грузовое такси Абрикос

Перевезення металевих виробів

Перевезення металевих виробів

Однією з популярних і найбільш затребуваних послуг, що надаються компанією "Абрикос", є перевезення металевих виробів. Металопрокат використовується на всіх етапах будівництва. Тому дуже важливо, щоб він доставлявся на об'єкт строго за графіком. Наше вантажне таксі готове виконати перевезення будь-яких металевих виробів з дотриманням всіх правил безпеки.

Нижче представлені тарифи, оцінивши їх ви можете розрахувати скільки коштуватиме послуга "перевезення металевих виробів".

КАТЕГОРІЯ
ТАРИФУ
1 час по
Києву
(грн)
1 км ➦ за
Київом
(грн)
Макс.
довжина
кузова
Макс.
об'єм
кузова
«МІНІ»
ЗАМОВИТИ
110 6,50 2,4 м. 5 м³
«СТАНДАРТ»
ЗАМОВИТИ
120 6,50 3,0 м. 10 м³
«ГАЗЕЛЬ-3М»
ЗАМОВИТИ
140 7,00 3,0 м. 9 м³
«МАКСІ»
ЗАМОВИТИ
150 7,00 4,0 м. 13 м³
«ГАЗЕЛЬ-4М»
ЗАМОВИТИ
170 7,50 4,0 м. 14 м³
«ГІПЕР»
ЗАМОВИТИ
190 8,00 4,0 м. 18 м³
«3-ТОННИК»
ЗАМОВИТИ
220 8,50 4,2 м. 20 м³
«5-ТОННИК»
ЗАМОВИТИ
390 15,0 6,0 м. 36 м³
«Вантажник»
ЗАМОВИТИ
80 80
грн/год
- -
«+»
Безготівковий
розрахунок
Оплата на
карту
Виклик
оцінювача
Послуга
експедитора

Вибір автомобіля

1. Для перевезення труб довжиною від 7 до 18 метрів варто використовувати довгомірний автотранспорт з відкидними бортами. В такому кузові труби обов'язково закріплюються за допомогою куточків і металевих ланцюгів.

2. Для перевезення виробів меншого розміру підійдуть вантажні "Газелі" і автомобілі інших марок. Головне, щоб вони мали необхідну вантажопідйомність.

Вибором автомобіля для перевезення конкретних металевих виробів займаються наші менеджери. Ідеальним варіантом стане машина, що має вантажопідйомність до 25 тонн і довжину кузова 12 метрів. Якщо ж доставка металопрокату здійснюється в межах міста, якщо відсутній нормальний під'їзд до об'єкту, та немає місця для розвороту великовантажного автомобіля, ми використовуємо для транспортування автомобілі з 6-ти метровим кузовом, відкидними бортами, а також ті, які оснащені краном-маніпулятором.

Наші автомобілі, які виконують доставку великих обсягів вантажу, оснащені антиковзаючими пристроями. Це актуально в місцевості із нерівним рельєфом.

Для перевезення по Києву відмінно підійдуть автомобілі представлені нижче, їх найчастіше замовляють на подібні вантажні перевезення.

Тарифи на автомобіль вказані з урахуванням пробігу автомобіля до п'яти кілометрів по Києву. Якщо тривалість маршруту перевищує яку, зверніться до оператора мобільного і він із задоволенням вас проконсультує по вашому тарифу.

МІНІ-БУС (2)

110
110
6,5
0,8 т.
5-6 м³
ЗАМОВИТИ

БУС-СТАНДАРТ (3)

120
120
6,5
1,5 т.
10-11 м³
ЗАМОВИТИ

ГАЗЕЛЬ-СТАНДАРТ (2)

140
140
7,0
1,5 т.
9-12 м³
ЗАМОВИТИ

Захист вантажу

Наше завдання не тільки швидко перевезти вантаж, але і доставити його в цілим та неушкодженим. Метал, за звичай, не такий крихкий вантаж, як кахель або скло. Але існують правила транспортування, порушення яких може привезти до деформації металевих виробів. Гофровані і оцинковані листи краще перевозити в будь-якому вантажному автомобілі на дерев'яних піддонах. На піддони вкладаються листи і фіксуються еластичними стрічками. Загальна вага листів не повинна перевищувати 5 тонн, а вони самі не повинні виходити за межі кузова.

На короткі відстані вироби з металу дозволяється перевозити у відкритому кузові. Якщо ж відстань понад 200 км, використовують тільки автомобілі із закритим кузовом. В іншому випадку волога може зібратися на металі, що незабаром призведе до корозії.

Для додаткового захисту металеві вироби закривають щільним поліетиленом або бульбашковою плівкою. Якщо вироби знаходяться в заводській упаковці, ми стежимо за тим, щоб вона не була порушена. Упаковку рекомендується знімати тільки перед початком будівельних робіт.

Перевозка труб
Послуга: Перевезення труб
Перевезення труб

Однією з популярних і найбільш затребуваних послуг, що надаються компанією «Абрикос», є перевезення металевих виробів. Металопрокат використовується на всіх етапах будівництва. Тому дуже важливо, щоб він доставлявся на об’єкт строго…


Перевозка металлического гаража
Послуга: Перевезення металевого гаража
Перевезення металевого гаража

Однією з популярних і найбільш затребуваних послуг, що надаються компанією «Абрикос», є перевезення металевих виробів. Металопрокат використовується на всіх етапах будівництва. Тому дуже важливо, щоб він доставлявся на об’єкт строго…


Для завантаження і перевезення металевих виробів вантажне таксі «Абрикос» має значний автопарк і спеціальне обладнання. Ми прагнемо зекономити ваші гроші, тому обираємо вантажівку оптимальних розмірів. Нас не лякають погані дороги і відсутність під'їзду до вашого об'єкту - ми доставляємо всі види металевих виробів по місту Києву і області. У нашої компанії працюють досвідчені вантажники і водії, тому ми гарантуємо абсолютну безпечність вашого вантажу.

(044) 222-97-97
(066) 945-50-50
(068) 045-50-50
(093) 045-50-50

Скільки коштує ваш замовлення?

Итого 0 грн.
Потрібна машина Авто
, на
годинч.
Їхати за Київ на відстань
км.,
І ще
вантажників, на
годинч.

Як з вами зв'язатись?

Всього 0 грн.