066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення стінки

Перевезення стінки Перевезення стінки

Перевезення стінки

Під час квартирного переїзду багато хто стикається з проблемою як перевезення меблів, особливо це стосується стінки з вітальні, коридору чи спальні. А яким чином це правильно зробити необхідно обдумати та вирішити заздалегідь. Існує два варіанти вирішення вказаної проблеми: перший – самостійно, другий – за допомогою компанії професіоналів.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Самостійне перевезення стінки

У разі самостійного перевезення таких меблів, можуть виникнути складнощі з розбиранням, упакуванням, знесенням, завантаженням, перевезенням та збиранням стінки. Не розбираючи меблі по частинам, ви навряд чи зможете їх перевезти., недостатньо просто знайти хороше відповідне вантажне таксі для перевезення.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Отже, потрібно виконувати демонтаж можливо і декількох великогабаритних частин. Необхідно мати в наявності певні інструменти для проведення таких робіт та пакувальний матеріал для підготовки меблів до транспортування. І нарешті потрібно залучати родичів чи знайомих, які зможуть допомогти із завантаженням та розвантаженням стінки. Як бачимо багато процесів і кінцевий результат самостійного перевезення стінки може мати невтішний результат.

Якщо у вас немає бажання і часу займатися всім цим, то можна звернутися за допомогою до професіоналів, наприклад, у компанію «Абрикос».

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Чому перевезення стінки потрібно довірити саме нам?

Наша команда вже багато років на ринку надає такі послуги замовникам по Києву і області. Перевозимо все необхідне за бажанням клієнта. Ми здійснюємо такі вантажоперевезення щодня без вихідних та святкових днів не тільки по Києву, а й далеко за його межами.

Наші фахівці, за потребою, демонтують будь-які меблі спеціальними інструментами та упакують їх у високоякісний пакувальний матеріал,

Також вони виконають завантаження та розвантаження стінки, а також збирання меблів і розміщення на вказаних клієнтом місцях, прибирання сміття. Працівники нашої компанії відповідально ставляться до виконання завдання і враховують всі побажання замовника.

Ми підберемо вантажне таксі відповідно до параметрів вашого вантажу. Наші Газелі мають ремені безпеки для кріплення крихких частин, які забезпечують надійність вантажоперевезення.

Як замовити послуги в компанії «Абрикос»?

На сайті нашої компанії є контактні телефони, за якими ви зможете нам зателефонувати. А також можна залишити заявку і тоді наші менеджери самі зв'яжуться з вами для того, щоб уточнити всі деталі перевезення.

За допомогою онлайн калькулятора можливо самостійно прорахувати вартість послуги. Навіть не сумнівайтеся, ми завжди зможемо порадувати Вас недорогою та якісною послугою. Чекаємо вашого дзвінка!


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50