066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення плінтусів

Перевезення плінтусів Перевезення плінтусів

Перевезення плінтусів

Завершальним елементом будь-якого ремонту є монтаж плінтусів в кімнаті. Саме завдяки плінтусам, інтер'єр вважається завершеним та цілісним. Але перш, ніж прибити або приклеїти плінтуси, їх потрібно привезти до місця ремонту. Так як плінтус є довгомірним великогабаритним вантажем, без залучення спеціального автомобіля з кузовом потрібної довжини, перевозити його не так просто.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Упаковка плінтуса?

Сьогодні існує кілька видів плінтусів: дерев'яні, з пластику та шпону, ламіновані та гнучкі. Довжина стандартного плінтуса зазвичай 2500 мм.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Для зручності транспортування плінтус обов'язково упаковується. Для цього він збирається по 20-30 штук і за допомогою спеціального обладнання обертається в термоусадочну плівку. Така плівка достатньо міцна, вона захищає матеріал від подряпин, бруду, пилу і вологи. Особливо це важливо в тому випадку, якщо плінтус перевозиться в автомобілі з відкритим кузовом. Перед тим, як плінтус буде обгорнуто плівкою, в упаковку кладуться рейки або дерев'яні бруски. Це додатково захищає плінтус від пошкоджень та деформацій під час вантажно-розвантажувальних робіт.

Завантаження та перевезення плінтуса

Завантаження пачок плінтуса в автомобіль зазвичай здійснюється вручну. Вони мають невелику вагу, тому з такою роботою можна впоратися удвох. Для прискорення процесу, особливо якщо потрібно завантажити великий обсяг вантажу, використовують навантажувачі та навіть підйомний кран. Навантажувач може покласти в кузов кілька упаковок, не зв'язаних одна з одною. Якщо ж ви плануєте залучити кран, то перед початком завантаження, кілька десятків пачок потрібно обов'язково перев'язати поліуретановими ременями.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Завантаження і розвантаження такого вантажу необхідно виконувати дуже обережно. Звичайно, плінтус - це не керамічна плитка, яка може розколотися від невеликого удару. При завантаженні упаковки не можна згинати і кидати - від цього плінтус може тріснути і деформуватися. Від механічних пошкоджень, на ламінованому і пластиковому плінтусі можуть з'явитися подряпини, які прибрати буде неможливо.

Упаковки з плінтусом перевозяться в кузові горизонтально. Вони складаються одна на іншу в кілька рядів і перетягуються фіксуючими ременями. Для надійності під крайню пачку можна підставити дерев'яні бруски. Якщо плінтус перевозиться у відкритому кузові, його краще накрити тканиною або брезентом, щоб захистити від дощу і пилу.

Для перевезення плінтуса підійде будь-який вантажний автомобіль, у який поміститься такий плінтус. Головне, щоб кузов був оснащений необхідним фіксуючими пристроями для перевезення довгомірних вантажів. Плінтус ні в якому разі не повинен виходити за межі кузова.

Самостійне перевезення плінтуса

Перевозити плінтус самостійно без використання вантажного автомобіля - досить ризикована справа. Деякі возять плінтус у громадському транспорті. Теоретично можна увійти в автобус з упаковкою плінтуса, довжиною 2,5 метра. Але, на практиці, ви доставите масу незручностей іншим пасажирам, і якщо будете їхати в годину-пік, то в тисняві можете просто зламати плінтус.

Для перевезення плінтуса іноді використовують легкові автомобілі. Найприйнятніший варіант - скласти в салоні задні і переднє пасажирські сидіння й везти вантаж у такому положені. Якщо це не виходить, не потрібно класти плінтус на багажник, чи просто прив'язувати на дах - за таке транспортування плінтуса вас можуть оштрафувати.

Щоб позбавити себе від непотрібних проблем і труднощів, довірте перевезення плінтуса вантажному таксі Абрикос, ми доставимо ваш вантаж в строк цілим та неушкодженим.


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50