066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення спортивного інвентаря

Перевезення спортивного інвентаря Перевезення спортивного інвентаря

Перевезення спортивного інвентаря

Майже кожен вид спорту має у своєму арсеналі певний пристрій, передбачений правилами змагання. Це може бути що завгодно, наприклад: різного роду гирі, колоди, шоломи, велосипеди, парашути, лижі і багато іншого.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Використання спортивного інвентарю вийшов далеко за межі тільки спортзалів і комплексів. Багато людей, стежать за своїм здоров'ям, займаються фітнесом і спортом. Тому в своїх будинках і квартирах встановлюють різного роду тренажери, облаштовують спортивний куточок для занять. Спортивний інвентар буває різної форми і розмірів. Це не має особливого значення до того моменту, поки не потрібно його перевозити.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Переваги перевезення спортивного інвентарю з компанією «Абрикос»

Якщо у Вас є особистий транспорт, а перевезти необхідно гирі або ковзани, то зробити це самостійно досить просто. Але коли це тренажер або щось значно більше, тоді впоратися власними силами дуже складно або практично неможливо. Саме тому краще звернутися за допомогою в компанію «Абрикос». Ми зможемо перевезти спортивний інвентар різного обсягу і ваги.

Наша команда багато років на ринку послуг займається перевезеннями спортивного інвентарю по Києву чи області. Клієнти довіряють нам такий доволі специфічний вид перевезення вантажу. Він вимагає певних знань, навичок і вмінь.

Перевезення тренажера Перевезення тренажера
Перевезення орбітреку Перевезення орбітреку
Всі послуги Всі послуги

Перед початком роботи ми оглядаємо предмет перевезення, визначаємо складність роботи. Якщо інвентар важкий, то використовуємо потрібне такелажне обладнання.

На сьогоднішній день спортивна індустрія дуже швидко розвивається, виробляючи нові моделі спортивний інвентарю. Наша компанія стежить за впровадженням таких нових моделей, вивчаючи інструкції щодо правильної доставки такого вантажу. Тому наші клієнти довіряють нашій команді. Високий професіоналізм співробітників гарантує якість та своєчасність виконання вашого завдання. Ми підходимо до кожного клієнта виключно в індивідуальному порядку.

Компанія «Абрикос» приймає замовлення на перевезення будь-якого спортивного інвентарю. Київ і область - наш пріоритет. У нас найнижчі ціни, проте висока якість обслуговування своїх клієнтів.

Як замовити послугу перевезення спортивного інвентарю в Києві?

На сайті вказані всі контактні номери телефонів. Зателефонувавши по одному з них, ви матимете можливість замовити не тільки послугу вантажоперевезення, а і, якщо це потрібно, вантажників для виконання завантажувальних робіт і пакувальний матеріал.

Можна просто залишити заявку на нашому сайті, тоді наші оператори зв'яжуться з Вами в зручний для Вас час. Ми працюємо без вихідних та святкових днів. Наша компанія готова до співпраці з Вами! Будемо дуже раді Вашому дзвінку!


2 відгуків клієнтів на сторінці: Перевезення спортивного інвентаря

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50