066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення стендів

Перевезення стендів Перевезення стендів

Перевезення стендів

Сучасні реалії розвитку бізнесу вимагають від компаній та підприємств мати у своєму арсеналі інформаційні стенди. Багато інформаційних стендів оформляють у фірмовому стилі компанії. Це дуже зручний спосіб розміщення будь-якої необхідної інформації та реклами в сучасному офісі, магазині чи в будь-якому іншому закладі.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Також, щоб заявити про себе на ринку багато виробничих підприємств і компаній організовують різноманітні виставки. Найчастіше проведення такого заходу проходить в орендованому приміщенні, оскільки не завжди є можливість провести подібний захід в своєму офісі. Супроводжуються такі виставки стендами та іншим виставковим обладнанням, які компанії доставляють на місце локації.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Перевезення стендів – досить складне завдання, яке вимагає значного досвіду. Особливо це стосується завантажувально-розвантажувальних робіт. Стенди можуть мати довжину до 4 метрів, тому для її транспортування краще замовити вантажне таксі.

Наша компанія має досить різноманітний автопарк. Ми пропонуємо своїм замовникам послуги транспортування як габаритного так і не габаритного вантажу.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Перевезення стендів по Києву від компанії «Абрикос»

Наша команда "Абрикос" може не тільки перевезти стенди та інше виставкове обладнання, але і подбати про їх монтаж, демонтаж, упаковку і завантаження. Ми зможемо підібрати оптимальне вантажне таксі.

Ми маємо достатньо досвіду у перевезенні стендів різних розмірів та видів, включаючи крихкі й великогабаритні конструкції.

Фахівці нашої компанії можуть розібрати та зібрати, якщо це необхідно, складні та важкі конструкції і упакувати в високоякісний пакувальний матеріал. Професіонали своєї справи організовують не тільки перевезення, а і гарантують збереження вашого вантажу.

Вартість послуги напряму залежить від таких факторів: обсяг вантажу, кількість співробітників, задіяних у виконанні замовлення, тип транспорту, дальність перевезення. У нас найвища якість обслуговування клієнтів та доступні ціни.

Як замовити послугу перевезення стендів від компанії "Абрикос" в Києві?

Вся необхідна інформація, а також контактні номери телефонів є на сайті нашої компанії. Зателефонуйте нашому менеджеру і вкажіть всі деталі вашого замовлення.

У разі потреби можете залишити заявку і оператор передзвонить Вам у зручний для Вас час. Будемо дуже раді співпраці з Вами! Чекаємо вашого дзвінка!


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50