066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення сейфа

Перевезення сейфа Перевезення сейфа

Перевезення сейфа

Вантажне таксі "Абрикос" пропонує своїм замовникам таку специфічну послугу, як перевезення сейфів. Вони мають велику вагу та становлять особливу цінність для їх власників. Ми це враховуємо і пропонуємо перевезення за усіма правилами.

Особливості перевезення сейфа

Якщо вам потрібно перевезти сейф, просто зателефонуйте нам і залиште менеджеру заявку. Для виконання цих робіт у нас є все необхідне такелажне обладнання, тому перевезення ми виконуємо у короткі строки. Вам потрібно тільки звільнити вогнестійку шафу сейфа від вмісту, все інше ми зробимо самостійно.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Якщо сейф вбудований в стіну, ми також можемо виконати його демонтаж. У цих випадках розбирається цегляна кладка або розбивається бетонна стіна. Ці обставини необхідно враховувати, коли наважуєтеся вмонтувати сейф в стіну.
Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Нижче представлені тарифи, оцінивши їх ви можете розрахувати скільки коштуватиме послуга "перевезення сейфа".

Після демонтажу, сейф упаковується в термоусадочну плівку, яка захищає метал не тільки від подряпин, а й внутрішні механізми від пошкоджень. Замки у сейфів бувають ключові, електронні, кодові та біометричні. Найпростішим вважається перший вид - він закривається так само, як і звичайний замок дверей. Тому сейфи з такими замками найменш уразливі. А от три інших виду замків бояться ударів, вологи, вогню і з ними необхідно поводитися особливо обережно. Під час транспортування ми обов’язково враховуємо тип замку, кріплень і сам вид сейфа.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення вантажів Перевезення вантажів
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Коли сейф демонтовано і упаковано, його потрібно перенести в автомобіль. Вогнестійкі шафи можуть важити до декількох сотень кілограмів. Саме тому, щоб їх пересувати по підлозі і сходами, ми використовуємо спеціальні візки, рейки, стягнуті ремені. Яке саме такелажне обладнання буде використано, залежить від маси сейфа, поверховості та розташування приміщення. До речі, далеко не всі сейфи дозволено завантажувати в ліфт, тому часто їх необхідно спускати і піднімати по сходах.

Вибір автомобіля для перевезення сейфа

Для перевезення по Києву відмінно підійдуть автомобілі представлені нижче, їх найчастіше замовляють на подібні вантажні перевезення.

У вантажного таксі "Абрикос" великий парк автомобілів. Вибір машини залежить від маси та розмірів сейфа, а також від того, чи буде він перевозитися один або разом з іншими речами. Щоб вогнестійка шафа не постраждала, її закріплюють еластичними ременями, які знаходяться в кузові.

Ми намагаємося підібрати автомобіль, який максимально відповідає параметрам перевезення саме вашого вантажу. В ньому має розміститися сейф та інші речі і залишитися мінімум вільного місця. Чим менший автомобіль, тим дешевше обійдеться його оренда. Ми не тільки економимо ваш час, але й гроші.

Компанія "Абрикос" пропонує оперативне перевезення будь-яких сейфів по Києву та області. Наші клієнти знають, що всі роботи ми виконуємо чітко в строк. Як правило, наші співробітники розробляють індивідуальний маршрут для кожного клієнта і визначають час, у який транспортуванню не будуть заважати міські пробки. "Абрикос" пропонує не тільки якісне перевезення сейфів, але і демократичні ціни на цей вид послуг. Просто зателефонуйте нам, і ми організуємо швидке перевезення сейфа.


2 відгуків клієнтів на сторінці: Перевезення сейфа

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50