грузовое такси Абрикос

Перевезення столу

Перевезення столу

Перевезення столу – це специфічна та досить популярна послуга на ринку вантажоперевезень. Варто зазначити, що чи то обідній чи то письмовий стіл не поміститься в багажник легкового авто, тому перевозити його своїми силами навряд чи можливо. У такому випадку варто скористатися послугами спеціального транспорту та допомогою кваліфікованих вантажників. Якщо вам потрібно якісне і доступне перевезення меблів, зателефонуйте в вантажне таксі "Абрикос". Цю роботу ми виконаємо якісно і оперативно.

Як потрібно перевозити стіл?

Будь-які великогабаритні меблі, в тому числі і письмовий стіл, не кажучи вже про обідній, ми перевозимо в розібраному вигляді. Звичайно необхідно витратити час на демонтаж, оскільки транспортувати розібрані меблі безпечніше і вигідніше. У такому вигляді такі меблі займають менше місця в кузові вантажного автомобіля. А це означає, що вам можна орендувати автомобіль меншої вантажопідйомності. Чим менша вантажівка, тим дешевше вона обходиться.

Демонтаж будь-якого столу

Наші спеціалісти готові демонтувати будь-який стіл, оскільки вони мають значний досвід у проведенні робіт такого плану і досконало знають особливості демонтажу меблів як вітчизняних та і зарубіжних виробників. Стіл розбирається на частини, кожна з яких упаковується окремо. Особливу увагу традиційно приділяють упаковці стільниці стола. Адже ви не хочете, щоб після транспортування на ній з'явилися подряпини або відколи. Для цього наші працівники загортають її у бульбашкову плівку, поліетилен і картон. Якщо стільниця зі скла, вона попередньо проклеюється малярних скотчем.

КАТЕГОРІЯ
ТАРИФУ
1 час по
Києву
(грн)
1 км ➦ за
Київом
(грн)
Макс.
довжина
кузова
Макс.
об'єм
кузова
«МІНІ»
ЗАМОВИТИ
1106,502,4 м.5 м³
«СТАНДАРТ»
ЗАМОВИТИ
1206,503,0 м.10 м³
«ГАЗЕЛЬ-3М»
ЗАМОВИТИ
1407,003,0 м.9 м³
«МАКСІ»
ЗАМОВИТИ
1507,004,0 м.13 м³
«ГАЗЕЛЬ-4М»
ЗАМОВИТИ
1707,504,0 м.14 м³
«ГІПЕР»
ЗАМОВИТИ
1908,004,0 м.18 м³
«3-ТОННИК»
ЗАМОВИТИ
2208,504,2 м.20 м³
«5-ТОННИК»
ЗАМОВИТИ
39015,06,0 м.36 м³
«Вантажник»
ЗАМОВИТИ
8080
грн/год
--
«+»
Безготівковий
розрахунок
Оплата на
карту
Виклик
оцінювача
Послуга
експедитора

Ящики розбирати не потрібно, варто зняти лише ручки. Якщо полінуватися і не зробити цього, ручка під час завантаження і перевезення може відламатися. У ході демонтажу меблів всі ручки та інша фурнітура складаються в окрему коробку або пластиковий контейнер, який обов'язково підписується. Пласкі дерев'яні деталі можна зібрати в одну стопку, перекласти картоном, упакувати в папір і перетягнути еластичної стрічкою. В такому вигляді стопку легше буде переносити і завантажувати. Круглі ніжки упаковуються окремо - їх загортають у бульбашкову плівку, яку фіксують скотчем.

Завантаження столу в автомобіль

Розібраний стіл наші вантажники обережно виносять з приміщення і спускають вниз. Якщо в будинку немає вантажного ліфта, ми виносимо меблі вручну по сходах. Під час замовлення послуги обов'язково вкажіть, чи працюють у вашому будинку ліфти.

Меблі невеликої ваги завантажують в автомобіль вручну. Якщо ж ми перевозимо антикварний стіл, який не можна демонтувати, для його перенесення і завантаження ми використовуємо такелажне обладнання. Кидати згортки з деталями меблів категорично заборонено. У кузові їх бажано покласти горизонтально. Якщо речей занадто багато, їх можна поставити на "ребро" і обов'язково зафіксувати мотузками і ременями. Навіть при різких маневрах, вантаж не впаде і не буде ковзати по підлозі кузова.

Тарифи на автомобіль вказані з урахуванням пробігу автомобіля до п'яти кілометрів по Києву. Якщо тривалість маршруту перевищує яку, зверніться до оператора мобільного і він із задоволенням вас проконсультує по вашому тарифу.

МІНІ-БУС (2)

110
110
6,5
0,8 т.
5-6 м³
ЗАМОВИТИ

БУС-СТАНДАРТ (3)

120
120
6,5
1,5 т.
10-11 м³
ЗАМОВИТИ

ГАЗЕЛЬ-СТАНДАРТ (2)

140
140
7,0
1,5 т.
9-12 м³
ЗАМОВИТИ

Для перевезення столів ми використовуємо вантажні "Газелі" та інші автомобілі із закритим кузовом. Це дозволяє нам проводити вантажоперевезення в будь-який час року і будь-яку погоду. Ми працюємо в вихідні та святкові дні та готові доставити вантаж в будь-яку точку столиці й області.

(044) 222-97-97
(066) 945-50-50
(068) 045-50-50
(093) 045-50-50

Скільки коштує ваш замовлення?

Итого 0 грн.
Потрібна машина Авто
, на
годинч.
Їхати за Київ на відстань
км.,
І ще
вантажників, на
годинч.

Як з вами зв'язатись?

Всього 0 грн.