066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Офісний переїзд

Офісний переїзд Офісний переїзд

Перевезення офісу

Однією з популярних послуг, що надає вантажне таксі "Абрикос", є перевезення офісу. У Києві та області фірми відкриваються, розширюються або, навпаки, скорочують штат. У будь-якому з цих випадків компанія переїжджає на нове місце. Якщо вам теж необхідний офісний переїзд, рекомендуємо звернутися до нас.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Перевезення офісу у вихідні

Керівники фірм турбуються про те, щоб переїзд не позначився на роботі фірми. Ми це розуміємо, і тому пропонуємо нашим клієнтам проводити офісний переїзд у святкові або вихідні дні. Це дозволяє компанії не випадати із робочого графіка і не нести збитки.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО ОРГАНІЗАЦІЮ ПЕРЕЇЗДУОфісу, Складу, Банку, Магазину, Ресторану:
* Виклик оцінювача - 100 грн (при замовленні переїзду безкоштовно)
* ВСІ ВИДИ ОПЛАТ
* Послуги професійних ВАНТАЖНИКІВ:
- збірка/розбирання меблів
- спуск/підйом по поверхах
* Пакувальні матеріали (коробки, стрейч, скотч і т.д.)
* Великий автопарк: 8-60 кубів (от 1 до 10 тон + гідроборт)

Підготовка до переїзду

Перед початком офісного переїзду, ми нашим клієнтам рекомендуємо визначитися: чи всі роботи вони довірять мувінговій компанії або щось буде виконано силами працівників. Наприклад, можна самостійно упакувати меблі, техніку й документи.

Міні-переїзд Міні-переїзд
Квартирний переїзд Квартирний переїзд
Дачний переїзд Дачний переїзд
Промисловий переїзд Промисловий переїзд
Переїзд складу Переїзд складу
Всі послуги Всі послуги

Нижче представлені докладні тарифи, оцінивши їх ви можете підрахувати скільки коштуватиме послуга "перевезення офісу". Щоб нічого не загубилося при переїзду, кожну коробку потрібно маркувати.

Зазвичай на неї пишуть відділ або прізвище власника. Великогабаритні меблі рекомендується розібрати - так вона займає в кузові менше місця і не отримує ушкоджень при транспортуванні. Тумби, стільці та інші невеликі предмети меблів перевозяться в зібраному вигляді. Особливо ретельно потрібно готувати до перевезення офісну техніку.

Її упаковують в "рідні" коробки. Якщо їх немає - в картон, пінопласт і бульбашкову плівку. Ксерокси та принтери заборонено перевертати і класти на бік - чорнило або порошок можуть залити систему і пошкодити пристрій.

Для перевезення по Києву відмінно підійдуть автомобілі представлені нижче, їх найчастіше замовляють на подібні вантажні перевезення.

Організувати трансфер вашого офісу може наша компанія. Ми готові надати всі необхідні пакувальні матеріали і такелажні пристрої для навантаження сейфів, терміналів й інших тяжких предметів. Наші вантажники знають, як правильно підготувати до переїзду будь-який вид техніки та меблів. Всі роботи ними виконуються швидко і якісно. Тому ми надаємо нашим клієнтам абсолютну безпеку вантажів при офісному переїзді.

Офісний переїзд по Києву з вантажним таксі Абрикос

Якщо вам доведеться переїзд офісу, зателефонуйте до вантажне таксі "Абрикос". Менеджери фірми допоможуть вирішити всі нюанси. Ви можете одразу домовитися, в яких послугах, вам знадобляться: демонтаж і упаковка речей, навантаження і розвантаження, перевезення.

Якщо відразу в усіх, то це буде "офісний переїзд під ключ". Залежно від кількості та обсягу речей, наші менеджери підбирають оптимальний автомобіль. Адже що менша вантажопідйомність автомобіля, тим дешевше обходиться його оренда. У фірми "Абрикос" великий автопарк, у якому ми зможемо підібрати вантажівка саме для вашого переїзду.

Ha офісному переїзді не варто економити. Адже від професіоналізму вантажників і водіїв, від стану автомобілів залежить безпосередньо працездатність фірми. Поломка техніки при переїзді або втрата важливих документів може негативно позначитися на роботі вашої компанії. Якщо ви не хочете таких неприємностей, Довірте свій переїзд вантажному таксі "Абрикос". Ми пропонуємо дуже демократичні ціни та високу якість послуг.


4 відгуків клієнтів на сторінці: Офісний переїзд

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50