066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення палет, піддонів

Перевезення палет Перевезення палет

Перевезення палетів (піддонів)

Перевезення палетів є одним з найбільш зручних варіантів перевезення вантажів, який дозволяє значно знизити час на завантаження чи розвантаження, особливо за наявності проміжних зупинок. Вони транспортуються в основному за допомогою великовантажних критих причепів з тягачем. Однак такі перевезення можливо здійснювати і в автомобілях з бортовим завантаженням, а також тентованих Газелях і мікроавтобусах.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

При цьому варто звернути увагу на те, що перевезення палетів вимагає суворого дотримання необхідних правил у процесі підготовки до транспортування. По-перше, потрібно звільнити кузов від зайвих предметів, тому, що палети повинні знаходитися на однаковому рівні. По-друге, вантаж, необхідно закріплювати дуже міцно та надійно. Щоб виконати це якісно застосовують стрейч – плівку, або кріпильну стрічку, виготовлену з пластику, рідше використовують металеву.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Перевезення палетів може виконуватися і у двоярусному варіанті. У такому разі між ярусами кладуть листи ОСБ, ДВП або просто підвищеної щільності картон. Кузов потрібно завантажувати повністю, не допускати пустот між палетами - це забезпечить їм додаткову стійкість.

При одноярусному розташуванні вантажу необхідно залишати прохід між рядами. При неповному завантаженні кузова, важливим є стійкість палет, яка залежить від їх правильної розстановки. В такому разі використовують троси, або спеціальні розпірки.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення вантажів Перевезення вантажів
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Перевезення палетів додатково супроводжується вантажно-розвантажувальними роботами, які на великих складах проводяться з допомогою навантажувальної рампи. Якщо розвантаження чи завантаження необхідно провести поза складом, або за відсутності навантажувальної рампи використовують гідроборт середньотонажного вантажного автомобіля, який може опускатися до рівня підлоги чи асфальту.

Деякі клієнти думають, що перевезити палети дуже дорого та не вигідно, оскільки вони займають значну вагу і тим самими зменшують корисну площу в кузові авто. Але на практиці, це навпаки дуже ефективний та економний спосіб перевезення вантажів.

Наша компанія допоможе знизити вартість транспортування вантажу на палетах. Це можливо за рахунок використання не спеціально обладнаних вантажівок з гідроборт, а Газелей і мікроавтобусів, послуги яких стоять на порядок дешевше. Такий варіант зручний, якщо на місці завантаження і розвантаження присутні вантажопідйомник або рампа. Зателефонуйте до нашої компанії, і ми підберемо вам необхідний транспорт для перевезення палет.


0 відгуків клієнтів на сторінці: Перевезення палет

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50