066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення металевих виробів

Перевезення металевих виробів Перевезення металевих виробів

Перевезення металевих виробів

Однією з популярних і найбільш затребуваних послуг, що надаються компанією "Абрикос", є перевезення металевих виробів. Металопрокат використовується на всіх етапах будівництва. Тому дуже важливо, щоб він доставлявся на об'єкт строго за графіком. Наше вантажне таксі готове виконати перевезення будь-яких металевих виробів з дотриманням всіх правил безпеки.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Нижче представлені тарифи, оцінивши їх ви можете розрахувати скільки коштуватиме послуга "перевезення металевих виробів".

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Вибір автомобіля

1. Для перевезення труб довжиною від 7 до 18 метрів варто використовувати довгомірний автотранспорт з відкидними бортами. В такому кузові труби обов'язково закріплюються за допомогою куточків і металевих ланцюгів.

2. Для перевезення виробів меншого розміру підійдуть вантажні "Газелі" і автомобілі інших марок. Головне, щоб вони мали необхідну вантажопідйомність.

Вибором автомобіля для перевезення конкретних металевих виробів займаються наші менеджери. Ідеальним варіантом стане машина, що має вантажопідйомність до 25 тонн і довжину кузова 12 метрів. Якщо ж доставка металопрокату здійснюється в межах міста, якщо відсутній нормальний під'їзд до об'єкту, та немає місця для розвороту великовантажного автомобіля, ми використовуємо для транспортування автомобілі з 6-ти метровим кузовом, відкидними бортами, а також ті, які оснащені краном-маніпулятором.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення вантажів Перевезення вантажів
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Наші автомобілі, які виконують доставку великих обсягів вантажу, оснащені антиковзаючими пристроями. Це актуально в місцевості із нерівним рельєфом.

Для перевезення по Києву відмінно підійдуть автомобілі представлені нижче, їх найчастіше замовляють на подібні вантажні перевезення.

Захист вантажу

Наше завдання не тільки швидко перевезти вантаж, але і доставити його в цілим та неушкодженим. Метал, за звичай, не такий крихкий вантаж, як кахель або скло. Але існують правила транспортування, порушення яких може привезти до деформації металевих виробів. Гофровані і оцинковані листи краще перевозити в будь-якому вантажному автомобілі на дерев'яних піддонах. На піддони вкладаються листи і фіксуються еластичними стрічками. Загальна вага листів не повинна перевищувати 5 тонн, а вони самі не повинні виходити за межі кузова.

На короткі відстані вироби з металу дозволяється перевозити у відкритому кузові. Якщо ж відстань понад 200 км, використовують тільки автомобілі із закритим кузовом. В іншому випадку волога може зібратися на металі, що незабаром призведе до корозії.

Для додаткового захисту металеві вироби закривають щільним поліетиленом або бульбашковою плівкою. Якщо вироби знаходяться в заводській упаковці, ми стежимо за тим, щоб вона не була порушена. Упаковку рекомендується знімати тільки перед початком будівельних робіт.

Для завантаження і перевезення металевих виробів вантажне таксі «Абрикос» має значний автопарк і спеціальне обладнання. Ми прагнемо зекономити ваші гроші, тому обираємо вантажівку оптимальних розмірів. Нас не лякають погані дороги і відсутність під'їзду до вашого об'єкту - ми доставляємо всі види металевих виробів по місту Києву і області. У нашої компанії працюють досвідчені вантажники і водії, тому ми гарантуємо абсолютну безпечність вашого вантажу.


0 відгуків клієнтів на сторінці: Перевезення металевих виробів

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50