066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення ондуліна

Перевезення ондуліна Перевезення ондуліна

Перевезення ондуліна

В сучасному будівництві активно застосовується такий вид покрівельного матеріалу як ондулін. Він має хвилеподібну форму і не містить у своєму складі не містить шкідливого азбесту. Зазвичай ондулін випускається в листах, довжиною 2 метри, шириною - 950 сантиметрів, висотою - 3 мм.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Ондулін став популярнішим ще в 50-х роках в Європі. Його виробляють з органічних речовин, пропитують бітумом і фарбують в різні кольори. Ондулін доступний, легкий, довговічний, міцний, екологічний і дуже універсальний матеріал. Ним криють дахи, облицьовують будь-які поверхні і роблять паркани.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Правила перевозки ондуліна

Однією з головних переваг ондуліна - це невелика вага. Тому, щоб перевезти велику партію, не потрібно замовляти вантажівку - досить автомобіля, масою 3,5 тонни. Адже один лист ондуліну важить у 4 рази менше, ніж такий же лист шиферу - всього 6,5 кг! Тому його не тільки легко вантажити в автомобіль, але і дуже просто підняти на дах будинку.

Головне, щоб поверхню кузова була без вм'ятин і рельєфу. Навіть якщо поверхня кузова здається рівною, перед транспортуванням краще на дно покласти цільний лист фанери, або іншого щільного матеріалу.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Для транспортування у кузові ондулін потрібно добре його закріпити. Краще листи скріпити в пачки за допомогою мотузок або джгутів. Також, щоб захистити матеріал від бруду і пилу, його варто закрити плівкою. Великі обсяги ондуліна обов'язково потрібно перевозити на палетах, які встановлюють в один ярус і міцно фіксуються.

Якщо ондулін перевозиться не по місту, а в інший населений пункт, кузов автомобіля повинен бути закритий! Для завантаження і вивантаження ондуліна обов'язково потрібно просторий майданчик, а також приміщення для зберігання.

Перевезення ондуліна на Газелі

Якщо габарити дозволяють, ондулін можна перевозити на невеликому вантажному автомобілі типу Газель або на авто з подібними габаритами. Залежно від конкретного автомобіля визначається обсяг завантаження ондуліна. Не варто економити на габаритах автомобіля. Листи ондуліна досить легко гнуться і під час перевезення можуть деформуватися, і надалі з ними буде складно працювати.

Як не можна перевозити ондулін?

Починаючи ремонт, багато хто намагається заощадити. І якщо не вдається купити дешеві будівельні матеріали, економлять на їх транспортуванні. Будь-які будівельні матеріали потрібно перевозити тільки відповідно до правил дорожнього руху і правил перевезень вантажів автомобільним транспортами та внутрішніх інструкцій транспортних підприємств.

Під час перевезення ондуліна не можна їхати більш ніж 60 км/год. У великого листа дуже велика парусність, і на високій швидкості його може просто здути і кинути на інші автомобілі.

Замовляйте перевезення ондуліна в компанії Абрикос. Наші фахівці знають всі особливості перевезення будівельних матеріалів і з радістю допоможуть Вам. Для замовлення вам достатньо зателефонувати в нашу компанії, або залишити заявку на зворотний дзвінок.


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50