грузовое такси Абрикос

Перевезення матраца

Перевезення матраца

Від того, наскільки правильно підібраний матрац для ліжка, залежить ваше самопочуття та настрій. Тому до вибору матраца потрібно підходити відповідально. Але мало вибрати хороший матрац, його ще потрібно привезти додому. Якщо ви замовили матрац в інтернет-магазині, то його доставкою буде займатися продавець. А якщо вам потрібно самостійно перевезти матрац в іншу квартиру, або забрати його з магазину, скористайтеся послугами нашого вантажного таксі Абрикос.

Як упакувати матраци

Вибір автомобіля для транспортування матрацу залежить від його індивідуальних параметрів. Багато виробників загортають матраци у декілька шарів щільної плівки. Це досить надійний вид упаковки. Вона захищає матраци від потрапляння пилу, вологи, яскравого сонячного світла, а також від дотику з іншими предметами. Адже якщо в кузов автомобіля покласти матрац без упаковки, гострий кут полиці або металева рейка можуть прорвати матерію.

Деякі матраци упаковую вакуумним способом. Матрац загортається в спеціальний щільний пакет, з якого спеціальним пристроєм відкачується повітря, і він стає менше в кілька разів. У такому вигляді матраци зберігаються на складі і доставляються покупцеві. Перед експлуатацією з матраца знімається захисна плівка, і за кілька годин він набуває потрібну форму.

КАТЕГОРІЯ
ТАРИФУ
1 час по
Києву
(грн)
1 км ➦ за
Київом
(грн)
Макс.
довжина
кузова
Макс.
об'єм
кузова
«МІНІ»
ЗАМОВИТИ
1106,502,4 м.5 м³
«СТАНДАРТ»
ЗАМОВИТИ
1206,503,0 м.10 м³
«ГАЗЕЛЬ-3М»
ЗАМОВИТИ
1407,003,0 м.9 м³
«МАКСІ»
ЗАМОВИТИ
1507,004,0 м.13 м³
«ГАЗЕЛЬ-4М»
ЗАМОВИТИ
1707,504,0 м.14 м³
«ГІПЕР»
ЗАМОВИТИ
1908,004,0 м.18 м³
«3-ТОННИК»
ЗАМОВИТИ
2208,504,2 м.20 м³
«5-ТОННИК»
ЗАМОВИТИ
39015,06,0 м.36 м³
«Вантажник»
ЗАМОВИТИ
8080
грн/год
--
«+»
Безготівковий
розрахунок
Оплата на
карту
Виклик
оцінювача
Послуга
експедитора

Упаковка матраца

Для перевезення матраца, упакованого вакуумним способом, не потрібно залучати вантажний автомобіль. Його можна завантажити в багажник звичайного легковика, або на заднє сидіння. Вакуумна упаковка дуже надійно захищає матрац від пошкоджень, Тож додатково завертати його у щось не потрібно. Просто при транспортуванні слідкуйте, щоб ніякі гострі предмети не стикалися з ним.

Перевезення матраца

Матрац, загорнутий в заводський поліетилен, потрібно додатково упаковувати. Для таких випадків використовують щільну бульбашкову плівку, яка добре захищає матрац від вологи, пилу і будь-яких інших зовнішніх впливів. Наша компанія надає своїм клієнтам всі види пакувальних матеріалів. Якщо ви перевозите матрац самостійно, і у вас немає плівки, загорніть його в декілька шарів матерії.

Перевезення великого матраца

Для транспортування матраца, не упакованого вакуумним способом, ми підбираємо автомобіль, який відповідає габаритам конкретного матраца.
Наша фірма, для виконання такого перевезення, готова надати "Газель" або машину з більшою вантажопідйомністю. Матраци і інші меблі ми перевозимо тільки в машинах з закритим кузовом.

Завантаження матраца необхідно проводити дуже обережно. Цю роботу наші вантажники виконують удвох. Вони стежать за тим, щоб матрац не зачепив виступ або кут кузова.

Тарифи на автомобіль вказані з урахуванням пробігу автомобіля до п'яти кілометрів по Києву. Якщо тривалість маршруту перевищує яку, зверніться до оператора мобільного і він із задоволенням вас проконсультує по вашому тарифу.

МІНІ-БУС (2)

110
110
6,5
0,8 т.
5-6 м³
ЗАМОВИТИ

БУС-СТАНДАРТ (3)

120
120
6,5
1,5 т.
10-11 м³
ЗАМОВИТИ

ГАЗЕЛЬ-СТАНДАРТ (2)

140
140
7,0
1,5 т.
9-12 м³
ЗАМОВИТИ

Перевозити його потрібно вертикально - так набагато безпечніше. Якщо ж потрібно заощадити місце в кузові, матрац ставлять вертикально і додатково фіксують еластичними ременями. Головне, щоб в кузові він не стикався з іншими предметами. Тому, якщо є така можливість, його потрібно максимально ізолювати від інших речей.
Всю інформацію про формування тарифів, деталі акцій, оснащеність автомобілів, спосіб перевезення, наявності вільних Газелей, або мікроавтобусів, усі складові і спосіб розрахунку по кожному автомобілю ви можете дізнатись у наших операторів, зателефонувавши на один з указаних номерів, або замовивши безкоштовний дзвінок, натиснувши трубку ліворуч від телефонів:

(044) 222-97-97
(066) 945-50-50
(068) 045-50-50
(093) 045-50-50

Також ви можете скористатися нашим зручним онлайн калькулятором, для самостійного прорахунку тарифів на автомобілі і вантажників, вказавши необхідні параметри. Після відправки заявки, з вами зв’яжуться наші оператори і детально проконсультують з усіх питань. Телефонуйте, ми завжди вам Раді!

Скільки коштує ваш замовлення?

Итого 0 грн.
Потрібна машина Авто
, на
годинч.
Їхати за Київ на відстань
км.,
І ще
вантажників, на
годинч.

Як з вами зв'язатись?

Всього 0 грн.

Ми працюємо для вас 7 днів на тиждень з 08:00 до 21:00 (у вихідні до 20:00). Подаємо машину від 30 хвилин, після того як ви оформили замовлення. У нас немає прихованих платежів, або завищення тарифів. Ми цінуємо свою репутацію, і хочемо, щоб ви рекомендували нас своїм близьким та друзям!