066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення стола

Перевезення стола Перевезення стола

Перевезення столу

Перевезення столу – це специфічна та досить популярна послуга на ринку вантажоперевезень. Варто зазначити, що чи то обідній чи то письмовий стіл не поміститься в багажник легкового авто, тому перевозити його своїми силами навряд чи можливо.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

У такому випадку варто скористатися послугами спеціального транспорту та допомогою кваліфікованих вантажників. Якщо вам потрібно якісно і доступно перевезти меблі, зателефонуйте в вантажне таксі "Абрикос". Цю роботу ми виконаємо якісно і оперативно.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Як потрібно перевозити стіл?

Будь-які великогабаритні меблі, в тому числі і письмовий стіл, не кажучи вже про обідній, ми перевозимо в розібраному вигляді. Звичайно необхідно витратити час на демонтаж, оскільки транспортувати розібрані меблі безпечніше і вигідніше. У такому вигляді такі меблі займають менше місця в кузові вантажного автомобіля. А це означає, що вам можна орендувати автомобіль меншої вантажопідйомності. Чим менша вантажівка, тим дешевше вона обходиться.

Демонтаж будь-якого столу
Наші спеціалісти готові демонтувати будь-який стіл, оскільки вони мають значний досвід у проведенні робіт такого плану і досконало знають особливості демонтажу меблів як вітчизняних та і зарубіжних виробників. Стіл розбирається на частини, кожна з яких упаковується окремо.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Особливу увагу традиційно приділяють упаковці стільниці стола. Адже ви не хочете, щоб після транспортування на ній з'явилися подряпини або відколи. Для цього наші працівники загортають її у бульбашкову плівку, поліетилен і картон. Якщо стільниця зі скла, вона попередньо проклеюється малярних скотчем.

Ящики розбирати не потрібно, варто зняти лише ручки. Якщо полінуватися і не зробити цього, ручка під час завантаження і перевезення може відламатися. У ході демонтажу меблів всі ручки та інша фурнітура складаються в окрему коробку або пластиковий контейнер, який обов'язково підписується. Пласкі дерев'яні деталі можна зібрати в одну стопку, перекласти картоном, упакувати в папір і перетягнути еластичної стрічкою. В такому вигляді стопку легше буде переносити і завантажувати. Круглі ніжки упаковуються окремо - їх загортають у бульбашкову плівку, яку фіксують скотчем.

Завантаження столу в автомобіль

Розібраний стіл наші вантажники обережно виносять з приміщення і спускають вниз. Якщо в будинку немає вантажного ліфта, ми виносимо меблі вручну по сходах. Під час замовлення послуги обов'язково вкажіть, чи працюють у вашому будинку ліфти.

Меблі невеликої ваги завантажують в автомобіль вручну. Якщо ж ми перевозимо антикварний стіл, який не можна демонтувати, для його перенесення і завантаження ми використовуємо такелажне обладнання. Кидати згортки з деталями меблів категорично заборонено. У кузові їх бажано покласти горизонтально.

Якщо речей занадто багато, їх можна поставити на "ребро" і обов'язково зафіксувати мотузками і ременями. Навіть при різких маневрах, вантаж не впаде і не буде ковзати по підлозі кузова.

Для перевезення столів ми використовуємо вантажні "Газелі" та інші автомобілі із закритим кузовом. Це дозволяє нам проводити вантажоперевезення в будь-який час року і будь-яку погоду. Ми працюємо в вихідні та святкові дні та готові доставити вантаж в будь-яку точку столиці й області.


2 відгуків клієнтів на сторінці: Перевезення стола

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50