Важливим елементом будь-якої сучасної кухні є стільниця, в яку вбудовується мийка та варильна поверхня. Стільниця може бути одним з найдорожчих елементів всього кухонного гарнітура. Чим якісніший матеріал з якого вона зроблена, тим довше вона служитиме, а значить і дорожче коштуватиме.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

ибравши гарну стільницю її потрібно привезти додому без пригод. Вантажне таксі "Абрикос" пропонує вам швидке і якісне перевезення будь-яких кухонних стільниць, кухонних меблівта техніки.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНИК»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"100120140180250від 80
"1 км/грн"6.006.507.508.5010.0-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Як перевозити різні види стільниць

Стільниці виготовляють з самих різних матеріалів. Основна вимога - матеріал має бути міцним, ударостійким і не вимагати спеціального догляду. Сьогодні можна придбати стільницю з ламінованого ДСП, натурального дерева, скла, сталі, натурального і штучного каменю, кераміки та мозаїки. Кожний матеріал має свої особливості, тому вибирати його потрібно за допомогою фахівців.

Але всі їх об'єднує одне - кухонні стільниці вимагають обережного транспортування. Недотримання правил завантаження і перевезення може призвести до того, що дорога красива стільниця, яку вам виготовили на замовлення, розіб'ється або деформується.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Як ми перевозимо стільниці?

Наша компанія пропонує доставку будь-яких видів і розмірів стільниць по Києву й області. Ми зможемо забрати нову стільницю з магазину або зі складу, а також демонтувати б/у стільницю, упакувати її і привезти за вказаною адресою.

Особливу увагу потрібно приділяти упаковці стільниці. Кухонні стільниці, які зроблені з каменю, скла, дерева та інших крихких матеріалів обов'язково по периметру проклеюються картоном і пінопластом. Це найкращий спосіб захистити кути від відколів. Скляна стільниця додатково проклеюється малярних скотчем хрест на хрест для додаткової безпеки.

Коли все підготовлено, наші вантажники загортають стільницю в бульбашкову плівку, щільний поліетилен та в картон. Компанія "Абрикос" готова надати додатково всі пакувальні матеріали. Тому, звернувшись до послуг нашої компанії, вам не доведеться займатися пошуком картону і поліетилену на ринках і в будівельних магазинах.

Більшість стільниць дуже довгі, тому вони не завжди поміщаються в вантажний ліфт. В цих випадках наші вантажники зносять стільницю вручну вниз по поверхах. Ми виконуємо замовлення, незалежно від того, на який поверх потрібно піднімати, або спускати стільницю.

Кухонні стільниці необхідно перевозити в горизонтальному положенні. Ми дотримуємося цього правила і підбираємо автомобіль відповідних габаритів. Стільниці наша компанія транспортує в автомобілях із закритим кузовом, який добре захищає вантаж від пилу і вологи.

Особливо це важливо, якщо перевозити стільницю з натурального дерева. На дно кузова кладеться декілька шарів картону, а якщо перевозиться скляний вантаж - щільна тканину. Для додаткової безпеки стільниці закріплюються за допомогою еластичних стрічок, або інших утримуючих пристроїв.


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Спешим за город со
скидкой 100 гривен!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50