066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення бетонних плит

Перевезення бетонних плит

При зведенні житлових будівель, промислових об'єктів та інших споруд, активно використовуються бетонні панелі і плити. Саме з них роблять перекриття між поверхами, несучі та зовнішні стіни, ними ж зміцнюють тунелі, канали та теплові траси. Плити і панелі мають значні габарити, велику масу і доставляються на місце будівництва тільки спеціальним вантажним транспортом.

Як потрібно перевозити бетонні плити і панелі: поради та рекомендації

Бетонні плити, як випливає з назви, виготовляються з бетону і залізних арматур. Всередині них роблять спеціальні порожнечі, для того, щоб посилити тепло - і шумоізоляцію. Також, наявність пустот в плиті дозволяє зменшити її масу і силу, з якою вона буде тиснути на інші елементи будівлі.

Категорія
тарифу
1 год по
місту
(грн)
1 км за
містом
(грн)
Макс.
довжина
кузова
Макс.
об'єм
кузова
Всі форми
оплати
-
"Бус-пікап"1109.02.03так
"Бус-міні"1309.52.45так
"Бус-стандарт"16010.03.09так
"Бус-максі"19010.53.611так
"Газель-3метри"1809.53.010так
"Газель-4метри"20010.04.014так
"Газель-Максі"22010.54.016так
"Газель-Гіпер"24011.04.218так
"3-тонник"розрахунокрозрахунок5.025так
"5-тонник"розрахунокрозрахунок6.036так
"7-тонник"розрахунокрозрахунок7.040так
"10-тонник"розрахунокрозрахунок7.545так

Розміри бетонних плит і панелей

Стандартна довжина плити - 2480 мм, але випускаються також і довжиною 4180 мм. Ширина плит теж буває різна - від 1 до 1,5 метрів. Важить такий виріб більше сотні кілограмів. Бетонні панелі також виготовляються з залізних арматур і бетону, і іноді всередині прокладаються теплоізоляційним матеріалом. Ці панелі використовуються для установки зовнішніх і несучих стін будівель. Залежно від призначення, панелі бувають різних розмірів. Але будь-яка бетонна панель - це великогабаритна конструкція, довжина і ширина якої може досягати декількох метрів, а маса - більше тонни.

Упаковка і завантаження залізобетонних конструкцій

Бетонні панелі та плити на виробництві упаковуються в спеціальну термоусадочну плівку, що захищає під час перевезення їх від опадів, пилу і бруду. Залежно від розмірів, панелі і плити можуть бути упаковані по декілька штук. Плівку не рекомендується знімати до початку будівництва - вона захищає бетон і продовжує термін його служби.

Зазвичай залізобетонні конструкції укладаються на спеціальні піддони, наявність яких полегшує процес завантаження. Під час вантажно-розвантажувальних робіт повинні обов’язково використовуватися залізні монтажні петлі плит, причому трос з кріпленнями підйомного крана повинен протягуватися тільки в усі чотири петлі.

Завантаження плит і панелей проводиться на чистому, просторому майданчику. Перед початком експлуатації перевіряється надійність ґрунту під нею. Земля не повинна просідати і підмиватися ґрунтовими водами - вона може просто не витримати маси плит і техніки яка з нею працює.

Завантаження плит здійснюється підйомними кранами - маніпуляторами. Всі, хто знаходиться на майданчику в цей час, повинні дотримуватися правил безпеки і обов'язково бути в касках. Нагадаємо, що вага однієї конструкції - більше тонни!

Перевезення плит, панелей та бетонних кілець

Транспортувати плити можна різними вантажними автомобілями. Плити, на будь-які відстані, перевозяться тільки в машинах з відкритим кузовом - в закритий кузов вантаж такої маси покласти неможливо.

Панелі та плити транспортуються тільки в горизонтальному положенні і укладаються одна на одну - не більше чотирьох штук! Плита не повинна бути довшою за кузов - задній борт при транспортуванні повинен бути закритий.

[topavto]

Незважаючи на високу міцність бетону, при неакуратному перевезенні, частина плити може відколотися або по ній піде тріщина або оголиться арматура. Щоб цього не сталося, між плитами кладуться дерев'яні бруски шириною 25 мм, а зверху на штабель - кілька бетонних блоків. Для додаткової безпеки штабель додатково закріплюється залізними тросами. Вони утримуватимуть вантаж і не дозволяють плитам розгойдуватися під час руху.

Перевезення плит здійснюється на невеликій швидкості. По-перше, цей вантаж становить велику небезпеку для інших учасників руху. А по-друге, будь-яке пошкодження плити може поставити під загрозу надійність споруджуваного об'єкту. Якщо в роботі буде використана така деформована плита, дорожне полотно може просісти, а по будинку - піти тріщина. Тому з особливою увагою потрібно вибирати компанію, яка буде здійснювати доставку плит.

Замовити послугу перевезення бетонних плит ви можете зателефонувавши за одним з телефонів або залишивши онлайн заявку на зворотний дзвінок на сайті.

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50