063-600-500-6 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 066-945-50-50
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення сантехніки

Перевезення сантехніки Перевезення сантехніки

Перевезення плитки та сантехніки

Ви плануєте ремонт у ванній кімнаті? Вантажне таксі "Абрикос" швидко доставити вашу сантехніку і кахельну плитку. Ми працюємо по Києву та області і гарантуємо повну безпеку крихкого вантажу. Кахель вважається одним з найбільш крихких оздоблювальних матеріалів.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Як ми перевозимо кахлі?
Невеликий удар і по глянцевій поверхні плитки може піти тріщина. Щоб захистити кахлі, на заводі його покривають спеціальним парафіновим шаром. Не забудьте перед початком укладання зняти парафін шпателем. Виконувати це потрібно акуратно, щоб не пошкодити поверхню плитки.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНИК»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"100120140180250від 80
"1 км/грн"6.006.507.508.5010.0-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Види транспортування плитки або сантехніки

На виробництві плитка збирається у картонні коробки і перекладається папером або картоном. Їх кількість в коробці залежить від виробників. Якщо ви закупили невелику партію плитки для ремонту у ванній, наші фахівці завантажать її вручну. Перед початком завантаження вони обов'язково перевіряють цілісність кожної упаковки. Низ коробки повинен бути проклеєний скотчем. Якщо ви переносите ящики самі, обов'язково тримайте їх знизу.

Якщо у вас масштабне будівництво, кахельна плитка закуповується і перевозиться в палетах на дерев'яних піддонах. Вони важать кілька центнерів, тому завантаження їх здійснюється тільки за допомогою кранів-маніпуляторів та іншого спеціального обладнання.

Перевезення ванни Перевезення ванни
Перевезення джакузі Перевезення джакузі
Перевезення скла / дзеркал Перевезення скла / дзеркал
Перевезення повітроводів Перевезення повітроводів
Перевезення труб Перевезення труб
Всі послуги Всі послуги

Нижче представлені тарифи, оцінивши їх ви можете розрахувати скільки коштуватиме послуга "перевезення сантехніки і плитки".

Вантажне таксі «Абрикос» перевезе будь-який обсяг кахлю:

Швидке перевезення сантехніки

Наша компанія пропонує вам перевезення будь-яких видів сантехніки:

Найкраще сантехніку транспортувати в заводській упаковці. Якщо ж вона відсутня, ми готові упакувати будь-який предмет самостійно. Для нас дуже важливо захистити сантехніку від будь-яких зовнішніх впливів. Адже навіть якщо ванна зроблена з металу, вона покрита глянцевим шаром фарби, який легко пошкодити.

Для перевезення по Києву відмінно підійдуть автомобілі представлені нижче, їх найчастіше замовляють на подібні вантажні перевезення.

По фаянсовим раковинам і унітазам навіть від невеликого удару може піти тріщина. Щоб цього уникнути, ми загортаємо сантехніку у пінопласт, а потім в картон і бульбашкову плівку. Найкраще, якщо крихкий предмет буде зафіксований в коробці з допомогою пінопласту або поролону. Кути повинні бути додатково захищено картоном, який закріплюється скотчем.

Панель управління, яка вбудована в ванну або душову кабіну, також закривають бульбашковою плівкою. Душова кабіна транспортується тільки в розібраному вигляді. Кожна деталь упаковується окремо і маркується. Таке маркування полегшує її збирання на новому місці.

Під процесі завантаження наші працівники суворо дотримуються правила техніки безпеки. Сантехніку заборонено кидати, а переносити її потрібно дуже обережно, бажано вдвох чи втрьох. Так само як і для перевезення плитки, кузов автомобіля закривають картоном, а вантаж фіксується еластичними ременями. Перевезення кахлю та сантехніки ми здійснюємо на автомобілях із закритим кузовом.


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Спешим за город со
скидкой 100 гривен!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50