066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення меблевих фасадів

Перевезення меблевих фасадів Перевезення меблевих фасадів

Перевезення меблевих фасадів

Транспортування не "любить" жоден з предметів меблів. Адже якщо їх погано упакувати, під час перевезення на глянцевій поверхні можуть залишитися подряпини і відколи, а внутрішні деталі зламаються або деформуються. Щоб цього не сталося, кожну деталь потрібно ретельно упаковувати. Особливо це важливо при транспортуванні меблевих фасадів.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Особливості перевезення меблевих фасадів

Фасад - це лицьовий бік шафи, кухонного гарнітура і будь-якого іншого предмета меблів. Вони можуть бути зроблені з натурального дерева, пластику або МДФ, покритого плівкою ПВХ або емаллю. Фасад є одним з найдорожчих елементів будь-яких меблів, тому за ним потрібно правильно доглядати і перевозити особливо обережно.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Вантажне таксі "Абрикос" успішно виконує меблеві перевезення і може швидко та якісно перевезти будь-які меблеві фасади.

У разі потреби наші робочі можуть також підготувати фасади до транспортування. Залежно від розмірів вони повинні транспортуватися по декілька штук. Їх складаються стопкою, а між ними прокладається стрейч плівка чи тонкий поролон. Потім стопку загортають у щільний картон, або декілька шарів обгорткового паперу.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Попередньо до країв стопки прикріплюється пінопласт, який добре захищає емаль фасадів від відколів та інших ушкоджень, верхній шар паперу закріплюється скотчем. Якщо ви будете виконувати цю роботу самостійно, кладіть фасади лицьовою стороною всередину один до одного.

Для додаткової безпеки їх також можна загорнути в бульбашкову плівку. Сьогодні це вважається одним із найнадійніших видів упаковки. Наша компанія надає всі види матеріалі для упакування вантажів.

Перед тим, як упаковувати фасади, їх необхідно протерти сухою ганчіркою від пилу. Якщо цього не зробити під час перевезення найдрібніші частки можуть залишити на поверхні подряпини.

Вибір автомобіля для перевезення меблевих фасадів

Для перевезення меблевих фасадів ми використовуємо тільки автомобілі з критим кузовом. Це можуть бути машини з тентом, або контейнери. Для меблів шкідливе потрапляння вологи, пилу або різкий перепад температур. Автомобіль підбирається залежно від розмірів та обсягу вантажу. Ми повністю відповідаємо за збереження вантажу.

Завантаження та перевезення фасадів

Під час завантаження і розвантаження наші робочі дотримуються правил безпеки. Кидати упаковки з вантажем категорично заборонено. Тому для перенесення та завантаження вантажу потрібно залучати два-три вантажника. Вони стежать, щоб під час виносу з приміщення і спуску по поверхах упаковка з фасадами не зачепила дверний отвір, або стіну.

Упаковки з фасадами повинні бути міцно закріплені у кузові. Щоб вони не ковзали по підлозі та не падали, наші робочі фіксують їх ременями, дерев'яними брусками, або будь-якими предметами.

Перевезення фасадів та інших вантажів ми готові виконати у будь-який зручний для вас час. Вам потрібно просто зателефонувати до нашої компанії і зробити замовлення. А всі клопоти пов’язані з вибором автомобіля, упакування, завантаження і перевезення ми візьмемо на себе. Не витрачайте часу - довіряйте перевезення будь-яких видів вантажів тільки професіоналам.


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50