066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення пральної машини

Перевезення пральної машини Перевезення пральної машини

 Перевезення пральної машини

Пральну машину необхідно транспортувати з дотриманням особливих правил. Найпростіше перевозити нову машину, від будь-яких ударів її захищає заводська. Крім того, великі магазини побутової техніки пропонують безкоштовну доставку, а значить, щасливим покупцям не потрібно замовляти автомобіль додатково.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Якщо пральну машину вам потрібно перевезти з однієї квартири на іншу, то тут можуть виникнути складності. Адже напевно заводська упаковка і болти, які фіксують барабан, давно загубилися. Тому, щоб улюблена пральна машина не постраждала, її доставку краще довірить вантажному таксі "Абрикос".

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Нижче представлені тарифи, оцінивши їх ви можете розрахувати скільки коштуватиме послуга "перевезення пральної машини".

Підготовка пральної машини до транспортування

1. Спочатку наші майстри зливають всю воду з системи. Для цього потрібно від'єднати зливної шланг і направити його у відро, а машину трохи нахилити. Протягом кількох днів до перевезення тримайте машину відкритою - вся волога повинна випаруватися.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення вантажів Перевезення вантажів
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

2. Шланги і дроти загортають у бульбашкову плівку і закріплюють на машині за допомогою скотчу. Також потрібно зафіксувати відсік для порошку, дверцята барабана та інші елементи. Якщо цього не зробити, під час перевезення вони можуть відкритися і зламатися.

3. Барабан машини потрібно закріпити за допомогою заводських болтів. На жаль, рідко хто з власників машин зберігає їх вдома. Наша компанія може надати болти свої або фіксувати барабан з допомогою поролону або пінопласту. Барабан ні в якому разі не повинен "гуляти" під час перевезення.

4. Коли барабан закріплений, машина обмотується в бульбашкову плівку чи щільну тканину. Для надійності її потрібно зафіксувати скотчем.

Транспортування пральної машини

Для перевезення по Києву відмінно підійдуть автомобілі представлені нижче, їх найчастіше замовляють на подібні вантажні перевезення.

Коли машина підготовлена до перевезення, наші працівники акуратно виносять її з квартири та завантажують в автомобіль. Для цього, у разі потреби, використовується такелажне обладнання. Ми знаємо, що навіть від невеликого удару електроніка пральної машини може вийти з ладу. Тому наші вантажники обережно переносять техніку. Різко опускати та кидати пральну машину категорично заборонено!

Переносити та перевозити пральну машину можна тільки вертикально - перевертати і навіть сильно нахиляти її не рекомендується. Інакше, рідина що залишилася, може потрапити в систему, що призведе до поломки. В крайньому разі пральну машину можна перевозити на задній стінці, попередньо поклавши на дно машини декілька шарів тканини і поліетиленової плівки.

Вибір автомобіля для перевезення пральної машини

Для перевезення пральних машин компанія "Абрикос" використовує вантажні "Газелі" із закритим тентом, який захищає дорогу техніку від дощу і пилу. В наших автомобілях є спеціальні утримуючи ремені. З їх допомогою вантаж фіксується, і не ковзається по підлозі під час руху.

Завантаженням пральної машини повинні займатися двоє-троє вантажників, які зможуть акуратно перенести її і міцно закріпити в кузові. Також в нашій компанії працюють досвідчені водії, які знають, що під час перевезення великої побутової техніки не можна здійснювати різких маневрів і гальмувань. Довірте перевезення вашій незамінній домашньої помічниці компанії "Абрикос".


4 відгуків клієнтів на сторінці: Перевезення пральної машини

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50