066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення руберойду

Перевезення руберойду Перевезення руберойду

Перевезення руберойду

Один з найбільш важливих моментів будівництва будинку, звичайно, є зведення покрівлі. Від якості матеріалу, яким буде покритий дах, залежить наскільки затишно і комфортно у новому будинку. У цьому випадку не можна економити і потрібно купувати лише якісні матеріали. Одним з надійних і давно перевірених покрівельних матеріалів є руберойд.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Що таке руберойд?

Руберойд роблять зі спеціального щільного картону, який просочується бітумним розчином. Коли просочення висихає, на полотно кладуть ще один шар тугоплавкого бітуму, а зверху - захисне посипання. Під час виробництва бітумний розчин не застигає, а залишається гнучким і еластичним. Завдяки цьому руберойд легко скочується в рулони. Цей матеріал відрізняється чудовими тепло - і гідроізоляційними характеристиками, а також водонепроникністю.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Ширина такого рулону стандартна - 1 метр. Важить він від 25 до 28 кілограмів, а його площа може бути 10, 15, 25 квадратів. Вага рулону залежить від виду посипання (дрібно- і грубозерниста, луската, пилевидна), а, отже - від товщини шарів.

Вантаження руберойду

Виробник упаковує руберойд в рулони. Руберойд зберігається і транспортується тільки в такому вигляді - розвертати рулони під час завантаження і перевезення заборонено. У фургоні рулони ставлять вертикально в один або два ряду, а зверху, якщо висота кузова дозволяє, укладають ще ряд горизонтально.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Рулони руберойду можна вантажити в автомобіль вручну або за допомогою спеціальної техніки. Вручну рулони вантажаться по одному і в цьому завантаженні повинні брати участь, принаймні, дві людини - одному робітникові буде складно підняти вантаж масою 25 кілограмів.

Якщо є можливість залучити спецтехніку, то рулони руберойду треба упакувати на спеціальні піддони та закріпити. Потім кожна палета піднімається в кузов за допомогою навантажувача. Кузов автомобіля, який буде перевозити руберойд, повинен бути оснащений спеціальними кріпленнями і еластичними ременями. Ними потрібно добре закріпити рулони перед транспортуванням.

Незважаючи на свої високі експлуатаційні характеристики, завантаження руберойду необхідно проводити обережно. Його не можна кидати в кузов і скидати із машини. В іншому випадку рулони можуть отримати механічні пошкодження, що відобразиться на подальшій експлуатації - покрівля, покрита зіпсованим руберойдом, може протікати.

Вибір автомобіля для перевезення руберойду

Для транспортування руберойду підходить будь-який автомобіль необхідної вантажопідйомності. Головне, щоб кузов був критим - тільки в такому кузові можна транспортувати цей матеріал, особливо на далекі відстані.

Довжина кузова автомобіля не може бути коротшою довжини палет - це також потрібно враховувати при виборі автомобіля. Але руберойд є досить компактним матеріалом, тому якщо палети неможливо завантажити у вибраний автомобіль, їх можна розібрати і укласти рулони в кузов вручну.

Транспортування руберойду

При перевезенні необхідно дотримуватися певних правил, не робити крутих поворотів, ривків і різких гальмувань. Адже при необережному водінні автомобіль, кузов якого до верху завантажений руберойдом, може перевернутися.

Зберігання руберойду

Якщо руберойд не планують використовувати відразу після того, як він був привезений на місце будівництва, матеріал потрібно розмістити у сухому, критому приміщенні. Рулони слід розташовувати вертикально і розставляти по маркам. На складі руберойд можна зберігати 12 місяців. Через рік матеріал необхідно перевірити на відповідність прийнятим стандартам і у разі порушення цілісності полотна, руберойд не можна використовувати в будівництві.

Замовити перевезення руберойду та інших будівельних матеріалів ви можете зателефонувавши за одним з телефонів або залишивши онлайн заявку на зворотний дзвінок на нашому сайті.


2 відгуків клієнтів на сторінці: Перевезення руберойду

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50