066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення морозильної камери

Перевезення морозильної камери Перевезення морозильної камери

Перевезення морозильної камери

Під час ремонту, переїзду, або просто покупки таких життєво важливих складових кухні, як холодильник, або морозильна камера, ми замислюємося про правильність їх перевезення. Така необхідно та дорога техніка вимагає дбайливого ставлення при її переміщенні. Тому потрібно з великою відповідальністю ставитися до перевезення такого обладнання.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Як же правильно здійснювати доставку такої побутової техніки: у вертикальному, горизонтальному положенні, або на боці? Це питання досить важливе, оскільки така техніка може пошкодитися у процесі транспортування.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Перевезення морозильної камери бажано довірити професіоналам. Досвідчені вантажники зможуть доставити техніку у відповідності з правилами і нормами безпеки. Їх слід обов’язково враховувати, для уникнення пошкодження вантажу. Якщо ви бажаєте перевести морозильну камеру самостійно то треба знати ряд особливостей щодо її перевезення.

Самостійно перевезти морозильну камеру по Києву

Спочатку морозильну камеру необхідно відключити від живлення, а шнур добре зафіксувати. Камери розморозити, вимити та ретельно упакувати, щоб уникнути потрапляння бруду, запобігти появі подряпин. Слід пам'ятати, що самостійно здійснити завантаження морозильної камери, без сторонньої допомоги, складно. Тому, щоб не витрачати сил і часу дарма, простіше звернутися за послугою до професіоналів, наприклад, у компанію "Абрикос".

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення вантажів Перевезення вантажів
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Чому перевезення морозильної камери по Києву варто довірити вантажному таксі "Абрикос"?

Наша компанія багато років працює на ринку вантажоперевезень по Києву та області. Ми точно знаємо, як правильно здійснити перевезення побутової техніки будь-якої марки. З технічної точки зору більшість морозильних камер необхідно перевозити тільки у вертикальному положенні.

Наші фахівці виконають упакування вашої техніки високоякісним пакувальним матеріалом, знесення її по cходам, завантаження в авто, транспортування та розвантаження на місці призначення. Після доставки ви зможете знову насолоджуватися всіма перевагами морозильної камери на новому місці.
Будьте впевнені, наші фахівці знають всі тонкощі перевезення в Києві.

Як з нами зв'язатися?

На нашому сайті вказані всі контактні номери телефонів, по яких ви можете зв'язатися з нами, щоб замовити послугу вантажоперевезення Газеллю в Києві.

Також ви можете залишити заявку на сайті компанії і наші оператори зв'яжуться з Вами в зручний для Вас час. Перевезення морозильної камери з нашою компанією вигідно і надійно. Чекаємо вашого дзвінка!


2 відгуків клієнтів на сторінці: Перевезення морозильної камери

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50