066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення поліграфії

Перевезення поліграфії Перевезення поліграфії

Перевезення поліграфії

Виготовленням друкованої продукції: ділової, рекламної, пакувальної, книжкової, журнальної люди займаються досить давно. Сьогодні ми не можемо уявити собі свого життя без барвистих буклетів, журналів, книг, каталогів, афіш, календарів, а також бланків, цінників.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Поширення поліграфії є одним із популярних та важливих напрямків ринку вантажоперевезень. Як правило друкується вся продукція в друкарні, а потім доставляється по різними точками Києва чи країни.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Послугами доставки поліграфії займається багато компаній, які мають для цього відповідні вантажні таксі. Вони повинні бути закритими, щоб у кузов не потрапляв пил, бруд та волога.

Саме такі вантажні автомобілі є в нашій компанії "Абрикос". Якщо Вам необхідно перевезти поліграфію по Києву, звертайтеся до наших послуг і ми організуємо перевезення на найвищому рівні.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Переваги перевезення поліграфії з компанією «Абрикос»

Наша команда може перевезти як одну партію друкованої продукції так і стати постійним виконавцем будь-яких вантажоперевезень видавництва чи друкарні.

Ми маємо власний великий автопарк. В ньому є вантажні таксі з різним об'ємом кузова і вантажопідйомністю. Виконуємо як заплановані, так і термінові замовлення. Завантаження поліграфії потребує особливої уваги, тому що папір легко можна пошкодити. Для виконання цієї роботи потрібні кваліфіковані вантажники які працюють в нашій компанії.

Для надійної фіксації вантажу в кузові автомобіля наші співробітники використовують спеціальні ремені і стрічки. Нашим замовникам не потрібно турбуватися про надійність і акуратність доставки вантажу. Вантажники завжди відповідально ставляться до виконання своєї роботи, розуміють цінність вашого вантажу.

До кожного клієнта ми підходимо індивідуально, враховуючи всі побажання і вимоги замовників. Якщо обсяг вантажу невеликий, то для вантажоперевезення ми пропонуємо малотоннажні Газелі. Це допоможе істотно зекономити кошти нашим клієнтам. Ми дуже цінуємо співпрацю зі своїми замовниками, завжди пропонуємо тільки максимально вигідні умови вантажоперевезення.

Як замовити перевезення поліграфії від компанії «Абрикос»?

На сайті нашої компанії є контактні номери телефонів за якими ви можете зателефонувати, щоб оформити замовлення. А також можна залишити заявку, тоді наші співробітники зателефонують Вам у зручний час, щоб уточнити деталі замовлення.

Досвід команди "Абрикос" дає можливість вирішувати завдання будь-якої складності. Чекаємо вашого дзвінка!


0 відгуків клієнтів на сторінці: Перевезення поліграфії

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50