066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення рекламної продукції

Перевезення рекламної продукції Перевезення рекламної продукції

Перевезення рекламної продукції

Щодня в нашому сучасному інформаційному просторі ми стикаємося з рекламою. За її допомогою проходить поширення різного роду інформації, щоб безпосередньо привернути увагу до того об'єкту, який рекламується. Метою такого засобу інформування є створення інтересу до тієї чи іншої продукції.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Перевезення рекламної продукції по Києву від компанії «Абрикос»

Реклама слугує методом популяризації різноманітних товарів та послуг. Виробництво будь-якої рекламної продукції щодня удосконалюється. Це робиться навмисно, щоб яскравою і незвичною рекламною заставкою привернути до себе увагу більшу кількість споживачів. Людина акцентує свою увагу на величезних полотнах у жвавих місцях. Зазвичай це величезні банери, які на перший погляд здаються нам достатньо міцними. Проте, вони, зазвичай з метою економії, зроблені із крихких матеріалів. Їх без наявності спеціальних кріплень і підставок не можливо перевезти на нове місце.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Коли ви працюєте в сфері реклами та у Вам необхідно перевести рекламну продукцію по Києву і області, то можете звертатися до нас.

Наша команда багато років на ринку займається перевезенням рекламної продукції та іншими доставками. Для нас абсолютно не важливо конструкцію якого розміру або форми вам потрібно перевезти, оскільки, транспортування рекламної продукції ми здійснюємо спеціальними пристосованими кріпленнями. Наші вантажники, за потребою, акуратно і дбайливо виконають завантаження і розвантаження.

Перевезення банера Перевезення банера
Перевезення вивісок Перевезення вивісок
Перевезення стендів Перевезення стендів
Всі послуги Всі послуги

Компанія Абрикос має свій власний автопарк. Нашими перевагами є наявність необхідної техніки, яка пристосована для перевезення нестандартних вантажів. Наші вантажні таксі щодня виконують перевезення рекламних щитів будь-який конструкції. Ми завжди готові до доставки нестандартних рекламних новинок.

Вся рекламна продукція доволі крихка і дуже делікатна. Саме тому, наші фахівці враховують всі ці особливості при завантаженні та перевезенні рекламної продукції. Якщо конструкції невеликого розміру, то для вантажоперевезення пропонуємо обрати малотоннажні Газелі, які істотно заощадять ваші кошти.

Як замовити послугу вантажоперевезення рекламної продукції в компанії «Абрикос»?

Ми маємо свій сайт, на якому вказані всі контактні телефони. Вам просто необхідно зателефонувати на один із номерів нашої компанії та вказати менеджерові всі деталі вашого замовлення. Ми здійснюємо вантажоперевезення рекламної продукції за найнижчими цінами і тішимо наших клієнтів високою якістю надання послуг.

Багаторічний досвід роботи на ринку послуг нашої команди дає можливість вирішити завдання будь-якої складності. Готові до співпраці з Вами! Чекаємо вашого дзвінка!


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50